Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

"A száguldó cirkusz lett kihegyezve"

Hoogy tetszik érteni? :DD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) TigerCat válasza snecy20 (#1) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nekem is ezen akadt meg a szemem. Elütés, vagy ilyenek... :D

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3) Akula válasza snecy20 (#1) üzenetére


Akula
őstag

+1
kétszer is elolvastam, hogy miiivaaan?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#4) TigerCat válasza snecy20 (#1) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Na, így már oké.

Egyébként szimulátoros játékokat tekintve leragadtam a FlatOut 2-nél. A mai gémek is hozzák azt a hangulatot, ami ott megvolt? Széteső autók, vicces sikolyok és hangok, jó zene, stb. Multiban főleg...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#5) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor a driverekhez. Mivel van egy rx 580 8 gb-os kártyám és 3 monitorom a szimulátorhoz és félelmetes rossz a driver támogatás eyefinity-hez. Hogy értem? Ha csak a 3 kijelző van rákapcsolva és nincs belőve, hogy a 3 monitor 1 képet adjon, tökéletes. Eyefinity -> a 18.x.x-es driverrel a játékok jól mennek 5760x1080-ban, viszont ha asztalon vagyok, akkor egy zöldes ugrálás jön elő rajta.
Ez néha játékokban is előjön, de csak akkor ha menüben vagyok vagy töltőképernyő van. Beletörődtem.
19.x.x-szel a játék katasztrófa (Dirt rally) mert sok fps csökkenésem van, viszont az asztalban tök jó lenni. Nincs ott csíkozás. A játékban ugyan úgy előjön, ahogy fentebb írtam. Az 580-nál az újabb driver, 19.6 ha települ a driver, akkor vagy kékes színre vált a képernyő vagy rózsaszínre. Király, döglik a kártya, de érdekes volt, hogy ha újraindítom frankó minden. Na jött mellé még néhány restart, magától, 41-es hibakód a windowsban, hogy a power elveszett.
Táp?!
Igen, a tápom haldoklott, mert volt egy párszor az elmúlt napokban hogy a power megszűnt és újraindult a gép. (Event viewer 41-es hibakód). FSP raider II 550 ->Hyper M 700W
Jó, de ha már itt vagyok, akkor vettem egy rx590 8 gb, blue shieldes szériát...
Az előzö driver amd cleanup utility-vel törlés, táp, vga csere. Alaplap ellenőrzés, nincs e púpos kondi, stb. Semmi.
Telepítés a 19.6-al, nem hogy érdekes színek vannak, az új vga-val dob egy kemény BSOD-ot. What?!. Na akkor újra neki, driver törlés, 19.4-es fel. (mivel az rx 590 az 18.12-től és felfele van támogatva, így megnéztem a 19.4-et).
A driver itt is vágja a színeket (driver telepítés után), de ha újraindítom, akkor jó.
3 monitor eyefinity. A játék (DR) már ezzel a driverrel nincs fps zuhanásom, a windowsban megint van villogás... ( 3 vödör szanax gyorsan be). Agyalásom vége az, hogy a driver eyefinityben egy hulladék.
A fő monitoron (rx 580 pl) a Batman Arkam Knight is 2560x1080-ban fullon megy minden hiba nélkül, mindegy melyik driverrel. Jó, nem mindegyikkel, mert a régebbi 18.3-4 körülivel a játékból való kilépéskor nem adott jelet a vga, de minen más játéknál kilépett. De a 18.12, vagy 10-zel simán jó.
Azért nem lett nv kártyám, mert ott igen húzósan mérik a 4-5 kimenetes vga-kat, 1060 és haverjai. Már nem fért bele.

Szóval ott tartok, hogy nem érdekel a villogás. Nem tudok vele mit csinálni, annyi mindent megpróbáltam.
A driver 3 monitornál (eyefinity-ben) egyenlő a 0-val. Vagy én vagyok balszerencsés, hogy valami hardver nem passzol bele a képbe, de egyszerűen nincs több ötletem a driverrel kapcsolatban.
Megvárom az új drivert, amit majd jövőhónapban kiadnak, kíváncsi leszek mit fog mutatni...

Off topikba rakom, mert nem pont ehhez passzol az írni valóm. :R

Szóval az amd driverekre haragszom. :((( :(((

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) Z_A_P válasza Sub-ZeRo (#5) üzenetére


Z_A_P
addikt

Ha jol remlik Lezso tolja sok monitorral (talan valami 290X-el?)
Hatha o tud segiteni.

OK

(#7) putti


putti
aktív tag

Mostanában ez a divat címadáskor. Úgy látszik már nem divat olyan címet adni az ilyennek mint pl :

Az AMD elérhetővé tette a Radeon Software 19.6.3. verziószámú kiadását.

Túl egyszerű és snassz lenne....

[ Szerkesztve ]

(#8) Kansas


Kansas
addikt

"A Windows 7 alatti megbízható működéshez az AMD kiemelten ajánlja, hogy a felhasználó telepítse az operációs rendszerhez tartozó első szervizcsomagot"

Szép tőlük, hogy csak kiemelten ajánlják, és nem kötelező, különös tekintettel arra, hogy a Microsoft befejezte a SP1 nélküli Windows 7 támogatását 2013 április 9-én...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#9) Tyrel válasza Sub-ZeRo (#5) üzenetére


Tyrel
őstag

Milyen monitorok, és milyen kábellel vannak összekötve? (van köztük analóg?)

