Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) The DJ


The DJ
addikt

Egy újabb hajnali írás, elég hosszú lett, de azért remélem lesz olyan kitartó ember, aki végigküzdi magát rajta :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2) Thunderzolee válasza The DJ (#1) üzenetére

Hmm.. Én voltam az első, aki végigolvastam?
Munka előtt.. nem is tudom.. mennem kell, majd hazaérve leírom, h érdeks volt.
Mindenesetre én nem vagyok szomorú. Kerülöm a lehangoló dolgokat, helyzeteket. Próbálok boldogan élni, a franc se akar keseregni mindenen. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) bacsis


bacsis
Közösségépítő

vannak az "emo"-sok akik direkt élvezik a szomorúságot...
amúgy egyet értek veled, szóval tetszett az írásod, a gondolatmeneted :R

(#4) The DJ válasza bacsis (#3) üzenetére


The DJ
addikt

Úgy gondolom ez az emo dolog is csak egy trend. A mai serdülő fiatalok már csak azért is átveszik ezt a stílust, mert úgy gondolják ez a trendi abban a korban. Valószínűleg hamarosan lecseng ez is, ahogy sok minden más az utóbbi pár évben. :) Azt pedig erősen kétlem, hogy élvezik a szomorúságot, azt senki sem élvezi. Szerintem csak mondják és kívülről ezt mutatják, de ha mondjuk egy 15 éves emo lányt elhagyna a hőn szeretett pasija nem hinném, hogy élvezné a szomorúságot, amit akkor érezne.

A második mondatodra: Köszönöm :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5) punk17


punk17
aktív tag

Szép írás, gratula. :C :C
Nekem most hihetetlenül sokat segítettél. Köszönöm :R

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#6) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Tanácsot adni, óriási felelősség.
Ezt soha nem vállalnám fel, sokszor még "szakemberek" sem teszik.
Beszélgeni, beszéltetni, elemezni, együtt gondolkodni, ez lehet az igazi segítség.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#7) Diopapa


Diopapa
addikt

Jó írás, de az elején ezt a mondatot nem tudom dekódolni: "Én most mégis megpróbálom egy más, saját megvilágításban leírni a tapasztalataimat erről az érzésről, a miértjéről, az ellentétéről, a boldogságról és arról, hogy hogyan tehetünk ellene a legegyszerűbb eszközzel: A saját akaratunkkal."

A boldogság ellen tenni?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8) edipqe


edipqe
senior tag

várok még egy kicsit. türelem.......türelem.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#9) nLali válasza The DJ (#4) üzenetére


nLali
senior tag

Szia !
Tetszett az írásod ! Elgondolkodtató.. Szerintem még 1× elolvasom.Sajnos szinte senki nem foglalkozik azzal, amit kimond, és amit gondol. Pedig ha tudnád, hogy a kimondott szavaknak és gondolatoknak mekkora erejük van. Ezzel teljesen egyetértek. Páromra gyakran kell rászólni, hogy ne mondjon olyasmit, hogy "Ő ezt nem tudja megcsinálni". :((( Kimondta, eldöntötte, hogy nem megy. Igaza van így is és akkor is igaza lenne, ha azt mondaná, hogy " megpróbálom, biztos menni fog. "

(#10) Lenry


Lenry
félisten

:R
ismét nagyszerű írást adtál ki a kezeid közül, köszönöm, hogy elolvashattam

kis kötekedést azért megengedek magamnak...
némi ellentmondást vélek felfedezni a blogod #716-os bejegyzésének utolsó bekezdése, és ezen írás utolsó előtti bekezdése közt... :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) ttower


ttower
aktív tag

nem tudok mit írni. köszönöm! :R

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#12) The DJ


The DJ
addikt

Racecam: Egyet értek veled, valóban óriási felelősség, mégis megvan a maga szépsége, mikor sikerül egy ember napját kicsit szebbé tenni néhány szóval. Természetesen nem csak a saját véleményem szajkózom mindig és nincsenek is berögzött szabályok. Én is azt teszem csupán, amit írtál: Beszélgetek, beszéltetek, végül elemzek és a megtudott információk tükrében elmondom, hogy szerintem mi és hogyan lenne a helyes. Korántsem vagyok szakember, tökéletes pedig végképp nem, de szeretek segíteni másokon, valami születési rendellenesség lehet :)

Diopapa: Kicsit megcsavartam azt a mondatot, igazad van, de nem azt akartam kifejezni, hogy a "boldogság ellen tenni", hanem épp az ellenkezőjéről, a szomorúságról.

