Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hemaka


hemaka
nagyúr

Beteg ami mar ott megy egyebkent. En anno jatszottam es nyitogattan ladakat is(kb 7-8db-ot), aztan esett szamomra semmit mondo, de draga fegyver skin. Eladtam kp-ba 25k-ert, aztan abba is hagytam a lada nyitogatast, utana meg az egesz jatekot.
De az teny, hogy egyesek mar ebbol elnek meg, hogy cserelgetik mindig csak kicsivel dragabbra, aztan meg eladjak a keseket rohadt dragan.

(#2) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Én is benne lennék ebbe a ládanyitogatós kaszinó bizniszbe, de a játék annyira kalap fos, hogy nem visz rá a lélek. A Source nagyon pöpec volt, de ez a GO nálam a veszélyes hulladékok között landolt. Mert itt olyanok is vannak a ház körül. Battlefront, GW2, stb...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3) raven84


raven84
aktív tag

150k-ért adtam el a késem és kb 3000 forinttal indultam. Az elején fun a tréd, viszont amikor már drága cuccaid vannak és mindenki be akar scammelni akkor kurva stresszes lesz. Abba is hagytam.

(#4) Narxis


Narxis
nagyúr

Thanos was right.

(#5) gyurkikrisz válasza Narxis (#4) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

k.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#6) stevve válasza raven84 (#3) üzenetére


stevve
nagyúr

Igen, ez a baj, hogy annyi a csaló is, mint égen a csillag... és nyilván a kis naiv fiatalokra utaznak. Sajnos, amíg üzlet, addig a helyzet nem fog változni, de hallani nagyon durva történeteket néha. :(

(#7) hNp88


hNp88
aktív tag

ennek a játéknak megölték a lelkét

hol van már az 1.6 feelingje...

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#8) kenwood


kenwood
veterán

"Szerencsere" nalunk eleg szigoru a szabalyozas,ezert a wowban a legtobb recruit a friend opcio le volt tiltva a magyar accountokon.
Egyebkent a legtobb jatekban az ilyen ladakban talalhato targyak az acchoz kotodnek,nem tudod atadni oket.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#9) vzsryl válasza raven84 (#3) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A mobil appos megerősítés óta gyakorlatilag kiölték a scammer botokat. Most már csak quality scammerek vannak, de azok is kevesen. Én már napi pár perc ráfordítással is 10-100 kulcs között tudok keresni. Pont így lett könnyebb a tradelés, hogy nagyobb lett a raktár(ai)m értéke.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#10) pr0bi


pr0bi
senior tag

CS 1.3-1.6-ig képben voltam utána már elkurvult az egész. De ez már mindenen túltesz :)

(#11) Viktor77 válasza vzsryl (#9) üzenetére


Viktor77
titán

És lövöldözől is néha?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12) Franklin


Franklin
addikt

Szerintem ez az egész fogadásos és skin rulett téma kapudrog a komolyabb szerencsejátékok felé.

Aki itt rákattan, annak utána már természetes lesz a kaparós, a tippmix, stb. hogy csak a legnépszerűbbeket említsem, amiket egyre több fiatalnál látok.

(#13) micafighter válasza Viktor77 (#11) üzenetére


micafighter
nagyúr

Olyat is lehet benne? :D

(#14) $p@rr0w válasza Franklin (#12) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Sőt a Monopoly is nem?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#15) Franklin válasza $p@rr0w (#14) üzenetére


Franklin
addikt

Nyilván a Monopoly-ra is rá lehet kattanni (és kb. mindenre), de ott nem valódi pénzben megy a játék, míg CS-ben valódi pénzből is tudsz skineket vásárolni és az már egy teljesen más szint.

