Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) krisztian112


krisztian112
senior tag

Kegyetlen jó a kártyás ára. ;] :U De legalább Jobb, mint az ugyanennyibe kerülő iphone 5 16GB. Azért lássuk be, ez komolyabb cucc, mint hardver, mint szolgáltatások terén.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#2) #56573440 válasza krisztian112 (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

mókás itthon emlegetni a szolgáltatásokat... a lényegi szolgáltatásokat el se éred itthon, a hv meg aztán tényleg fontos. mert ha nincs 4 magod akkor képtelen vagy elindítani a .... őőőőő vagyis nem fut a ...... izéééé jah hogy semmi difi nincs. kár...

az ára elég meredek szerintem, de már megszoktuk

(#3) dedike


dedike
addikt

A készülék szerdától volt előrendelhető a honlapon, többen már pénteken meg is kapták a telefonjukat.... :F

(Lásd még: itt.)

Jó szerencsét!

(#4) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Hubasszus kifejezetten cinkes az ara...
Persze magas, ertem en, de valahogy nem ervenyesul a megfizetheto elofizeteses kategoriaban a husegido.
Pl telenornal az 5 ropis elofizura vallalt 2 ev rablanc 160 ropi koruli arat ad (vagy 150?), itt meg 180... ugy hogy a kartyashoz kepest alig van kulonbseg...
Nemar, eddig sokkal jobbak voltak a T arai.

(#5) kengyel


kengyel
nagyúr

Szerintem korrekt árazást kapott. :) Ha lenne rávalóm...... :U

kengyel

(#6) MadMen válasza dedike (#3) üzenetére


MadMen
csendes tag

Épp akartam mondani.
Valaki bealudt rendesen.

Lumia 1520 - iPhone 5S - iPad Air

(#7) #56573440 válasza ThorsHUN (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

" ugy hogy a kartyashoz kepest alig van kulonbseg..."

alig van difi ha vásárlás után egy percet se beszélsz, és csak wifin használod. ami valljuk be elég ritka. minden más esetben az előfizetéshez "kapott" dolgokat is érdemes a képlet szerves részeként kezelni.

szerintem is drága, ennyit számomra egyetlen telefon se ér meg, dehát nem is én vagyok a célközönség :B

(#8) blade zte


blade zte
őstag

A végén lesz olyan, hogy ingyen megkapod a telefont, de cserébe el kell menned a gulágra dolgozni, és te adod a pénzt közben, nem is beszélve a 10 éves elöfizetésröl. :U

Oppo find 7 astro black

(#9) MadMen válasza blade zte (#8) üzenetére


MadMen
csendes tag

:D

Lumia 1520 - iPhone 5S - iPad Air

(#10) rizso


rizso
addikt

Nem emlékszem pontosan, hogy az S2 és S3 milyen árakon startoltak, de nekem olyan 140k rémlik két év hűség esetén, mindenféle díjcsomaghűség nélkül. Ahhoz képest az S4 190k-s ára elég meredek...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#11) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na igen itt is vastagon fogott az a toll. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) vad35


vad35
csendes tag

Én úgy emlékszem,hogy tavaly az s3 160-volt függetlenül,de lehet ,hogy tévedek.Amúgy htc one nak nem most kéne megjelennie hazánkban is?:-!

[ Szerkesztve ]

(#13) Peterson_ válasza blade zte (#8) üzenetére


Peterson_
addikt

Most őszintén, mondd azt hogy nem éri meg:P
Egyébként most húzós kicsit, de számítani lehetett rá hogy nem lesz olcsó.
Majd egy fél év múlva....

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#14) AMD Power


AMD Power
titán

210e Ft? Elég vicces ennyiért. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) Peterson_ válasza AMD Power (#14) üzenetére


Peterson_
addikt

120 jobb lenne, nem?:U

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#16) blade zte válasza Peterson_ (#13) üzenetére


blade zte
őstag

Fél év a mobilvilágban mostanában a középkategóriába átcsúszással egyenértékű. Rohadt gyorsan fejlődnek. :DD

Oppo find 7 astro black

(#17) callmeakos válasza Cyberpunk (#11) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sztem elromlott az S-Pen a Note 10.1en amikor ezt az árat firkantották ;] :D

All→M8

(#18) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Jól el vannak szállva az árak. Fél év múlva jön a Galaxy S5 :))

