Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Kép alapján a tappancsok már voltak bontva, valamint a felületük is meg volt már "gyalázva".
Szerintem tesztre ne így küldjenek egy terméket lásd: akad a pad mozgatva, vagy adjanak legalább egy készlet tartalék talpat vagy kettőt, hogy, addig kitartson amíg megérkezik a hyperglide. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) fatpingvin


fatpingvin
őstag

azon kicsit megborultam amikor megláttam hogy a setup utility akora helyet foglal amibe egy kisebb fullos OS elfér.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#3) gekkoXT válasza #16939776 (#1) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Ez nekem is feltűnt. sok év után nem nézett ki így egyetlen egerem alja sem.

(#4) Synthwave válasza gekkoXT (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor nem nagyon használhattad őket. :))


Nem volt ez gyalázva. Én bontottam ki, normális padokon használtam ~egy hétig és ennyi. Elég vékonykák a talpak, nem ez a cucc erőssége, szóval a Corepad/Hyperglide csere nem árthat.

-------------------------------------------------------------------------------------

(#2) fatpingvin: Ezt most úgy mondod, mint ha egy centralizált platformnak sok lenne a ~350 MB.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) fatpingvin válasza Synthwave (#4) üzenetére


fatpingvin
őstag

mivel hogy az is...? ekkora helyre mondom egy egész oprendszer elfér ami ugyanúgy tudja használni ezt a hardvert.

egyszerűen nem tudom elképzelni hogy mi az ami ekkora helyet kell hogy foglaljon egy egyszerű setup utilityben. releváns olvasnivaló ha érdekel annyira: [link]

még az átprogramozó történettel együtt is eszeveszett nagy ez az egyharmad gigabájtos böhönc.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#6) Synthwave válasza fatpingvin (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"mivel hogy az is...?"

Nem sűrűn találkozol ilyenekkel akkor.

"ekkora helyre mondom egy egész oprendszer elfér ami ugyanúgy tudja használni ezt a hardvert."

Ha írsz hozzá Linux alá szoftvert, akkor tényleg ugyanúgy tudod majd használni, mint a windowsos appot.

És ez továbbra sem standalone driver, hanem mindent is vezérel, ami SteelSeries, plusz tele van mindenféle modullal. Manapság az ilyen progik között 350 MB az kutyafüle, függetlenül attól, hogy mit hány kB-osra lehet megírni akkor, ha az utolsó fölösleges bitet is kicsavarod a programból.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) b.


b.
félisten

Jó írás lett, külön dicséret a tenyerekre vonatkozó kitérőre és méretekre valamint ak épekkel való illusztrálásért. Ilyet nem igen láttam még :)

Az egér nekem lehet bejönne, de kiábrándultam a Steel egerekből sajnos. Egy sem húzta 1 évnél tovább nálam. :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) fLeSs válasza fatpingvin (#5) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A Cooler Master programja 800 MB... :D :C

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9) #72042496 válasza fLeSs (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Bezzeg amikor még a játékok is ráfértek egy darab CD-re. :)
(Lehet licitálni, hogy amikor floppy-ra fértek rá, stb.)

(#10) #16939776 válasza Synthwave (#4) üzenetére


#16939776
törölt tag

Akkor gyanítom, hogy a szél által összefújt homokszemek, falevél, tavalyi hó és némi apró gyöngykavics is van azon az egérpadon, amin ezt "bejárattad". :P

(#11) PetX


PetX
aktív tag

Hosszú távon nem problémásak ezek az USB csatlakozós egerek? (mármint hogy nem fix kábeles)
Nem lesz kontakthiba? stb.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#12) #16939776 válasza PetX (#11) üzenetére


#16939776
törölt tag

De. De azért itt is törődnek vele, hogy tehermentesítve legyen a csatlakozó: A csatlakozót borító műanyag, formáját követő hüvely viszi át az erőt a kábelre és vissza az egérre, direktben maga a USB csatlakozót nem érinti a mechanikai terhelés miközben rángatod az egeret, elvileg. :U ;]

