Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) energy4ever


energy4ever
addikt

Na vegre. Utaltam, hogy hasznalhatattlan. Annak jo volt akinek nem volt berakva plusz tartalom a konyvtaraba. De akinek van berakva nem steames indito, annak nem jelent meg kis kep, es a beallitasara sem volt hivatalos lehetoseg. Remelem orvosoljak majd, es ugyan ugy allo kepes lesz majd. :)
Szerk: A kategorizalas sem mukodott eddig benne.

[ Szerkesztve ]

(#2) Dester31


Dester31
tag

Szerintem nem a Big Picture módra férne rá egy nagyobb ráncfelvarrás, hanem magára a Steam (web alapú) desktop kliensre. Nagyon elavult. Az achievementek kijelzése is rendkívül ódivatú. A Big Picture mód szerintem nem rossz úgy, ahogy van, tévén mindig azt használom kontrollerrel.

[ Szerkesztve ]

Des

(#3) Busterftw


Busterftw
veterán

Remelem SteamLink-en is frissitve lesz.

(#4) Bandi995 válasza Busterftw (#3) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Szintén. Nagyon jól bevált a Link, nem venném jó szívvel ha kukáznom kéne a hardware-t.

(#5) Tigerclaw válasza energy4ever (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nalam is volt problemaja. Talan Mac-en nem mukodott jol minden funkcioja. A jatek promovideok voltak talan hasznalhatatlanok. Meg persze az egesz lassu, lagos.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) bil válasza Bandi995 (#4) üzenetére


bil
tag

Beba**na ha emiatt kukázni kéne a Linket. Nyilván azon is megújul majd, ráküldik szépen a frissítést.
Legalábbis nagyon remélem. Leginkább Linken keresztül használom a Steamet.

This is extremely dangerous to our democracy!

(#7) Darmol válasza Dester31 (#2) üzenetére


Darmol
senior tag

Kinek a pap, kinek a papné.
A böngésző alapú felület nagyon kézenfekvő, szemebn a Big Picture-rel, ami számomra (is) használhatatlan.

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

(#8) Dester31 válasza Darmol (#7) üzenetére


Dester31
tag

Hát nem tudom, valahogy nem értelek benneteket. :)

Des

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.