(#16) vzsryl válasza Viktor77 (#11) üzenetére


vzsryl
nagyúr

3 accon összesen kb. 1500 matchmaking győzelmem van, ami azt jelenti, hogy kb. 3000 meccset toltam le. Egy meccs átlagosan 40-50 perces. Szóval ja, egy pöppet játszok is.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#17) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

No comment, sok a beteg ember... pénz adni ilyenekért :O

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#18) raven84 válasza vzsryl (#9) üzenetére


raven84
aktív tag

Jah, én a mobilautentikátor idők előtt toltam. Tudnék mesélni a módszerekről.

(#19) gutriqper válasza vzsryl (#16) üzenetére


gutriqper
tag

Ez ám az igazi karrier. Az önéletrajzodba is beírod ezt?

(#20) vzsryl válasza raven84 (#18) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Voltak bajok, de már klasszisokkal jobb a helyzet. Abszolút stresszmentes lett.

gutriqper: Egészségedre, "kedves" fórumtárs.:)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#21) Viper26 válasza -=MrLF=- (#17) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ennél már nem nagyon van lejjebb, üzletágat építettek a beteg majmokra. :(

Pixel 7 | FR955

(#22) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Én csak azt nem értem továbbra sem, hogy ki az a hülye végfelhasználó (tehát nem az, aki befektetés gyanánt vesz meg valami drága, de cserébe totálisan haszontalan skint), aki ezeket a durva összegeket kipengeti. Lesz begy baró kése...több 100 dollárért? És azzal mennyivel van előrébb? Miért jó ez neki? :F

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#23) WayneGace válasza vzsryl (#9) üzenetére


WayneGace
őstag

Ez azt jelenti, hogy napi 25-250 dollárt keresel ezzel a játékkal?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#24) vzsryl válasza WayneGace (#23) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ez nem ilyen egyszerű. Ha foglalkozok vele, akkor jönnek a kulcsok, de nem minden nap jönnek offerek, sőt van, hogy 1-2 hétig 0 db. Változó, néha jó, néha pang. Vannak akik ebből élnek meg, és náluk tényleg úgy működik, ahogy írtad.

Szerk.: Fogadni nem szoktam, csak hobbiból tradelek.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#25) gyurkikrisz válasza [Prolixus] (#22) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Sok mindenre igaz ugyanez. Van akinek megy egy baseball labda ér milliókat, nekem meg egy ezrest se.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#26) Milan28HUN


Milan28HUN
újonc

Annyira jó hogy olyan kommentel aki még életében nem játszott a játékkal!

(#27) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Warning! Fanboys detected! Red code. :D

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#28) big-J


big-J
őstag

Sosem ertettem, mi abban a jo h adott szinu lesz a fegyo, ha nem is ut nagyobbat?

(#29) Viktor77 válasza Milan28HUN (#26) üzenetére


Viktor77
titán

Mekkora lenne, ha egy hírhez ki lenne, írva, hogy "3000 lejátszott meccs alatt ne szólj hozzá!"

Vagy a múltkori parlamentből géplopásosnál, hogy "aki még nem lopott ki számítógépeket a parlementből, az ne szóljon hozzá!"

:D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#30) vzsryl válasza Viktor77 (#29) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Egyetértek, főleg hogy ez a cikk konkrétan nem is a játékról szól, hanem fogadásról és Gaben pénztárcájáról.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#31) Narxis válasza Milan28HUN (#26) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem jól működik a CS: GO játékos detektorod. Megnéztem és 3 óra játékidőt ír nálam a Steam. :P

Thanos was right.

(#32) macman507


macman507
aktív tag

Van pár kés, ami drágább, mintha megvenné az ember a fizikai kést :P :C Jól ki van ez találva.
Ha szerencsés az ember, akkor pár nyitásból kap egy olyan cuccot, amit el tud adni jó pénzért, de eleve csak akkor mennék bele a nyitogatásba, ha lenne pazarolható pénzem, és hát az nincs :D

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#33) Béééla válasza raven84 (#3) üzenetére


Béééla
őstag

Azért azt is tedd hozzá, hogy mennyi idő befektetésével, és hogy egy kanyi forintot nem adózol utána :)

Amúgy nem újdonság, amikor tf2-ben megnyitották a csereberét, indult el a lavina. Bevallom én is kupeckedtem, mert egy családi f2p steam accon kaptunk egy 20 dollárt érő satyekot, azt meg feldobtam kulcsokért, kulcsból meg már nem tudom milyen játékot vettem. De hogy ezzel foglalkozzak, hidegen hagy.