(#13) Synthwave válasza fLeSs (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az iCUE meg 2 GB.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14) Synthwave válasza #16939776 (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

És egy vastag réteg viszkózus zsiráfürülék, a biztonság kedvéért.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15) #25954560


#25954560
törölt tag

en orulok a tesztnek. valahogy ritkan jonnek ki periferiak, amik egyertelmuen jok. ez meg annak tunik. amolyan hangulatjavito teszt :)

(#16) Menthirist


Menthirist
veterán

Nekem ez az egér a gomb kialakítása miatt bukik. Voltak egy időben olyan egereim, aminek a gombjai egy "házban" vannak, takarítani sem szerettem őket, és egyes egereknél a műanyag idővel való torzulása miatt súrolni sőt elakadni kezdett a ház pereménél. Borzasztó idegesítő volt.
Azóta csak olyan egereket veszek, aminek a gombjai nem felfelé, hanem oldalra nyitottak, mint a DeathAdder
[link]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17) #90088192 válasza #72042496 (#9) üzenetére


#90088192
törölt tag

Anno egy 64kB epromba? ;]
Vagy a C64 memóriájába? :DDD

(#18) fecke78 válasza #16939776 (#1) üzenetére


fecke78
senior tag

Azért van ,mert ez egy tulárazott ocskaság, de így lehet látni

[ Szerkesztve ]

(#19) Synthwave válasza fecke78 (#18) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Köszönjük a részletes tesztet.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#20) #90088192 válasza Synthwave (#19) üzenetére


#90088192
törölt tag

Látod Te csak az időt pocsekolod, kérdezd meg a kollégát, és egy csomó időd megmarad, értelmesebb dolgokra. ;]

(#21) Synthwave válasza #90088192 (#20) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát nem? ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) gekkoXT válasza Synthwave (#4) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Nem semmi. akkor tényleg érdemes cserélni.

Amúgy tök jó, hogy válaszolsz a cikk hozzászólásokra, respect! :R
Ez hozzáad a cikk tartalmához. De tényleg!

[ Szerkesztve ]

(#23) Synthwave válasza gekkoXT (#22) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Amúgy tök jó, hogy válaszolsz a cikk hozzászólásokra, respect!"

Egen, vannak mazochista hajlamok, komálom mellkassal levenni az áramló szeretetet. :DDD

<3

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#24) Sixday


Sixday
csendes tag

Steelseries egy kalap szar, mindket fiamnak van 80 euros csodaegere toluk, az egyikben 1 ev utan, a masikban 1.5 ev utan halt meg a gorgetokerek.
Erdekes modon a logitech, microsoft egereknek 5-6 ev utan sincs semmi bajuk.
Szoval ez csak egy tularazott dzsunka gamerdesign tomegtermek.

(#25) Synthwave válasza Sixday (#24) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ühümm. Azért notóriusan hírhedt a Logitech a hamar haló, alulfeszelt kacspolói miatt (50 000-es egérben is, nem csak a belépőszinten), mert azokra különösen odafigyelnek. Mondjuk a talpaik sem igazán jobbak azoknál, mint amik ezen vannak, de az is aranyos, hogy még egy G PRO X Superlightba is csak Omron (20M)-eket raknak D2F-01F/Kailh GM 4.0/Kailh GM 8.0/TTC Gold Dustproof/Huano Blue (50M)-ek helyett.

Microsoft? Csak nem a hősidőkben készített darabokat hasonlítod a tervezett elavulásra kihegyezett mai ketyerékhez? Mert az nem fair, semelyik gyártóval szemben sem. A WheelMouse Optical 1.1a-n, Intellimouse 1.1-en és az Intellimouse Explorer 3.0-n kívül meg nem volt értelmes gaming egere az MS-nek (szódával talán a Laser Mouse 6000), a 3.0 két modernizált iterációja meg közel sincs 5-6 éve a piacon (és a Prime-hoz képest – meg amúgy is – téglák).

