Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) visz963


visz963
csendes tag

Geekbench single?

Egyebkent a cortex a55 mit tud az a53hoz képest? Az a53 lassusaga mar nagyon idegesítő.

(#2) arn


arn
félisten

Az s7-s8 is jol sikerult telo lett. Sose gondoltam volna, hogy a nexusok utan ilyen pozitiv lesz.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3) rodrigez válasza visz963 (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

"With an architecture that widens the pipeline and improves cache memory, single-core performance is enhanced two-fold and multi-core performance is increased by around 40 percent compared to its predecessor."

(#4) #72042496 válasza rodrigez (#3) üzenetére


#72042496
törölt tag

Itt azt írják, Geekbench alapján egymagos teljesítményben inkább másfélszeres a különbség (#48).

(Szerintem ugyanarról kár két hírt lehozni a lapcsaládon belül.)

[ Szerkesztve ]

(#5) rodrigez válasza #72042496 (#4) üzenetére


rodrigez
senior tag

Amit én idéztem az a Samsung honlapjáról van. Ők csak jobban tudják. :D

(#6) #72042496 válasza rodrigez (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

A beharangozott elméleti teljesítméykülönbség azért általában nem egészen annyi a gyakorlatban. :)

Pár hónap és kiderül minden, az a másfélszeres is igazából vagy annyi lesz, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#7) rodrigez válasza #72042496 (#6) üzenetére


rodrigez
senior tag

ha faragtak a pipeline-on, akkor bármi lehet. De már az 50%-os egyszálas sebességnövekedés is durva lenne, nem, hogy a 2x-es. :)

(#8) #72042496 válasza rodrigez (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igen, ezek már olyan számok, mint amik az asztali processzoroknál voltak a "régi szép időkben". :)

[ Szerkesztve ]

(#9) TOBYMACK


TOBYMACK
tag

Mire használható az LTE 1200 Mbps a gyakorlatban?

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#10) Robert07 válasza TOBYMACK (#9) üzenetére


Robert07
aktív tag

Arra, hogy egy torony tobb embert kiszolgalhasson. Minden jliens csak egy ideig haszalhatja a tornyot, azutan at kell adnia masoknak, es ha gyorsabb a kapcsolat, akkor ez ido alatt tobb adatot tud letolteni. 1200Mbps-t csak akkor lehetne latni, ha csak nehany eszkoz van a toronyra csatlakozva.

(#11) Claude Leon


Claude Leon
senior tag

Spectre lesz benne?

(#12) bayarena


bayarena
aktív tag

A tulajon 98%a úgyis csak face-re, meg netezésre fogja használni.
Tökmindegy milyen erős...az csak a marketing miatt kell.

(#13) aprokaroka87 válasza bayarena (#12) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azon ne lepődj meg ha mondjuk a facebook messenger vagy olyan weblapok amik pííízt bányásznak jobban fogják terhelni. :D

(#14) Dilikutya válasza bayarena (#12) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi másra valók az emberek 98%-ának? Egyébként se sok erőforrásigényes alkalmazás van a Facebook-on és játékokon kívül. És a többség pont nem a szép, igényes játékokkal játszik a toplisták szerint. Facebook, net, játék, edzés, fényképezésen kívül az átlag nem is nagyon tudja mire használni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) Peter13


Peter13
senior tag

Erre már tényleg egész jó laptopot lehetne építeni :) (ha csak a teljesítményt nézem), a riválisként behimbált snapdragon 845-el együtt (és még a grafikus rész sem lenne annyira elveszett). Mindezt pár wattból :Y

Kiváncsi leszek az élő implementációkra, és hogy a valóságban mit tud majd felmutatni.

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#16) bayarena válasza Dilikutya (#14) üzenetére


bayarena
aktív tag

Arra céloztam, hogy az emberek nagy részének, de inkább 99%-nak egy harmad ennyire erős cucc is elég lenne.

(#17) Dilikutya válasza bayarena (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Processzorban, IGP-ben mindenképpen. A több RAM-ból viszont még sose volt baj. Nekem is bőven elég az is, amit a 7880 tud. Ez azért még évekig jó lesz szerintem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) Barnuss


Barnuss
tag

Köszönet ;)

(#19) Fred23


Fred23
nagyúr

Miért muzsikál gyengén a Samsung Exynos 9810?

AnandTech cikk.

Mostanában olvastam őket, hátha érdekel még valakit. Ja, és van már 9820 leak is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.