Hirdetés

2020. szeptember 22., kedd

Gyorskeresés

(#41) #78693120 válasza opr (#38) üzenetére

(törölt tag)

Ugyanezt csinálom már egy hete. :)

(#42) opr válasza Cifu (#39) üzenetére

opr
(addikt)

Ne ertsd felre, nem surgetunk vagy valami, erted, minosegi, hosszu content, ingyen, egy szavunk nem lehetne akkor sem ha nem lenne tobb resz.
Plusz, az ilyen minosegu munkara megeri varni. Ugyhogy ennyi, koszonjuk a cikkeket, aztan amint kint van rarepulunk. :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#43) kammerer válasza Cifu (#39) üzenetére

kammerer
(veterán)

Köszi az eddigieket, meg a továbbiakat is. Szerinted hány részes lesz, mire elérsz a máig? Ha volt már róla szó elnézést, van bepótolnivalóm az eddigiek elolvasásában, emiatt is kérdezem, mert lehet, hogy egyben próbálnám bepótolni, a végén - ha már elég közel a vég.

Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

(#44) Cifu válasza kammerer (#43) üzenetére

Cifu
(nagyúr)

Odébb lesz az még. Most kb. 3-4 év egy rész, és 1989-91 fog jönni, az utána következő 1991-1994.
Mindent összevetve bár reméltem, hogy nyár közepére végzek, de ebből bizony augusztus-szeptember lesz.

Ez csak azért ciki, mert október elején lesz az IAC, és feltehetően sok mindenről lesz mit írni, plusz előtte szerettem volna egy összefoglalót az elmúlt év eseményeiről (mi lett az SLS / Orion EM-1 tesztrepüléssel, az ISS kereskedelmi üzemeltetésének elképzelései, a Hold-környéki Űrbázis elképzelés, SpaceX fejlemények, Blue Origin fejlemények, stb.).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#45) kammerer válasza Cifu (#44) üzenetére

kammerer
(veterán)

Köszi, hajrá! :)

Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

(#47) #78693120 válasza Cifu (#44) üzenetére

(törölt tag)

Előre is köszönjük!

(#48) Cifu

Cifu
(nagyúr)

Szolgálati közlemény:

Kalandor most szólt, hogy július 1-én kerül ki a következő rész!

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#49) opr válasza Cifu (#48) üzenetére

opr
(addikt)

Ohhhh yess! Addig mar fel labon is. :DDD
Koszonjuk! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.