Valve nagyon kitalálta, el kell ismerni. De nem őket kell hibáztatni, hogy leszarom anyuka-apuka nem törődik kicsiny csemetéjével és nem beszélget el vele a függőségről.

[ Szerkesztve ]

Bélabá

(#34) cskamacska válasza [Prolixus] (#22) üzenetére


cskamacska
addikt

Legtöbben természetesen nem vesznek 100 dollárokért skineket, sőt, szerintem nem is költenek egyáltalán, csak cserélgetnek, illetve az esett tárgyaikat cserélik be marketen. Viszont nem mehetünk el amellett, hogy a csét tízmilliók játsszák(!), sokan mással nem is játszanak, így akad bőven aki egyetlen kedvenc játékára bőségesen áldoz, nyilván a tehetősebbek sokkal többet.
A CSGO féle kozmetikai cuccokkal bohóckodás még messze a legenyhébb amit a F2P/MMO onlány világ kitermelt magából, mert itt a pénzelverés egyéni lelki nyomorra van bízva(ellentétben mondjuk a F2P szemétözönnel, ami lelki nyomort okoz ha nem fizetsz eleget :((( ), a játék szinte ingyenes(volt már 700 forint is!), és emellé a hasznos @lyéknek köszönhetően a legátlagosabb játékosnak is csak hozza a pénzt az eladható tárgyakból. Aki pedig az átlagnál jobban tudja mitől cyka a blyat, az simán "megkeresi" több játék árát egyszerű játékkal, nem kell hozzá sefterkedni sem.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#35) Franklin válasza big-J (#28) üzenetére


Franklin
addikt

Én is próbáltam megérteni, de nem nagyon tudtam.

Pl. Diablo 3-nál még azt mondtam, hogy megértem, hogy kiad valaki pár tíz-száz dollárt egy-egy jobb fegyverért vagy páncélért, mert tényleg kapott valamit a pénzéért cserébe és erősebb lett a karaktere.

De TF2-ben és CS-ben semmi haszna nincs a skineknek, kivéve, ha tovább akarod adni. Nem lesz tőle jobb a fegver, nem sebez többet, stb. Csak máshogy néz ki.

Persze megértem a Valve-t is, ha veszik az emberek, akkor naná hogy pörgetik a bizniszt és tolják be az újabb skineket. Ők egy üzleti vállalkozás, akik profitra hajtanak, márpedig skin=profit.

(#36) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Egyetem alatt kiszedtem ~500 ezer forintnyit Dota 2 targyakbol. Szerintem egy eleten at nem kell majd valodi penzt koltsek Steam jatekra.

(#38) [CsuCsu] válasza #32839680 (#37) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

En meg koztarsasagi osztondijjal, 2 even keresztul. Ne hidd azt, hogy orakig kellett naponta tradeljek. Egy baratom sajat Diablo3 botot irt es kiszedett vagy 2 millio forintot. O annyival jart jobban, hogy azt ki lehetett vinni paypalra.

De ha mar ennyire belemegyunk, ugy jott ki az egesz hogy meg relative olcson (kulcsban, nem penzert) megszereztem a Ti2-es couriereket, amiknek berobbant az ara a ra kovetkezo 1 ev alatt. Anelkul, hogy barmit kezdtem volna veluk. Ti3 utan eladtam oket valodi penzert.

(#39) daninet


daninet
veterán

Egy lecserélt textúrától több ezer dollárt ér egy pixelfegyver? :U vicc

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#40) hemaka válasza hNp88 (#7) üzenetére


hemaka
nagyúr

Sehol, az mar regen levesben van.

