Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarkByte


DarkByte
addikt

Mivel a többi iPhone topikban is mindenki ezt diktálja, nekem is egyre jobban szemet kezd szúrni hogy minden napra muszály legalább egy iPhone hír. Igazából nem is értem miért kap ez a telefon ekkora kiemelést, amikor tudásban nála jobb mobilok is vannak, a kezelőfelülete pedig egyre több más gyártótól származó készülékben kezd "sátrat verni". Kb. olyan mintha a Prohardver-en meg állandóan iMac hírek lennének, még sincsenek. :U Már sry, nem is szeretnék azokkal akiknek tetszik szembe szálni, saját szívük joga, használják egészséggel. Én csak ezt a nagy hype-pot nem értem ami mostmár hónapok óta tart és nem látszik ülepedni.

[ Szerkesztve ]

(#2) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Klasz telefon meg minden, de azért ennyit írni róla.. Már kezdem azt hinni hogy ez is valami Apple reklám része.

Mindenesetre érdekes, hogy a szolgáltatók egymást ölik a forgalmazásért..

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#3) PowerBuldog válasza DarkByte (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nyugi, nekem is már tele a hócipőm, hogy minden nap minimum 1 hír jön róla...de ez van, reméljük, hogy előbb vagy utóbb kimegy a divatból! Remélem inkább elöbb mint utóbb...
Jah és mielött belémköt valaki, hogy akkor minek olvasom el a hírt: azért mert gyakorlatilag minden hírt elolvaso.;)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) Daweee válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


Daweee
őstag

Aztán jön az iPhone2 és elölről kezdődik az egész... Front lehet, bennem is most fogalmazódott meg hogy minek minden napra iPhone hír :F

(#5) NagyMesterB


NagyMesterB
tag

Egykét hónapja mániás oldalon mondta az egyik szerkesztő, hogy nemzetközi portálokon ahol vadászák a hireket még durvább az ájfon hír dömping, és ők csak csipegetnek, ugymond csak az érdekeseket válogatjk ki, szóval a valóság az hogy még ennél sokkal nagyobb a hájp :(((

Veszélyes lehet bemelegítés nélkül valaki más szemével látni a dolgokat.

(#6) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Az iPhone mozgatja a népeket, megosztja az olvasókat és a hozzáértőket, egyeseknek kultmobil, másoknak felfújt lufi, de az mindenképpen egyértelmű, hogy egy jelenség.

Mi sem rakunk ki minden iPhone hírt, egy napra 4-5 is kimehetne, de felesleges. Viszont ha nem rakjuk ki a legfontosabbakat, akkor nem vagyunk naprakészek, vagy esetleg teljeskörűek (bár tudom, hogy ilyen oldal csak egyetlen lehet Magyarországon, ugye).

Ez van.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) NagyMesterB válasza Bog (#6) üzenetére


NagyMesterB
tag

én nem mondtam hogy ti kiraktok minden hírt, 10 hirre levetíte kb ugyanannyi jelenik meg, itt és ott, legtöbbjük ugyanaz

ha azt a félmondatot nem nekem szántad akkor bocsi

Veszélyes lehet bemelegítés nélkül valaki más szemével látni a dolgokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.