Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilóta


pilóta
nagyúr

Ez kb. 200 Ft-ot ér, nem dollárt...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Csodálatos! :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Mint egy mosógép :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#4) PR0JECTNR56 válasza JoolsNOS (#3) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nekem is ez jutott róla eszembe elsőnek, de aztán rájöttem, hogy ez ceruza faragó is lehetne. :D

(#5) Tutu7030 válasza PR0JECTNR56 (#4) üzenetére


Tutu7030
veterán

:D Az íróasztalon nem szabad kint hagyni, mert a gyerek/anyós/kolléga bele fogja erőltetni a lencsébe a ceruzát. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#6) stutga


stutga
tag

Azert vannak dolgok ami nelkul nem lehet elni...
na ez nem olyan.

Amennyi penz ebbe beleoltek, annyibol hany lelegeztetogepet lehetne venni.
Plusz az a muanyag amit felhasznaltak... lehetne belole pulovert csinalni.
Vagy barmi...

Csak engem zavar, hogy a gyermekem generaciojanak eroforrasait ilyen szarokba tomik?

:W

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Rettentő szép... Szó szerint...

Nem értem, hogy a sz&r-ban miért kell elsőnek lenni...

Normális design? úgy néz ki formatervezés gyanánt egy darabka Ytong tégla volt otthon...

szerk.: ceruzahegyezőnek tényleg szép ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) gianni85


gianni85
veterán

Ez a hír visszahozta a jókedvemet így péntek délutánra. Régen kacagtam ilyen jót :D

(#9) killerjohn


killerjohn
addikt

hiánypótló! :R

(#10) #06658560


#06658560
törölt tag

A tetejére kéne a kijelzö, oldalára a kurbli, s retró modernként el lehetne adni jobban.
A forma nekem tetszik.

(#11) Sub-ZeRo válasza JoolsNOS (#3) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

MInt egy ceruza hegyező inkább... ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) lexandro


lexandro
tag

Azert mert ronda ez meg lehet hasznos.

Elkepzelem azt aki elmegy x. hetre szafarizni, hegyet maszni, dzsungelben turkalni vagy a vilag leghatso sarkaban regeszkedni es nem akar egy tonna elemet vinni magaval, ellenben dokumentalni akarja a dolgot es mondjuk az esos ido miatt a napelemes tolto sem opcio.

Persze kurblis toltot is vehetne, ami megoldas, de szerintem ez egy szellemes kis otlet. Ha nem kellene senkinek, nem tudna eladni senki... Ennyi.

A sok erkolcsileg magasabbrendu jobb ha rahagyja a piacra, hogy eldontse szukseg van-e egy ilyen masinara vagy csak es kizarolag a lelegeztetogepek piaca erdemel befektetest.

Bar sehol sem olvastam meg arrol, hogy lelegeztetogep hiany alakult volna ki japanban.

Robi

(#13) #56573440


#56573440
törölt tag

hipstereknek kötelező darab lesz,bár nekik lehet hogy ez sok, a grafit ceruza is new age nekik

(#14) pilóta válasza lexandro (#12) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ha nem kellene senkinek, nem tudna eladni senki... Ennyi

Feltételes mód nélkül pontosan ez a helyzet ezzel a hasznos kis masinával :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#15) lexandro válasza pilóta (#14) üzenetére


lexandro
tag

Elnezest. Nem tudtam, hogy neked mar megvannak a friss eladasi statisztikak rola. :DD

Robi

(#16) sphe


sphe
senior tag

(#14 pilóta): Á, egy újabb piacelemző szakreferens a fórumon. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) MZperX75


MZperX75
addikt

Ez tényleg nagyon szép,biztos nem égetném magam vele ááá nem...

[ Szerkesztve ]

(#18) scarabaeus


scarabaeus
őstag

Bakker, megnéztem a japán honlapjukat, naggyon jappán :))

Quoth the Raven "Nevermore."

(#19) mekker


mekker
őstag

Na ezzel aztán majd lehet páwáskodni Facebookon...