A görgő encoder csere Alpsra/Kailhra egyébként 5-800 forint.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#26) IreN!CuS válasza Synthwave (#25) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én meg csak olvasom itt ezt a sok hozzászólást, hogy milyen hamar pusztulnak a SS egerek aztán félve kattintok egyet a több mint 8 éves kana-val :( remélem nem holnap fog meghalni :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#27) Menthirist válasza IreN!CuS (#26) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem az utóbbi időben csak a Roccat Kone Pure Military adta meg magát, mert a gomb egy szaros vékony műanyag darabkával nyomogatta a jó 1 centivel alatta lévő kapcsolót, ami simán eltört egy erősebb kattintás során, és megragasztani se lehetett normálisan. Kár, pedig szerettem azt az egeret.
Azóta Razer DeathAdder Elite-em meg most egy Viper 8k-m van, azok azért bírják nálam a gyűrődést.

Munkára meg egy wireless Logitech M720 Triatlon, mert bluetooth-os és így pöccre megy a macbookommal. De nehéz mint az istennyila :D Majdnem kétszer nehezebb mint a Viper (70g vs 135g elemmel)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#28) Synthwave válasza Menthirist (#27) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Érik az az Energizer LIthium AAA-val 66 grammos Orochi V2. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#29) Menthirist válasza Synthwave (#28) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem is rossz, ha BT-t is támogat.
Cserélhető az akksija?

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30) nexplo válasza #16939776 (#1) üzenetére


nexplo
őstag

Gondolom nem az első teszthelyszíne szegény egérnek és így kicsit többet van bontva mint egy "normál" saját használatra vett darab. VGA kariknál pl a teszt darabokat sokan bontják hogy a hűtés alá is benézzenek. Járt nálam olyan csúcskártya amin a csavarok már el voltak "nyalva" pár hónaposan... A sok szakbarbár (nem a cikkíróra gondolok) sajnos nem szerelő ezért nekiesik és szétbarmolja a teszt terméket. Nem egyedi eset. (autóteszteknél is ez szokott felmerülni sok cikkben, mire az aktuális szerkesztőséghez ér az autó, már itt ott szét van használva, direkt nem írok rondább szót a használva kifejezésre)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#31) #16939776 válasza nexplo (#30) üzenetére


#16939776
törölt tag

Én rendkívül "igénytelen" vagyok, de tisztelem magam annyira, hogy védem a portól amíg nincs használva, illetve takarítom az egérpadom.
Másrészt Ilyen állapotú talpakkal nem szívtatnám magam (konzisztencia hiánya), ill. nyilvánvalónak kellene lenni, hogy gyorsabban tönkre teszik, felsértik a padot a talpból kiálló részek.

És ez itt kapcsolódik oda: aki nem tiszteli a saját dolgait, az azt sem fogja megbecsülni, amit tesztre kapott kölcsön! És ez példázza, hogy az emberek nem csak magukkal, a dolgaikkal, de másokkal szemben is figyelmetlenek. Sírni tudnék attól a példától amit felhoztál, én - mint szervizes - ilyenkor felárat szoktam felszámolni, amiért "szarba kell nyúlni", és felszámolom azt is, hogy vissza kell állítani az eredeti állapotokat. :W

[ Szerkesztve ]

(#32) nexplo válasza #16939776 (#31) üzenetére


nexplo
őstag

Teljesen igazad is van. Ahogy bánunk a tárgyakkal sok esetben az emberekkel is úgy bánunk. Órákig tudnék mesélni sajnos. Amit tesztre kapnak azt pedig végképp nem becsülik a tesztelők, persze tisztelet a kivételnek. Ezek a dolgok lenyomatai a mai ebereknek sajnos.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#33) Synthwave válasza Menthirist (#29) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, ha AAA-s ceruzaelemet rakok bele, akkor valószínűleg igen. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34) siposz válasza Sixday (#24) üzenetére


siposz
aktív tag

A logitech G3 nekem is ment 6 évig. Abban még volt anyag.