Lenry: Igen, valóban van némi ellentmondás a két dolog között, de ez csupán annak tudható be, hogy én is egy ember vagyok, én sem tudom néha, hogy hogyan kéne látni a dolgokat és talán pont ezért született ez az írás, magam biztatására is. Nemrég lett vége annak a kapcsolatnak és még természetes, hogy hiányzik. Szenvedtem az első pár napban kegyetlenül, nehéz volt az itt leírt dolgokat elhinni és magamra vetíteni, de mégis sikerült és immáron tudom, hogy igazam van és nem szabad bánkódnom. Az élet megy tovább, az idő telik, én pedig remélem és tudom, hogy minden megoldódik egyszer.

A többieknek pedig köszönöm, hogy elolvasták, örülök, ha találtatok benne pár számotokra hasznos gondolatot. :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#13) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ugyanmár, nem az elmúlt 1-2 évtized tett minket depresszióssá. A magyar nép mindig is ilyen volt, elég csak összehasonlítani a himnuszunkat más országokéival. A milyen úgy hangzik, mint egy siratódal...

A válások számának sincs köze ehhez, az egész nyugati civilizációban tendencia, hogy egyre kevesebben házasodnak, és egyre több a válás. És ennek a manapság divatos "azt tedd amit akarsz, azt kapj meg amit akarsz" életstílus az oka, vagyis egyre nagyobb méreteket ölt az önzés.

***

(#14) agressiv válasza ollie (#13) üzenetére


agressiv
addikt

Hát mondasz valamit :R

Tudom Hát-al nem kezdünk mondatot :DDD

[ Szerkesztve ]

Hát még a borz.....

(#15) feka007 válasza ollie (#13) üzenetére


feka007
nagyúr

Én kifejezetten utálom a Himnuszunkat... Csak egy lapát az ország depressziójára :( Suliba, vagy bárhol ezt kell hallgatnom, elmegy az életkedvem is... Ellenben az orosz himnusz gyönyörű, persze csak zeneileg szeretem, de kár, hogy nem nekünk van olyan.

(#16) Hakudoshi válasza The DJ (#1) üzenetére


Hakudoshi
tag

Üdv!

"Az életben nem kellenek álarcok" :Y

Ezt most vagy nem gondoltad át eléggé, vagy borzasztó szerencsés körülmények közt élsz... :U

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#17) heydaddy


heydaddy
csendes tag

Ezt JÓL kifejtetted ;) Nagyon hasonlóan látjuk és tapasztaljuk a világot úgy érzem. Bár az álarcok kellenek azért...egészséges formában. A kedvenc gondolatom az Az élet egy nagy adok-kapok. Aki sosem ad, az hiába várja, hogy kapjon. Ez király, de nem csak azért jó adni, hogy kapjak -ezt én hozzátenném.
Jah és gratula :R :B

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.

(#18) The DJ válasza Hakudoshi (#16) üzenetére


The DJ
addikt

Úgy értettem, hogy egy ideális életben nem kellenek, nincs szükség rájuk, hisz mindenki pont az, aminek és akinek látszik. Ennek így kellene lennie mindenkinél. Ehelyett most azzal töltjük az időnket, hogy próbáljuk megfejteni ki kicsoda is valójában. Vajon valójában így érez és gondolkodik-e? Vajon őszintén mondta amit mondott vagy csak mert tudta, hogy ezt akarom hallani? Vajon tényleg az, akinek megismertem vagy hamarosan kiderül, hogy csak színjáték volt az egész? Azt mondja Szeret, de akkor miért csal meg egy napra rá?
Most ebből áll legtöbbünk élete, de mennyivel egyszerűbb lenne, ha mindenki azt mutatná aki és ami. Persze igazad van, ezt most szinte lehetetlen teljesen kivitelezni... :U

heydaddy: Köszönöm és igazad van, a hozzátételeddel is teljesen egyetértek ;)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#19) Hakudoshi válasza The DJ (#18) üzenetére


Hakudoshi
tag

"egy ideális életben nem kellenek"

Igen ám, de "ideális" élet nincs... Vagy, hogy másfelől közelítsem meg a dolgot, számodra mit takar az a kifejezés, hogy "ideális"?

"Ehelyett most azzal töltjük az időnket, hogy próbáljuk megfejteni ki kicsoda is valójában."

Hát, akinek ennyi szabadideje van... :DDD

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#20) Rudikaaa


Rudikaaa
csendes tag

Ehez az íráshoz nincs mit hozzátenni, köszönöm! :R
Én is ilyen gondolatok segítségével jutottam át nehezebb időszakokon.

(#21) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Én még csak most olvastam el. Hát eddigis felfigyeltem az írásaidra de nem követtem öket(látszik hogy erröl se tudtam amig rád nem kattintottam), ezentul rendszeresebben olvaslak majd. ;)

(#22) Daczy válasza The DJ (#4) üzenetére


Daczy
aktív tag

sajnos mással nem tudnak feltűnni, csak ezzel a "stílussal"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.