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#20) Zimmy88


Zimmy88
tag

Biztos hogy a méretadatok helyesek? 15x15x20 centi kicsit soknak tűnik... :U Vagy bazinagy keze van a bemutató manusnak. :DD
Vagy ez csak nekem tűnt fel? :B

FZR2000 ®

(#21) Stauffenberg válasza lexandro (#12) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Elkepzelem azt aki elmegy x. hetre szafarizni, hegyet maszni, dzsungelben turkalni vagy a vilag leghatso sarkaban regeszkedni "

Hihetetlen, nem is értem, hogy az elmúlt 125 évben a National Geographic filmesei és fotósai hogyan tudták túlélni a vadonban. Most ők biztos megrohanják majd a boltot, hogy felvásárolják ezeket. :)

(#22) scarabaeus válasza Zimmy88 (#20) üzenetére


scarabaeus
őstag

Azt én is néztem, de a petapixelen ezek vannak inchben, a saját kikkomanszerű weblapjukon meg nincs ilyen adat. Simán nem annyi amúgy.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#24) #06658560 válasza Kalandor (#23) üzenetére


#06658560
törölt tag

(#25) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

A dinamós töltést jó ötletnek tartanám, ha mellé egy használható méret passzolna. Így ebben a formában viszont... :))

ez a kedvenc aláírásom

(#26) pilóta válasza lexandro (#15) üzenetére


pilóta
nagyúr

Fogadunk, hogy nem hozza el majd a pényzügyi áttörést a digitális fényképezők piacán? :D

Bakker, némi realitás szorulhatna azért belétek. Az, hogy dinamós tök jó, de a többi része fabatkát sem ér... :W

Aki él és nem boldog, az téved!

(#27) Csepe


Csepe
aktív tag

Digitális, lcd kijelzős ceruzahegyező. :D

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#28) DemonDani válasza Csepe (#27) üzenetére


DemonDani
addikt

:C

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#29) Alchemist


Alchemist
addikt

Ez olyan, mint az orosz lendkerekes villanyborotva... :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#30) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Ez egy vicc, de úgy látszik eladható :)

(#31) sphe válasza pilóta (#26) üzenetére


sphe
senior tag

Nyugi, én is ugyanezt gondolom Rólad. (valóságérzet, lásd lentebb)

Ingyen levélnehezéknek (a kar lefűrészelése után :D) nekem jó. Én se gondolok sokkal többet róla. Illetve ha megnyerném egy sorsoláson, a lányom kezébe nyomnám. Lő olyan képeket mint egy mobiltelefon.

Viszont a gadget mánia már sok ember számára pótcselekvés a világon. Ennyit a valóságérzékről és a relitásról. Nem a szubjektív paradigmák és ítélkezésrendszerek határozzák meg, csókolom.

(#32) zapok


zapok
aktív tag

Az emberi hülyeség határtalan!
Sajnos. :(((

Anyám tyúk, avagy az ember tragédia.

(#33) forgonati válasza lexandro (#12) üzenetére


forgonati
őstag

Ha te elmégy x hétre szafarizni, gondolom az neked egy nagy élmény lenne, mint ahogy nekem is biztosan. Nem tudom te hogy vagy vele, de én ezt az élményt egy normális fényképezővel szeretném megörökíteni, normális minőségben... Úgy értem, hogy nézz már rá erre a valamire... Szerinted elmenne épeszű ember kirándulni egy ilyen böhöm kockával, aminek még normális vakuja sincs csak ilyen kis ledes bizbasz aminek hatósugara 0,5m? Legalább kicsi lenne, de még az sem, így még a zsebemben sem fér el... És hát 200 Dollárért olyan gépet veszel ami messze jobb minden téren. Persze az nem kurblis, viszont azzal lehet normális képeket lőni, akár még este is.

Keelah Se'lai!

(#34) imikee


imikee
tag

Hát szafarira fényképezőgépet vinnék nem ceruzahegyezőt! :)

...

(#35) BatchMan válasza Alchemist (#29) üzenetére


BatchMan
senior tag

Felhúzós, rugós, és nem villanyborotva. A második legnagyobb húzás az űrben is használható toll (=ceruza) után.

(#36) scarabaeus válasza BatchMan (#35) üzenetére


scarabaeus
őstag

Mítosz volt az utóbbi :)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#37) szilard28


szilard28
aktív tag

a 18 dolláros fényképezőgépet kombinálták egy 2 dolláros dinamós usb-s töltővel és lett belőle ez a 200 dolláros csodamasina.

(#38) BatchMan válasza scarabaeus (#36) üzenetére


BatchMan
senior tag

Oh, Te mythbuster! Pedig olyan szép sztori volt...
De felhúzós borotva volt a kezemben is! Kár, hogy a pengét jobban szeretem, így nem vettem.

(#39) ROBERTOH válasza szilard28 (#37) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Hol lehet venni 2 dollárért dinamós usb-s töltőt?

ez a kedvenc aláírásom

(#40) szilard28 válasza ROBERTOH (#39) üzenetére


szilard28
aktív tag

ebay (dynamo usb)
kicsit gagyinak néz ki, de nem rosszabb mint ez a "csúcsfényképezőgépbe" oltott valami.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.