Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

könyörgöm legyen belőle valami ATX vagy ITX standard desktop lap...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) vicze válasza fatpingvin (#1) üzenetére


vicze
félisten

Chromebook lesz.

(#3) fatpingvin válasza vicze (#2) üzenetére


fatpingvin
őstag

az nem érdekel különösebben, felőlem lehet kis szériás devboard is. mondjuk egy ilyen laptop is egy megfontolásra érdemes történet lenne

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#4) joey04


joey04
titán

A radeonos Exynos célja egyébként nem az androidos piac felsőházának leuralása, arra a Samsung képes az AMD nélkül is.
:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) fatpingvin válasza joey04 (#4) üzenetére


fatpingvin
őstag

jó kérdés hogy a chromebookokat minek tekintjük, funkcionálisan majdnem android...

én komolyan reménykedem egy standalone, bővíthető boardban.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#6) Z10N válasza fatpingvin (#1) üzenetére


Z10N
veterán

Inkabb valami laptop hybrid. Vulkannal megtamogatva egesz jo lehet majd.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#7) fatpingvin válasza Z10N (#6) üzenetére


fatpingvin
őstag

kettő nem zárja ki egymást

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#8) kalimist válasza fatpingvin (#7) üzenetére


kalimist
aktív tag

A fejlesztőket ki fogja rávenni, hogy támogassák a Vulkant? Csak mert az Android N óta elérhető, vagyis 5 éve és mégis alig használja néhány játék Android fronton. Metallal össze sem hasonlító.

Az AMD sem igazán erős szoftver fronton elég csak a közelmúltban kiadott problémás driverekre gondolni. És akkor még ott van a Samsung lepkefing gyártástechnológiája, ami eleve méretes hátrány egy TSMC node-on készült GPU-val szemben különösen fogyasztás és energiahatékonyság tekintetében.

szerk: nem a #7-esre akartam válaszolni :)

[ Szerkesztve ]

(#9) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Kíváncsi vagyok, mi lesz belőle!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) arty válasza kalimist (#8) üzenetére


arty
veterán

csakhogy az elérhetőség pusztán elv, a vulkan tippre nincs ott rengeteg telefonon... (hogy a driver milyen és miféle frissítéseket kap egyáltalán egy telefon etéren, azt megintcsak el tudom képzelni :( )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#11) Pingüino


Pingüino
senior tag

Jöhet az M1 alternatíva. :)

Félig off-ban egyébként ugyanezt meg tudná tenni az NVIDIA is, hogy összeáll egy olyan céggel, aminek már van tapasztalata ARM CPU gyártásában. Gyorsabb és olcsóbb is lenne, mint a felvásárlással szenvedni.

(#12) vicze válasza Pingüino (#11) üzenetére


vicze
félisten

"van tapasztalata ARM CPU gyártásában"
LOL
Jaj Nv még nem csinált ARM CPU-t.

[ Szerkesztve ]

(#13) tibaimp válasza Pingüino (#11) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szerintem most is ez az nv célja, csak ők nagyban gondolkoznak.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) Z10N válasza fatpingvin (#7) üzenetére


Z10N
veterán

Ketlem, hogy barmilyen asztali lapot csinalnanak ra.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#15) arty válasza Pingüino (#11) üzenetére


arty
veterán

a beszállítósdi nem akkora biznisz gondolom :) nyilván nagyban gondolkoznak....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#16) GhostRider93


GhostRider93
tag

#8 kalimist
Amd pc fronton azért mostanra már nagyon jó drivereket ad ki. Az más kérdés hogy androidon mikorra lesz megbízható és gyors de valahol el kell kezdeni. Samu gyártástechnológiája a második legjobb jelenleg a világon csak a kapacitásuk mondható kicsinek tsmc és intel mellett.
#13 Tibaimp
Valóban az adatközpontok az elsődleges és az hogy persze minél több legyen a profit.

R5 2600@4Ghz 80W , B450M Pro4, DDR4 16GB 3200MHz cl14 B-die, Hellhound 6700XT 12GB

(#17) vicze válasza kalimist (#8) üzenetére


vicze
félisten

"És akkor még ott van a Samsung lepkefing gyártástechnológiája, ami eleve méretes hátrány egy TSMC node-on készült GPU-val szemben különösen fogyasztás és energiahatékonyság tekintetében."
Ah, ezért gyártat az Nvidia Samsunggal. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Jagon


Jagon
tag

Kedvelem az AMD-t.
De nem fogok azért túlárazott Samu-t venni, csak hogy piros GPU legyen benne.

"Mit jelent a rendszerváltás? ... Például Windows telepítés?" - Molnár Krisztián, vlogger.

(#19) Hobbbyt válasza Jagon (#18) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Már így is túlárazott az összes felsőkategóriás telefon...

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.