(#41) hNp88 válasza cskamacska (#34) üzenetére


hNp88
aktív tag

"mitől cyka a blyat"

Dat térkép :DDD :DDD :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#43) seederking


seederking
őstag

Mi anno csak az Elma közben fogadtunk egymással,hogy x életen belül tudjuk-e teljesíteni az adott pályát... :DDD

(#44) [CsuCsu] válasza #32839680 (#42) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ehhez tudni kell, hogy a Blizz bot-felismeroje hogyan mukodik. Azt erzekeli, hogy sok jatekos ugyanolyan mintakat kovet. Magyarul azokat erte utol a jo oreg kalapacs, akik letoltottek egy botot valahonnan, amit 1000 masik ember hasznalt.

O sajatot irt, de az viszont 1 masodpercet nem jatszott. AH-bot volt, targyakat vasarolt alacsony aron, amiket o szemelyesen pakolt vissza magas aron.

[ Szerkesztve ]

(#45) micafighter válasza gutriqper (#19) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem meg elismerésre méltó a siker, akár sportoló akár kereskedő az illető.

[ Szerkesztve ]

(#46) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Hát nemtudom, az 1.5-1.6 még arról szólt, ki a jobb taktikus/lövő/pályaismerő, a CSGO meg... :( Azt hiszem tényleg kinőttem ebből. Pedig néha elkap a vágy, hogy puffogtassak, de 1.6 szeró már nem is tudom, van-e, a Source meg a CSGO pedig semmilyen szinten nem jön be.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#47) schawo


schawo
titán

EVE Onlineban lassan egy évtizede rutin az online kaszinó valós értéket képviselő nyereménnyel, gyakran sokezer dolláros értékekre (Titan) ment a lottó.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#48) vzsryl válasza Tsebacsi (#46) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Akik rendszeresen játszanak (sokkal többen vannak, mint 1.6-ban valaha voltak), azoknak még mindig erről szól. Én teljesen külön kezelem a tradelést a játéktól.
Szóval elég nagy tévedésben vagy, és rajtad kívül sokan mások is félreértelmezik a cikket. Ez a skinezés csak az egyik oldala az éremnek. Ott van pl. a múltkori malmöi LAN, aminél nem volt ajándék láda dobálás, mivel nem volt major LAN, mégis majdnem fél millió ember nézte a döntőjét twitch-en.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49) erik88


erik88
aktív tag

Az a durva, hogy sok fiatalt már jobban érdekelnek az ilyen szarok, mint a NŐK. Akárhova megyek, ha dolgozni, ha éppen sörözni haverokkal vagy csak beugrok a tecskóba, b@zdmeg mindenki a telefonját nyomkodja vagy játszik,
vagy a CSGO-ról beszél. Durva, hogy hova tart a világ... Én nő közelébe (mármint normális,magyar,szép) nem tudok másra figyelni, pedig beleszülettem ebbe a világba mert csak 20 vagyok.

(#50) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A cikkből:
Mivel ezek az oldalak a Valve szoftverére épülnek, minden egyes alkalommal, mikor az skineket újraértékesítik, a pénz 15 százaléka a vállalatot illeti. A helyzet feloldására vélhetően éppen emiatt nem tett kísérletet a szoftvercég annak ellenére, hogy a szabályozatlan szerencsejáték a legtöbb országban tilos.

Ez a rész pontatlan. Az oldalak csak a Valve mindenki számára elérhető openid login rendszerét használják, amivel mindössze azonosítani lehet egy Steam felhasználót. A játékosok, és a külső szerencsejátékos oldalak által üzemeltetett rendszerek közti csere teljesen ingyenes, senki nem keres rajta. Illetve az ilyen oldalakat üzemeltetők igen, mert ők félretesznek valamennyit a skinekből minden fogadásnál. A Valve ez ellen tenni csak úgy tudna, ha teljesen betiltanák a cserét és csak a Steam marketen lennének eladhatók a tárgyak.

erik88: meglepő, de nőket is lehet nyerni CSGO fogadással: [link] :Y

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.