Win7 vagy Win10?

Hasonló hibákról olvasni mindkét gyártónál, nekem úgy rémlik többnyire az okozza, ha a monitorok Refresh Rate-je eltér... Esetleg nézd meg mi történik ha az összeset 60Hz-re lövöd...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#10) Sub-ZeRo válasza Tyrel (#9) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

3 x Acer 21,5" V227QBIP. 2 hdmi 1 hdmi->dp átalakítóval.

Win 10 1903 (1809-cel is ezek a hibák voltak)

Mind 3 monitornak 60Hz van belőve.

(#6) Z_A_P: Már beszéltem vele és amiket mondott mindent megpróbáltam. Lehet a régebbi széria, driverei jobbak. Vagy nem tudom.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nekem az előző driver-el nincs fps-kiírás, pedig a többi monitorozó kiírás megy. Ezzel már okés lett? A többi frankó.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) #16939776 válasza Sub-ZeRo (#5) üzenetére


#16939776
törölt tag

Villogás és az aktuális gpu/memóriaórajelek között van-e összefüggés? Az asztalon ill menüben magas FPS és/vagy alacsony GPU terhelés jellemző, ezekben az esetekben elképzelhető, hogy a 3 monitoros terhelés igényeihez képest túlzásba viszi az energia gazdálkodást a GPU/memória.

(#13) Sub-ZeRo válasza #16939776 (#12) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az rx 580-on gyári 1411Mhz az órajel, boost-al 1425. De ha gyárira lekorlátoztam (1257 talán) akkor is csinálta.

Az asztalon ill menüben magas FPS és/vagy alacsony GPU terhelés jellemző, ezekben az esetekben elképzelhető, hogy a 3 monitoros terhelés igényeihez képest túlzásba viszi az energia gazdálkodást a GPU/memória.

Akkor mit kellene tennem szerinted?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14) #16939776 válasza Sub-ZeRo (#13) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ha van rá mód el kellene érni, hogy a GPU terheléstől függetlenül fix "3D órajelen" fussanak az alkatrészek, ha minden rendben akkor az eggyel alatti órajel lépcsővel is tesztelni. Ha netán felűről nézve több lépcsőn is megoldódik a villogás, akkor csak azt kell elérni hogy a nem jó lépcsőket ne vegye fel a kártya.

Kurva régen csináltam ilyenre bios fix modokat több kijáraton használt ati kártyákhoz, ott egyszerűen átírtam a state-ekhez tartozó értékeket a kívánt órajelre, feszültségre, mivel nem követem egy ideje, nem tudom megmondani, hogy szoftveresen, ezt, itt, most, hogyan célszerű "véglegesíteni".

Persze, ha itt is ez a baja.

[ Szerkesztve ]

(#15) Shkiz0 válasza Sub-ZeRo (#5) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

A rózsaszín kép nem csak eyefinity-nél van.
Nekem 1 kijelzőnél, is volt Vega esetén a 19.5.x driverrekkel.
Én is fostam, hogy most vajon VGA vagy monitor döglődik.
Szerencsére egyik sem, csak DDU és 19.6.1-el óta okés a dolog.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#16) Sub-ZeRo válasza #16939776 (#14) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Sapphire Trixx szoftverrel fixálva van az érték.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17) #16939776 válasza Sub-ZeRo (#16) üzenetére


#16939776
törölt tag

Látom a forced opció aktív, akkor eddig jöttem. :(

(#18) kisbalázs válasza Sub-ZeRo (#16) üzenetére


kisbalázs
tag

Uhh, milyen design ez? Ki engedte ezt ki?

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#19) ratcache válasza kisbalázs (#18) üzenetére


ratcache
aktív tag

Darth Vader edition :D

(#20) Dtomka válasza TigerCat (#4) üzenetére


Dtomka
veterán

Az jó játék volt. Nekem mostanában a Nextcar (wreckfest) tetszett.
Évek óta nem játszottam F1 -es játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#21) Sub-ZeRo válasza kisbalázs (#18) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez a régi design. Az új érdekes, meg nem ment a fan settings rx 580 alatt.
Amúgy passz, nem tudom. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22) TigerCat válasza Dtomka (#20) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Mac-en még fent van, most is vicces, de sajnos a szerverek megszűntek, így már nem akkora móka...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#23) Csapoati válasza TigerCat (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Flatout 2 minden, csak nem szimulátor. Az F1 játékok sem azok, de teljesen más kategória. Roncsderbi alig van manapság.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) snecy20 válasza Csapoati (#23) üzenetére


snecy20
veterán

Tökéletesen szimulál egy árkád roncsderbit. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#25) apatyas


apatyas
Korrektor

Mikor jön ki az Antilag? Addig nem rakok fel újat, majd azt próbálom ki a régebbi laposon. Mellesleg, azon a laptopon azzal az apu-dvga kombóval 10%-ot eszik a vga driver, folyamatosan bosszant.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#26) GodGamer5 válasza apatyas (#25) üzenetére


GodGamer5
addikt

Elvileg július 7. Abban a driverben lesznek az új feature-ök.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#27) TigerCat válasza Csapoati (#23) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Akkor roncsderbi forevőr!
:D

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#28) Kansas válasza TigerCat (#27) üzenetére


Kansas
addikt

Ja, jó móka lenne játszani egy Destruction Derby remake-kel, akár indy vonalon is összejöhetne.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.