A G203 görgője egy év alatt adta meg magát.

(#35) Synthwave válasza #16939776 (#31) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:U

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#36) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Szokásos minőségű cikk. :R Egy pár éve már, a pwm3366 szenzor megjelenése óta igazából nem is nagyon látom értelmét a szenzor teszteknek, mind hozza a kiakaszthatatlan szintet. Az esetek többségében a választás tényleg már csak a formán múlik.

btw diagnosztizált skizofrén vagy? Vagy mi az oka a következetes többes szám használatának a cikkíró alanyát illetően?

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#37) Synthwave válasza bbdzyx (#36) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Egy pár éve már, a pwm3366 szenzor megjelenése óta igazából nem is nagyon látom értelmét a szenzor teszteknek, mind hozza a kiakaszthatatlan szintet."

Egyetértek, PMW 3366/3360-tól kezdve tényleg kissé okafogyott az értelmesebb eszközök halmazában (a perfect control mérése leginkább, Paintnél még adódhatnak meglepetések, főleg az aktív smoothing regiszter miatt); gyakran már a legutolsó kínai "dzsunkában" is legalább a szenzor értelmes, még ha más nem is.

"Vagy mi az oka a következetes többes szám használatának a cikkíró alanyát illetően?"

Mindenki többes szám első személyben ír PH! anyagokat, ez a direktíva, egységet szimbolizál. Blogon nem így írok.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#38) Bgyarmati válasza fatpingvin (#5) üzenetére


Bgyarmati
csendes tag

Azért én akkor is azt mondom, hogy mindennek van határa!
A C-64-re volt egy 254 bites programocska, amely amellett, hogy zenélt, egy ponthalmazból álló kockát forgatott a 3D-s térben. Jó, ez a bitfoltozás az egyik véglet, de az X*10MB-os "Print 'hello'" programkód meg a másik véglet. Amikor programgenerátor segítségével alkotott programnyelven írnak programokat, természetesen szintén programgenerátorral. Amikor én voltam annyi idős, mint most Ti, akkor még az volt a legény a gáton, aki közvetlenül gépi kódban írt meg kisebb szubrutinokat, megkerülve (átlépve) az assemblert, mert az szerinte "túlzottan szószátyár kódsorokat alkotott".

(#39) Synthwave válasza Bgyarmati (#38) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Amikor én voltam annyi idős, mint most Ti,"

Elmúltál 70?

Azért szívesen megnézném, hogy a programozó szakik hány MB-ból írnak ugyanolyan tudású, centralizált meghajtót (ami ki is néz valahogy), mint az SS Engine. :D

Az meg megint más lapra tartozik, hogy bár én is az 5-10 MB-os standalone drivereket szeretem (vagy a 100 százalékos Plug and Playt, a la Ducky/Xtrfy), de a görögdinnyére hajazó, 4-5 GHz-es processzorok, 16-32 GB RAM-mal szerelt konzumer gépek és sok TB-os SSD-k korában kinek a gépének nem mindegy, hogy 50 vagy 350 MB a szoftver. : >

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40) #16939776 válasza Synthwave (#39) üzenetére


#16939776
törölt tag

Persze nem árthat semminek, ha van még egy kis szemét a gépen. :DDD

Én kizárólag plug&play egereket használok, és a belső memóriás egerek beállító programját is egy másik gépre teszem, amíg szükség van rá. Mivel ez a gép (tesztkörnyezet) szándékosan hurka, és nincs minden héten új dolog telepítve rá, ezért észre veszem, ha két hét elteltével egy új, segéd szoftver elkezd "tevékenykedni".
Bizony ezekre is lehet nyugodtan nyomni az uninstalt, ha nem használod huzamosabb ideig. :U

(#41) Synthwave válasza #16939776 (#40) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van olyan vasam, amin éppen 10 különböző driver van fent különböző egerekhez, és két év alatt már kétszer cseréltem alaplapot a Windows alatt, bármiféle telepítgetés nélkül. Pont ugyanolyan a felhasználói élmény, mint mikor friss rendszer volt, és nem tevékenykedik semmi olyan, amit nem akarom, hogy tevékenykedjen.

