Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szivárvány kommandó? Az valami LMBTIDDQD osztag, ami sebezhetetlen és mindig megmenti a világot? Lehetne ebből valami jó kis mese-sorozat bolygó kapitánya módra. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) Dr. Akula válasza lezso6 (#1) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Én is ezt akartam írni. :)

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Az NVIDIA fanok mérsékelten leplezett minősítésének végre eljött az ideje? ;] :D

(#4) RafaelEKH


RafaelEKH
tag

Annak idején 2015 vége felé, amikor a 980Ti-met vettem akkor is R6-ot adtak mellé :))
Kár hogy azóta a játékot már kicsit túltolták az scifi operátorokkal

(#5) holczy válasza lezso6 (#1) üzenetére


holczy
aktív tag

[link]
Regény lett. Maradhat?

(#6) Tuib válasza holczy (#5) üzenetére


Tuib
aktív tag

Bazz öreg vagyok, azt hittem, alapvetően tudott, hogy honnan ered a név és ki Tom Clancy. Egyébként a csapat eltérő származási országaira utal a regényben a szivárvány.

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#7) koxx


koxx
MODERÁTOR

Szóval kapok egy 10€-s játékot a 700€-s vga mellé, ook.

(#8) Puma K


Puma K
veterán

Inkább adjanak most egy RTX 3080-at egy RTX 2060 mellé ajándékba... :U ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#9) #92116480 válasza koxx (#7) üzenetére


#92116480
törölt tag

pontosan. sima marketing trükk az egész, ha van vér istván aki egy középkategóriás rtx és egy 5700xt között gondolkozik akkor majd HÁTHA a zöld mellett dönt hisz adnak hozzá egy gatyi játékot amit valszeg be sem vált mert vásárlás után 2 perccel később elfelejti az akciót.

(#10) Dr. Akula válasza koxx (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nekem egy filléres pendrive-val akarták kompenzálni a pixelhibát a félmillás notebookon. :D

(#11) TeeBee73 válasza Dr. Akula (#10) üzenetére


TeeBee73
addikt

És, hogy szuperál a PenDrive? ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12) Dr. Akula válasza TeeBee73 (#11) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

:D Nem éltem a szuper ajánlattal. :) Az volt a vicces az egészben, hogy valószínűleg az az 1 db olyan noti volt az egész országban, és még vagy 2-3 kiskerben megrendelve, ugyanazt hozta ki mindegyik a nagykerből. A végén már olyan volt mint az Idétlen időkig c. film, hogy jó, haladjunk, nem érdekel a bemutató, csak 1 pixelt nézzünk meg rajta... Hát persze hogy ott volt, úgyhogy párszor visszament a nagykerbe. :D

(#13) exedoc


exedoc
senior tag

Amennyibe kerülnek ezek a kártyák még szerencse hogy valamit adnak mellé, bár azt is mindenki kifizeti, semmi sem ajándék.

(#14) nubreed válasza lezso6 (#1) üzenetére


nubreed
veterán

Én is egyből asszittem. :D

Más: vajon a 3000 -es sorozatnál lesz olyan promó, hogy Cyberpunk 2077 kapunk mondjuk a 3070 -es mellé? Nagyon bírnám. :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Elég gyengusz ez az akció, nem baj, lesz itt még áresés. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#16) gejala válasza GodGamer5 (#15) üzenetére


gejala
őstag

Arra azért ne nagyon számíts. Már most is hol van - hol nincs készlet Turingból, a maradékot jó eséllyel ki lehet szórni komolyabb árcsökkentések nélkül is.
Azért van ez az akció is, hogy az árhoz csak a legvégső esetben kelljen nyúlni. MSI is Steam giftet ad inkább és nem a kártya árát csökkenti.

(#17) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ezt a nyakatekert címet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.