Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Hát kiváncsi leszek mit tudunk ebben majd kinektel irányítani? Amúgy engem különösen nem zavar a késés, megszokható. A pontossággal már tényleg több a gond.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#2) javie


javie
csendes tag

Én Kinectel vettem a boxom. Hát 3 hónap után kirpobáltam az összes kinectes játékot, és szépen eladtam a rendszerből a kinectet. Nekem nagyon nem jött be. Az egy dolog, hogy alapbol a fotelben chipset zabálva szeretek játszani :DDD de amugyse látom még elég jónak a technikát, lehet bennem van a hiba. Játékra sokkal gyorsabb reakcióérzékenyebb eszköz kéne. Azonban egy PC-vel összeszerelt kinecte egyszer szivesen kiprobálnék (nem játékra természetesen... :) )

"Time is a flat circle!"

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

Régebb óta vágyom egy jó kis tankszimulátorra, de ez a kinectes irányítás nekem is furcsán hagnzik.

(#4) Gergosz2 válasza JoolsNOS (#1) üzenetére


Gergosz2
veterán

hát a játékosok többsége (köztük én is) a haját tépi ha késik a játék az irányításhoz képest, legyen szó akármilyen játékról.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5) Ps Vita válasza Angel1981 (#3) üzenetére


Ps Vita
őstag

Sztem is nagyon gagyi így..

(#6) JoolsNOS válasza Gergosz2 (#4) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Amilyen kinektes játékok vannak arra tökéletesen jó. szerintem. Ez azért nem olyan hogy multiban ki akarok valakit lőni és mire lövök már nincs ott. Sokaknak azért nem tetszik, mert mozogni kell és el lehet fáradni...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#7) Blase19 válasza JoolsNOS (#6) üzenetére


Blase19
tag

"Sokaknak azért nem tetszik, mert mozogni kell és el lehet fáradni..."

Na ezt azért te sem gondolod komolyan. Hol van ez a mozgás egy jó 15 perces futáshoz képest. Abban el lehet fáradni.
Szerintem a játék alapelgondolása nem rossz, csak kérdés milyen lesz a kivitelezés.

(#8) JoolsNOS válasza Blase19 (#7) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Komolyan gondoltam. Ha játszol 15 percet azzal a gyári sínen ugrálós dologgal kb ugyanúgy leizzadsz mint a futástól. Tapasztalat. :U Pedig nem vagyok egy fotelben punnyadós alkat.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#9) WhiteWalker válasza Blase19 (#7) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

mi néha mikor összejövünk vegyes társaság, és elővesszük a kinectet vmi táncos mókára,elég fárasztó tud lenni...még ha hihetetlenül is hangzik :DDD
amúgy a játék tetszetős :C , jó lenne már végre vmi komolyabbal előrukkolni,mert ezek az egyszerű primitiv játékok nagyon gagyuszkák... :D , bár ez talán a hardware "gyengeségéből" is fakadhat..talán majd a next gen, kinectes box :U

(#10) Sontir Fel válasza JoolsNOS (#8) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Igen. Ha tényleg rendesen nyomod és jó eredményt akarsz elérni, akkor komolyan kell ugrándozni. Nekem ezért szimpatikus a dolog... de mondjuk inkább megvárnám amíg lesz pcre, mert nincs igazán szükségem a boxra.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.