Értem én az OCD-t, de túl van ez lihegve. Kb. annyira, mint a nokedliszaggató egerek eldzsuvákolódása.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42) #16939776 válasza Synthwave (#41) üzenetére


#16939776
törölt tag

Persze hogy túl van lihegve a dolog. Annyi a különbség köztünk, hogy azáltal, hogy nem veszem körbe magam a cél szempontjából felesleges, vagy éppen kontraproduktív dolgokkal, úgy egy új problémával/feladattal eltöltött legrövidebb idő is fejlődést, majd teljes megoldást hoz, azaz később sem generálódok abból újabb probléma/feladat.

Kérdezném, hogy mikor volt utoljára olyan szakasz az életedben, hogy bármit is csinálsz folyamatosan érzed, hogy fejlődsz? Mondjuk a verseny szerű játékkal kapcsolatban?

Na ez a nem mindegy. :U

Ha valóban kényszer beteg lennék - ahogy állítod - nem lenne folyamatos a fejlődés körülöttem, nem lennék elismerve a szakmámban és közben sikeresnek mondható az életem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#43) Synthwave válasza #16939776 (#42) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, de gondolom, nem is irkálsz cikkeket egerekről, illetve nem gyűjtöd őket hobbiból, nem? :U Semmi feladat vagy probléma nem generálódik a driverekből, csak lusta vagyok őket uninstallálni, tekintve, hogy nem sok vizet zavarnak, aztán ha egyszer valamiért rácsatlakoztatom a gépre az egyik nem használtat, király, hogy nem kell telepítgetni, ha valamit machinálni akarok vele.

Azért egy szarkasztikus költői túlzástól szépen elevickéltél a "Sikeres létezés" c. könyv és az önigazolás marketing bemutatójáig, de ennek a mélylélektanát inkább nem feszegetem. :DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44) #16939776 válasza Synthwave (#43) üzenetére


#16939776
törölt tag

Úgy látom valaki profi a bagatellizálásban. Ehhez a szinthez valószínű, hogy az életet is így kell leélni, annyira komolyan kell venni a "nem komolyan vételt", ahhoz hogy a szükséges mennyiségű a rutin így összegyűlhessen, és ilyen fokú könnyedséggel, természetességgel lehessen elővenni, ha baj van.

Nekem meg remélem van ekkora mennyiségű rutinom a dolgok/emberek komolyan vételében. Ezért biztos hogy soha nem lesz ezen a síkon köztünk konszenzus.

A hobbi szintet céloztad meg a munkáddal?! Akkor nem tarthatod magad túl sokra. Lehet ezen kellene elsőként változtatni. :U

[ Szerkesztve ]

(#45) Synthwave válasza #16939776 (#44) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem, csak a(z egyik) hobbim erős átfedésben van a munkámmal. ;)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#46) 4nick8 válasza b. (#7) üzenetére


4nick8
őstag

Az jó mert akkor egész életedre el vagy látva egerekkel mivel 2 év a garancia és újraindul.

(#47) 4nick8 válasza Sixday (#24) üzenetére


4nick8
őstag

Akkor tiszta szerencse hogy 2 év a garancia, igaz?

(#48) b. válasza 4nick8 (#46) üzenetére


b.
félisten

Nem a pénz érdekel, hanem a megbízhatóság. Nem cserélek egy egeret ami ilyen hamar megadja magát, vagy lemalik a gumiboritasa , mert nincs rá újra szükségem. Megy Haprora aztán rendezze a garanciát akinek kell.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.