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#19) Cyberpunk válasza Mr.Grincs (#18) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Note 3 jön. Na az mennyi lesz lehet tippelni. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) Mr.Grincs válasza Cyberpunk (#19) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akárhogy számolom úgy éri meg legjobban megvenni, ha előfizetéssel díjcsomag nélkül 2 évre, ha valaki T-s és neki nem számit ha alákarcol 2 évet, vagy Dominóba, aztán csókolom.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21) blade zte válasza callmeakos (#17) üzenetére


blade zte
őstag

Apropó mi a francnak egy külön ágat felépíteni az "s-pen-es" telóknak? Nemrég néztem egy 10+ éves okostelefonról videót. Hát annyit mondok a samsung kifoszt mindenkit. Az a telefon 10+(!!!) éve teljesen jól rajzolt pont oda, ahova tappintott. Mert ugye a note 1 nem ezt tette, a tesztben is írták, hogy odébb érzékeli. És erre 10 év után felépítenek egy ágazatot? :C :C :C :C :(((

Oppo find 7 astro black

(#22) Peterson_ válasza blade zte (#16) üzenetére


Peterson_
addikt

Főleg hogy ezt a gyártók saját maguknak generálják.
De én tudom, hogy ez egy tartós darab lesz, a bejelentéstől számítva még legalább egy évig ez lesz a csúcsmodelljük:D
Vagy valamelyik variánsa.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#23) SkiDev


SkiDev
senior tag

Van egy borsos ára , nem mondom. Kicsit fölé lőtt az Xperia Z árának :D . Bár ki tudja kinek , hogy éri meg , nem vagyok Samsung fan , de ez a sok extra szoftver bejött. :)) Ez kicsit szokatlan még számomra , hogy a Telenor olcsóbban adja mint a T pedig nem erről híresek :D Annak meg külön örülök , hogy úton van végre az Xperia L , mert legalább mire odakerül a sor , hogy meg tudnám venni kicsit lejjebb csúszik az ára :C

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#24) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Ez még a vodánál is drágább! :Y

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#25) Pipiripi válasza kengyel (#5) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Tavaly megjelenés után 143 ért vettem az S3 at, ez ugyanolyan feltételekkel 190 :S Mi ebben a korrekt?

(#26) McSpy


McSpy
őstag

két éves előfizetéssel 189 460 Ft
egy éves előfizetéssel 191 990 Ft

Ennek aztán van értelme,mindenki inkább egy évest vállal,ha idáig eljut :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#27) Sombrerokid


Sombrerokid
tag

Hol marad a -10% webshop kedvezmény ? Itt azért már szép összeg lenne.(dominó-21k) :K

"Aki megoldást akar,az módszert keres,aki nem,az kifogást..."

(#28) vimes válasza Pipiripi (#25) üzenetére


vimes
senior tag

Semmi. De ez kb. az utolsó dolog, ami érdekli őket, amíg van aki megvegye. Egyszerűen kimossák az emberek agyát...

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#29) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Hah! Részletfizetéssel azért tuti rávesznek pár műmájert, hogy elhozza. Érdekes, hogy nem úgy van a webshop kedvezmény, mint normál telóknál, mármint például XS díjcsomaghoz nincs. :K

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#30) Szelley


Szelley
senior tag

Elég szar hogy nem a 4+4 magos jön hazánkba. Általában soha nem az GT-i9xx5 galaxyk landolnak nálunk...

(#31) Peterson_ válasza Szelley (#30) üzenetére


Peterson_
addikt

Azért a Snapdragon 600-zal sem kell szégyenkeznie.
Nem értem ezt a folyamatos problémázást ezen.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#32) AMD Power válasza Peterson_ (#15) üzenetére


AMD Power
titán

Ha azt veszem ,hogy mi 229999Ft adjuk függetlenül! Sőt ha most behozol egy régi nem működő telefont akkor már csak 207000FT áron van. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#33) Szelley válasza Peterson_ (#31) üzenetére


Szelley
senior tag

az s2 esetén sem volt rossz a qualcomm, de frissítés tekintetében (főzött romról nem is beszélve) mindig az international verzió a legjobb.

(#34) Peterson_ válasza Szelley (#33) üzenetére


Peterson_
addikt

Ebben igazad lehet, de mivel elég sok ország azzal kapja amivel mi talán ezzel sem lesz gáz.
AMD Power:

-Én frissen amúgy sem vennék csúcsmodellt, meg számomra amúgy is csak a részletfizetési konstrukció jöhetne szóba.
BTW csak azt akartam kihozni, hogy hiú ábránd azt várni hogy annyiért adják amennyiért az 1 éves felsőkategóriás készülékek mennek.
Akinek annyira sürgős, az meg fizesse is ki nyugodtan az ilyenkor szokásos horror összeget.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#35) zseko válasza Szelley (#33) üzenetére


zseko
veterán

Most úgy néz ki a qualcomm lesz az international változat.
Legalábbis sok helyre ez jön ahogy hallom(olvasom).

HR24.hu

(#36) Fryskitt válasza krisztian112 (#1) üzenetére


Fryskitt
addikt

Hogy de kár, hogy nem fogadtam arra, hogy iPhone trollkodással nyitunk....

