Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Legalább valahol van eszük. Amekkora hodály irodák voltak a 70-es, 80-as évektől kezdve, azok sok esetben feleslegesek, drága fenntartani, stb. Ha nem muszáj, akkor érdemesebb megadni a szabadságot a dolgozóknak, hogy bejár-e, stb.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#2) Somatom


Somatom
veterán

Segít a dolgozóknak a zökkenőmentes átállásban? Hol lehet ilyen melóra jelentkezni? A Telekom évek óta nem képes normális netet adni. Csak ígérgetik az optikát. Majd az Amazon lefekteti a kábelt. Csak ne felejtse el előtte letolni a bugyiját! :P

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

aztán elkezd megjelenni az indiai akcentus

(#4) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Mondjuk nem tudom mennyire releváns a számukra, hogy mi történik az amcsi amazon call centereiben. :U

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#5) Slack válasza AssAssynn (#4) üzenetére


Slack
tag

Mint trend szerintem releváns. Ha ott beválik, akkor a konzervatívabb országokban is be merik majd vezetni.

(#6) FattyDove válasza AssAssynn (#4) üzenetére


FattyDove
őstag

Annyiban, hogy mindenki őket fogja követni.

(#7) Necroman_Mk2 válasza hcl (#1) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Ehhez persze nem ártott némi technikai fejlődés sem, azon belül is kiemelten a szélessávú internet elterjedése a háztartásokban. Ettől függetlenül én a "miliő" miatt inkább a bejárás mellett vagyok.

#5 Slack és #6 FattyDove +1

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#8) Alaaf Pi válasza arnyekxxx (#3) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Mellé a háttérben a gyerek zsivaj.

(#9) hcl válasza Necroman_Mk2 (#7) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát a franc tudja, van egy csomó munkakör, ahol tök mindegy, hol vagy. Nyilván ahol nincs megfelelő infrastruktúra, ott sem érdemes.
De ahol 100 emberből 50 tud HO-zni, ott minek
- mindenkit bejárással szívatni
- 100 emberre helyet fenntartani?
Addig alig jutott el cég, hogy azt mondja, hogy ha akarsz, gyere be, ha nem, nem, csak a meló legyen meg :D
(Nálunk is az akár full HO-s munkakörökre előírták, hogy vagy full HO szerződést kötsz, vagy heti 2 nap bent. Barátnőméknél, ahol gyak. nem is látják a fizikai gépeket, amin futó virtuálgépeket adminisztrálnak, heti 1 nap kötelező bent.)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.