Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

2,3 tonna? Ez már SUV tömegű. :)
Jók a Sony kamerák, kár hogy pont ők azok nem tudnak értelmes eredményt kihozni belőle a szoftverrel. Lenne mit fejleszteni a szoftveres csapatukon.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2) Lami66


Lami66
őstag

Magenta1 díjcsomagban elérhető lesz?
A kérdés nem is annyira poénos. A tech cégek kinőtték a világot, számottevő növekedést már csak egymás kárára tudnak produkálni. Két lehetőség marad az elvárt növekedés biztosításához. Vagy kitalálnak valami új csodát (mint anno az buta telefonról okos telefonra váltás) vagy kiszélesítik a tech eszközök piacát más területekre. Az eautó szinte kínálta a lehetőséget. Hagyományos autógyártók mellett robbanásszerűen megjelenő sose hallott márkákhoz csatlakoznak a nagy mobiltech cégek Sony, Samsung (Apple már a spájzban).....és majd jön a többi is.
Ja, és ha már Sony, stílusosan villanthatnának valami compact modellt.

[ Szerkesztve ]

(#3) Segal válasza Lami66 (#2) üzenetére


Segal
veterán

Nem csak a kocsik fognak felmenni a hálózatra hanem lényegében minden...
Pár év és mindenben ott lesz az e-sim.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) hermfer


hermfer
csendes tag

Az lehet még érdekesebb info, hogy a vezetéstámogató(L2+) rendszereket meg egy magyar céggel dolgozva feljeszti a Sony: AImotive on LinkedIn: Collaboration of AImotive and Sony evolves ADAS capability for VISION-S

(#5) atike válasza Lami66 (#2) üzenetére


atike
nagyúr

...vagy szögletest... :DDD

(#6) Enci1983 válasza 7Heads Drago (#1) üzenetére


Enci1983
senior tag

Mert ők inkább céleszközben gondolkoznak, és abban igen jók. Bár a tavalyi Xperia 1 II és Xperia 5 II teljesen korrekt automata módban. De ahogy említetted, a többi cég ügyesen ír szoftvert, nem kell a manuális beállításokkal vacakolnia a felhasználónak.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#7) k-adi


k-adi
nagyúr

hajrá hajrá.. előbb utóbb valamelyik bejön majd.. a kinézete is elég menő szerintem, remélem tényleg lesz belőle valami.

(amúgy ez miért nem "alternatív hajtás" blogcikk? vagy nem minden eauto cikk megy oda?)

(#8) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Nekem teszik ahogy kinéz. A Magna pedig ért a gyártáshoz.

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#9) Neck válasza 7Heads Drago (#1) üzenetére


Neck
veterán

Ne csak a telefonos kamerákból indulj ki ;)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#10) Luck Dragon

Kívül-belül egész pofás .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) gattolino válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


gattolino
senior tag

Kezd kicsit telelenni a padlás elektromos autókkal. Már az Alibaba meg is meg a Foxconn is elkezd elektromos autókat gyártani. Ez is tuti Apple majmolás. :W

Vivo X90 Pro Plus

(#12) Luck Dragon válasza gattolino (#11) üzenetére

Hát jó .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) 7Heads Drago válasza Neck (#9) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Miért ne? A szoftver valszeg hasonló lesz mint a telokban.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#14) Emericus Max


Emericus Max
tag

Nem tudom, ezt az önvezetést miért kell annyira erőltetni.
Soha de soha nem bíznék meg egy szoftverben meg egy halom érzékelőben úgy mint magamban.
Persze én is hibázhatok, és bizonyára hibázom is, de én nagyobb eséllyel korrigálok és valszeg kevesebb 'alkatrészem hibásodhat meg' mint egy gépnek.
Számomra az önvezetés mindig is egy kockázati tényező lesz, pláne felárat meg végképp nem fizetnék érte. Ha meg alapáron kapnám, akkor azonnal kikapcsolnám (már ha ki lehet).

Akkor olyan összeesküvés elméleteket ne is említsünk, hogy mi van ha így át lehet venni a jármű irányítását a vezetőtől így? Elég hogy az oroszok izotópot tehetnek a teádba vagy a kék alsógatyád szegélyére idegmérget. Nem kell még az is hogy nekivezessenek vmi célpontnak, amit ki akarnak iktatni. Persze oroszok helyett be lehet tetszőleges országot írni.

(#15) k-adi válasza Emericus Max (#14) üzenetére


k-adi
nagyúr

"bizonyára hibázom is, de én nagyobb eséllyel korrigálok és valszeg kevesebb 'alkatrészem hibásodhat meg' mint egy gépnek."

és ezt mire alapozod? persze kockázat a szoftver, bugos, hacktámadás, stb.. de a korrigálás % jobb lenne neked, azt kétlem.

(idősödsz, tehát az összes alkatrészed romlik folyamatosan, hátul üvölt a gyerek, melletted az utastárs, fáradtan keltél, megzavar a hangos rádió-reklám, eszedbe jut valami valamiről (pl. kocsiról, tábláról, épületről) ami elvonja a figyelmed, stb. stb.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.