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#37) Peterson_ válasza Fryskitt (#36) üzenetére


Peterson_
addikt

Csoda hogy senki nem vette fel a fonalat.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#38) Fryskitt válasza Peterson_ (#37) üzenetére


Fryskitt
addikt

;]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#39) Ati1979


Ati1979
veterán

Mi van itt S4 nap van? ;]

Ebbe a topicba is simán be lehet írni, hogy Mo-n nem érdemes előfizetéses telefont venni...

(#40) hallerúr


hallerúr
csendes tag

Bekaphatják a Trénél... S2-t két éve 88k-ért hoztam el kétéves hűséggel valami minimáldíjcsomagra (GoNet valami)...

[ Szerkesztve ]

(#41) Ati1979 válasza hallerúr (#40) üzenetére


Ati1979
veterán

Most is megkaphatod a csúcsmodelt 88k-ért csak tegyél elé egy 1-est. :D

Komolytalan árazások mindhárom szolgáltatónál. Jobb is, hogy egyszerre jelentek meg ezek a hírek, így legalább mindenki összehasonlíthatja az árakat és láthatja mennyire nem érdemes szolgáltatóknál kb. semmit venni.

(#42) HuMarc


HuMarc
addikt

Hát, egyéni vélemény, de szerintem ez az ár nagyon gáz. Függetlenül kéne ennyinek lennie. (Kártyás ár.)

(#43) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Majd lesz ez még 100k alatt is...

A messzi, messzi jövőben... :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#44) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Ma S4 nap van, öröm és boldogság! El olvastam mindhárom szolgaltatos cikket es kb 120 kommentet, hogy milyen vastagon fogott mindnehol a ceruza. Ez igaz mindenkitol aki irta. De Béláim, gondoljatok már a tavalyi evtol tavolabbra: 2007ben ez a telo amirol most ezt pötyögöm került 230000be. Akkor az mi volt? (Nokia E90) Akkor hogy is volt az átlag fizu? Ebben a tekintetben azt mondom, magas az ára, (közel sincs egy Nokia 8910 minősége, pedig az szintén ilyen áron volt, csak épp 10 évvel korábban), viszont ma ezt könnyebb kinyögni (kártyásra gondolok, mert az a legjobb hasonlítási alap), mint 5 vagy 10 évvel ezelőtt egy csúcs masina árát. Arra emlékszik még valaki, hogy az akkori csúcs masinákon pl nem volt sim lock? A westel egyszerűen nem korlátozta le, mert ember nem vette volna meg...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#45) zaskar válasza krisztian112 (#1) üzenetére


zaskar
senior tag

Nekem megfelel az iphone 5 is ebben az árban. De nem azért, mert apple fan vagyok, hanem nem akarok pinpongütőt hordani a zsebemben. Számomra inkább röhejes, amikor látom az utcán, hogy az emberek péklapát méretű készülékekkel telefonálnak...tévedés ne essék, nem az androidot utálom (most is samsung tab-ról írok), hanem ezt az ész nélküli méretnövelést kritizálom. Persze tudom, hogy egyre nagyobb rá az igény, de én nem fogok beállni a sorba, és biztos akadnak még néhányan, akiknek elég a 4 coll...

(#46) rizso válasza zaskar (#45) üzenetére


rizso
addikt

Másnak is lenne igénye kisebb méretű telefonra, csak ha éppen nem akar/nem tud iPhone-t, mégis szeretne kicsit jobb/újabb hardvert venni, akkor kénytelen valami tepsit bevállalni. Én pl. tök jól ellennék egy Optimus G kaliberű telefonnal iPhone5 méretben :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#47) zseko válasza zaskar (#45) üzenetére


zseko
veterán

Igazad van. Én úgy veszem észre méretileg az S2 a legjobb, legalábbis az én kezem számára. Most veszem az S4-et, de ez már igen közel van az ingerküszöbhöz. Ettől nagyobbért már nem adnék ki pénzt. Igaz meg lehet várni a mini kiadásokat is, de az meg nem ugyanaz a hardver.

HR24.hu

(#48) Fryskitt válasza tom956ster (#44) üzenetére


Fryskitt
addikt

Igen, igen, nem volt lock.... Régi szép idők. :K

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#49) Bdanyy válasza tom956ster (#44) üzenetére


Bdanyy
addikt

Nekem a 7650-em lockolt, pedig az is 10 éves múlt, és szintén ez a kategória volt. Egy E90 szerintem anno jóval nagyobb ugrás volt egy 9500-9300i-hez képest (ok, az egész rendszer is mas lett), mint amit most az összes gyártó csinál az egyre újabb készülékekkel. Regen könnyebb volt mondjuk, amikor egy wifi,gps, af kamera csak a felsokategoria kiváltsága volt.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.