Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Nekem már 2 éve van Sat TV-m tőlük. Nagyon meg vagyok vele elégedve. És ez év elejétől már "felvevős" beltérim van amivel (év elejétől) is szabadon rögzíthettem bármilyen műsort, az aktuális (általam nem rögzített) adást megállíthattam, visszatekerhettem... EPG meg azelőtt is volt.

Mondjuk a netes dolgok az újak, tény.

(#2) #41635072


#41635072
törölt tag

Kár, hogy csak T-s nettel működik. :(
Mondjuk jobban örülnék, ha nem emelnék fél/negyedévente a havidíjakat. :W

[ Szerkesztve ]

(#3) Spectrum válasza atike (#1) üzenetére


Spectrum
aktív tag

A visszatekeréshez rögzíteni kell még iptv-nél is. A box automatán elvégzi ezt, de csak azt lehet visszatekerni, amit már egyszer láttál.

Mi 3 éve szívunk az iptv-vel, dsl alapon senkinem sem ajánlom. Olyan gyenge a hálózat és az eszközök az egészhez, hogy a t-home brigád heti rendszerességgel jön széttárni a kezüket a hibán. Regényeket tudnék írni a hozzá nem értésükről és a nemtörődömségükről..

(#4) Brutális eb válasza Spectrum (#3) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ez a baj a t-vel.
Sokszor oda is telepít adott szolgáltazást ahol biztosan tudják,hogy gond lesz vele.De azért engedik megkötni a szerződést azután meg az ügyfél szív vele.
Nem beszéle a kritikán aluli technikáról amit sok esetben adnak.(Gondolom sokan emlékeznek még a hulladék adsl modemekre és a szoftver/hardevrhibás sagem sat tv stb-re.)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5) varga.balazs válasza Brutális eb (#4) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

hát igen jogos. nekünk is volt már 2x ajánlva iptv. korábban megvizsgálták erőforrásokat, majd közölték, hogy nem elég a sávszélesség hozzá. utóbb pedig minden további nélkül azt mondták, hogy beköthető, működőképes..:D ennyit róluk :D egyébként amit a cikkbe írnak, hogy az alapcsomag 1900 Ft, az vajon az az alapcsomag, ami a 29 csatornás, vagy a 4-5 csatornás? :D mert akkor jelenleg olcsóbb lenne, csak kérdés, meddig. :D

(#6) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Nálunk, az ún. 29-es körzetben a UPC katasztrofális. T-home ugyan az utcában van, de házakhoz nincs bevezetve, így markoló kellene a bekötéshez. Azt hiszem ez jó alternatíva lesz, ha más szolgáltató internetével is működni fog... Azt hiszem így már nem is újítok szerződést a UPC-vel.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#7) vtechun válasza Spectrum (#3) üzenetére


vtechun
veterán

ne altalanosits kerlek. nekem tokeletesen muxik dsl alapon

(#8) Spectrum válasza vtechun (#7) üzenetére


Spectrum
aktív tag

Figyelmesen elolvasod mégegyszer, akkor kiderül, hogy nem általánosítottam.

(#9) doky67 válasza vtechun (#7) üzenetére


doky67
csendes tag

Nálam is kifogástalan DSL alapon.

(#10) Brutális eb válasza doky67 (#9) üzenetére


Brutális eb
addikt

Aktivizálódott a thome loverklub riszasztó. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11) Gerisz válasza Brutális eb (#4) üzenetére


Gerisz
addikt

Nekem is bekötötték a 15 megás netet annak ellenére, hogy az életben nem lesz annyi, de egyébként nem bánom mert a 2 megabit megvan, kezdetben rengeteg bajom volt vele, szakadozott mindig, de a környezetemben van jó pár embernek IPTV (nekem SAT van) és panaszkodnak, hogy 1 tv és net-en kívül mást nem tud, ha bekapcsolnak még egy TV-t akkor a netezést hagyják abba, nálunk meg sokszor három is megy. Meg hangos a beltéri, de ha nem megy legalább nem zúg (ez is egyik ismerős véleménye).

Ami nekem "gond", hogy meg kellett vennem a beltériket, mert nem lehetett akkor bérelni mikor köttettem.

(#12) varga.balazs válasza Gerisz (#11) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

na ezt jó hogy leírtad, mert azon gondolkoztunk, hogy 2 tv-re menne ip, de ha ennyire fogja a netet, akkor felejtős :D

(#13) doky67 válasza varga.balazs (#12) üzenetére


doky67
csendes tag

Ez vonalfüggő.

Nálam: Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 1.092 / 15.198 vonalparaméter mellett DSL -en: 1 bekapcsolt beltéri mellett, marad 12 megabit, 2 bekapcsolt beltéri mellett kb.9 megabit netezésre.

HD az persze felejtős, DSL-en, ezért várom a HibridTV-t.

Minden vonal más.

(#14) aXXon válasza varga.balazs (#12) üzenetére


aXXon
senior tag

Nekem azt mondták amikor bekötötték:

(dsl alapon megy)

Három 5 megabites érpár áll a rendelkezésemre, ez összesen 15 megabit. Ebből megkap az internet 5 megabitet, majd a másik 2szer 5megabit a 2 set-top-boxnak van fenntartva, mindkettőnek külön érpáron. A netnek már csak azért sem szabad beleszólni a két tévé érpárba, mert a modem/router (agw, azt hiszem így nevezték) külön is kezeli őket, tehát külön tárcsázik be. Előfordul például, hogy neted nincs, tévéd van és fordítva. Vagy hogy valamiért lebontja az "agw" a netkapcsolatot, de a tévé meg röccenésmentesen megy. Így el van egymástól szeparálva a háromszor 5 megabit.

Nekem a nettel egyébként nincs bajom, a tévével már előfordultak hibák, de igazából nem vészes, elégedett előfizető vagyok. Az mondjuk tuti, hogy ha a tévé szar, akkor mindig pont valami olyan van, amit tutira nézni szerettem volna :DDD :((( :W

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#15) joecontra válasza doky67 (#13) üzenetére


joecontra
addikt

Minden vonal más.
Nekem például kínáltak IPTV-t, de akkor le kellett volna mondani a 15 megáról mert a 15M és az IPTV nem ment volna együtt (DSL).
Ezért lett SAT és maradt a 15 mega. A SAT nagyon jó.

Üdv,
J

(#16) vtechun


vtechun
veterán

nekem meg ket vonalam van, iptv ot megaval, meg egy 15 megas dsl

(#17) varga.balazs válasza aXXon (#14) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

hát igen, nekem ez a bajom, hogy 5 mega nem lenne elég. mert még ez a 15 mega is szenvedősen éri el a 2 mega garantált letöltést. :D kicsit várom már, hogy kiépüljön valami megbízhatóbb, és olcsóbb optikai hálózat, mert a t-home oldalán nyálcsorgatásnak ott van, hogy akár 7,5 mega garantált optikán, de hát ami nincs az nincs :D még...

(#18) Gerisz válasza varga.balazs (#17) üzenetére


Gerisz
addikt

Ha ilyen a neted akkor ne köttess IPTV-t, mert csak a bosszúság lesz, nekem is ilyen sajnos.

(#19) varga.balazs válasza Gerisz (#18) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

2 év hűséggel(ha annyi van) felesleges is lenne, mert mi jövő nyáron szinte 100%, hogy költözünk el az országból. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.