Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Osszi


Osszi
újonc

Ár/értékben verhetetlen! Kár, hogy itthon nincs csak elvétve.

Ezt kéne itthon forgalmazni:

https://www.rtings.com/tv/reviews/tcl/6-series-r617-2018

[ Szerkesztve ]

(#2) Raymond


Raymond
félisten

Nem gond, majd a listara teszik Donaldek ezt is es johet egy masik kiraly :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#3) craftsman01 válasza Raymond (#2) üzenetére


craftsman01
senior tag

Pont ezt akartam írni, meglátják, hogy jól megy nekik a szekér aztán valamilyen okkal nemzetbiztonsági kockázatot rejtő céggé nyílvánítják őket is.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#4) xeon forever válasza craftsman01 (#3) üzenetére


xeon forever
addikt

:))

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#5) rumkola válasza Osszi (#1) üzenetére


rumkola
veterán

Itthon (EU-ban) Thomson néven megy.
ALZA-n van TCL, én is ott vettem.

(#6) cucka


cucka
addikt

Ezek a márkák azért olcsók Amerikában, mert
1. Begyűjtik és eladják a személyes adataidat
2. Reklámokat is kapsz a tv menüjében. (De simán elhiszem, hogy a legolcsóbbak a tv műsorra is raknak reklámot)

(#7) Raymond válasza cucka (#6) üzenetére


Raymond
félisten

"Ezek a márkák azért olcsók Amerikában"

Ha konkretan a TCL-re gondolsz akkor az mindehol olcso.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#8) Alert89 válasza craftsman01 (#3) üzenetére


Alert89
tag

Újabban már ok sem kell. Csak simán feketelistázzák őket is. Megy a gazdasági terrorizmus a világcsendőr részéről keményen.

(#9) DjFlanker válasza cucka (#6) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Hát ez mellé, köze nincs hozzá.

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#10) kakuk.tamas válasza cucka (#6) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mintha a pl a Samsungnál nem lett volna ilyen...
(Reklám a menüben, és hallgatózás.)
És ki tudna, hogy csinálják-e még az utóbbit.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) zsoltip


zsoltip
őstag

Magyarországon hol kapható a legjobb áron? Mik a tapasztalatok?

(#12) próbakocka


próbakocka
senior tag

IKEA UPPLEVA 1 és 2 is TCL volt, de horror áron, gagyi hanggal, és ijesztőre redizájnolt menüvel...

[ Szerkesztve ]

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#13) a2d2 válasza zsoltip (#11) üzenetére


a2d2
addikt

Én bepróbáltam egy állítólag best buy 55" DC760-ast de akkora csalódás volt hogy ment vissza két hét után.
Azóta egy szintén androidos Sonyt nyúzok, ég és föld a különbség.
TCL topikban és árukeresőn megtalálod az írásom a TCL-ről amúgy.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#14) LilProphet90 válasza zsoltip (#11) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Először az Alza forgalmazta, azóta átvette még pár volt. Nekem például jók vele a tapasztalataim, ezért az árért korrekt TV számomra, de sokak keserű szájízzel használták egyéni bugok miatt (tehát nem mindenkinél voltak jelen).

De az EU-s és az USA verzió között ég és föld a különbség sajnos, az ott ugyanilyen áron kapható típusok sokkal magasabb fényerővel, FALD-dal és Dolby Vision-nel, valamint ROKU-rendszerrel rendelkeznek.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#15) klepto


klepto
addikt

Én TCL-t még nem, de új szériás Thomson TV-t láttam élőben (TCL átmatricázva), és leesett az álam.
Igaz Tescoban volt még tavaly, de a mellette lévő Samsung, LG, Technika, tv-k elbújhattak a fasorba.
Minden TV-n ugyanaz a demó bemutató film ment, de a Thomson (TCL) sokkal mélyebb feketét, és kirobbanóan élénk színeket produkált a többihez képest. Még az állam is leesett, mintha az alsó ár szegmensben egy OLED tv csücsült volna. Sajnos a típusát nem néztem meg, és ugye azóta minden Tescoban MM van.
Egyébként TCL/Thomson tévék erre felé kaphatók: [link]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#16) makoss


makoss
addikt

TCL?
Sosem hallottam róla :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#17) Raymond válasza klepto (#15) üzenetére


Raymond
félisten

"Minden TV-n ugyanaz a demó bemutató film ment, de a Thomson (TCL) sokkal mélyebb feketét, és kirobbanóan élénk színeket produkált a többihez képest."

Feltetelezem azert mert a demo modban a saturation es a kontraszt az egekbe van huzva. Nem mai trukk ez mar, masoknal is ez van de van aki megprobalja nem tulzasba vinni. Az LG-k (nem OLED) peldaul eleg normalis kepet adnak uzletekben is, a Sony is szereti tulfuteni a szineket a Samsung meg talan olyan vegyes.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18) Solten


Solten
addikt

Most neztem az amazonon, van mar 50 Inches 4K tevejuk £362-tol... :Y Androidos modelljeik kisebb kepatloval meg joval olcsobbak.. Oda kell figyelni erre a cegre.

Saor Alba

(#19) rumkola válasza Solten (#18) üzenetére


rumkola
veterán

nézd meg az Alzán....

(#20) simonzé válasza makoss (#16) üzenetére


simonzé
addikt

A Pegatronrol, a clevorol vagy a quantarol hallottal mar? Pedig ők a legnagyobb laptop gyártók.
En egy 50 collos 4k-s Orion tévét vettem (TCL) 5 év premium garival 90-ert. Lassan kapcsol be (10 mp), de a képe gyönyörű, a hangja jobb mint vartam, es nincs benne valami hitvány okos TV rendszer. Egy Linuxos minipc kiszolgalja gyorsan, stabilan, biztonsagosan.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#21) makoss válasza simonzé (#20) üzenetére


makoss
addikt

A Pegatronrol, a clevorol vagy a quantarol sem ugrik be :N

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#22) Rómeó


Rómeó
tag

Egyre jobban szemezgetek konkrétan ezzel: [link] ,de aztán mindig lebeszélem magam,hogy elavult,régi android .,stb :B

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.