Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

Nem RGB az egérpad? De gagyi! :DDD

Az egérpad tetszik!

(#2) dqdb


dqdb
nagyúr

A Star Wars stílusú billentyűzet valahol ennél a kupakkészletnél kezdődne.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#3) Cifu


Cifu
nagyúr

Akkor ezzel semmit sem fogok eltalálni? :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) tovgab válasza dqdb (#2) üzenetére


tovgab
aktív tag

Vagy inkább ott végződne. (többe kerül "csak" a kupakkészlet, mint itt a bill. + egér + pad) :C :Y
Sokszor még ennyit sem tesznek a gyártók egy-egy egyedi széria elkészítésénél, szóval +10 dódóért cserébe szvsz rendben van ez...

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#5) kikikirly válasza tovgab (#4) üzenetére


kikikirly
senior tag

+1
Black Widow billentyűzetnek jó híre van.Egér téren azt suttogják hamar meghalnak,belső ellenőrzés megengedő.Többi meg ízlés kérdése.Ha valakinek tetszik/gyűjtő 10 dolcsi felár semmi.

[ Szerkesztve ]

(#6) dqdb válasza tovgab (#4) üzenetére


dqdb
nagyúr

Egy pár száz darabos egyedi kupakkészletet ne hasonlíts árban egy tömeggyártotthoz, nagy mennyiségben a töredékére le lehet vinni az árát. Igaz, minőségben se, mert a Razer hírhedt tejfölös dobozától fényévnyi távolságra van a linkelt kupakkészlet.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#7) -Skylake- válasza dqdb (#6) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ezekkel a cuccokkal mindig csak egy bajom van, hogy az ar melletti "Out of Stock" gomb valoszinuleg egy sima statikus elem, mivel konkret piros betus unnepkent kezelem, ha talalok egy olyat ami egyszerre tetszik ES rendelheto. Ez amit linkeltel is termeszetesen out of stock, mindket verzioban persze. Olyanok ezek a kupakok mint a yeti, sok dolog utal ra, hogy letezik, de elobe meg senki sem latta :D

En egy Pulse DSA-t szeretnek, de eddig meg nem jott szembe a hozzajutas eselye.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#8) dqdb válasza -Skylake- (#7) üzenetére


dqdb
nagyúr

Az extrább kupakkészletek mindegyike kis szériás group buy, így Massdrop Drop, Geekhack, Reddit /r/mechmarket környékén kell nézelődni rendszeresen (= hosszú hónapokig), aztán időben lecsapni, ha neked tetsző jön szemben, majd utána ismét sok-sok hónapot várni, hogy elkészüljön és kiküldjék. Az ilyen oldalakra már csak a maradék pár készlet szokott kikerülni drágábban és jellemzően szinte azonnal out of stock jelzéssel.

A népszerűbb készletek színkombinációját általában Kínában lekoppintják (aztán ez legfeljebb néha nem sikerül tökéletesen), az AliExpressen érdemes ilyeneket keresni.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#9) -Skylake- válasza dqdb (#8) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ja ezekkel tisztaban vagyok, csak valahogy sose jon ki. Az igazsag az, hogy azert van par kupak ami bejon es lehet is most venni mondjuk (pl leviathan), de azert a pulse... Na :D az kell. Ahhoz eleg dragak, hogy vegyek egy olyat ami kb tetszik. Amiota a pulset eloszor lattam azota tudom, hogy az kell.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#10) dqdb válasza -Skylake- (#9) üzenetére


dqdb
nagyúr

A népszerűbb készletek 2-3 évente újra elő szoktak fordulni group buy-ban.

Ha a színkombináció az elsődleges szempont, akkor most is fut egy Pulse előrendelés, bár ez nem DSA profilos, hanem SA, csak TKL, csak szabványos alsó sorra jó, a gyártó Signature Plastics, azaz nincsen ISO kiosztás és ABS-ből készül.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#11) -Skylake- válasza dqdb (#10) üzenetére


-Skylake-
addikt

Koszi a linket, ezt meg atragom. TKL nem akkora gond, mivel 60%-os epulne belole. ISO hianya annal inkabb, nem a kedvencem az egysoros enter.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#12) hoffman_ válasza dqdb (#8) üzenetére


hoffman_
nagyúr

amióta lecseréltem a membrános (amúgy megjavított, munkában tök jól működő) Logi solar billemet egy olcsókínai mechanikusra, azóta bánom a napot, hogy benéztem a billentyűs topikba. azt meg pláne, hogy megnéztem pár videót Massdrop TKL billentyűzetről. sosem fogok 300 dolcsit erre költeni, de mindig is akarni fogom. ördögi kör ez :d

a SW téma szerintem rendben van, nem olyan rossz konzumer cucc ez.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13) nyunyu válasza kikikirly (#5) üzenetére


nyunyu
félisten

Black Widow billentyűzetnek jó híre van.

Volt 2013-ig, aztán Kailh kapcsolókra váltottak, aztán az is drága lett nekik, úgyhogy 17-18 óta Greetechhel gyártatják a sajátmárkás kapcsolóikat.

Kupakszettjeik anyaghiányossága, kakaós bevonójuk kopása viszont legendás.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Vagyok olyan hülye, és megveszem.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#15) Solten


Solten
addikt

Ugyes marketing.

Saor Alba

(#16) bolvar válasza TeeBee73 (#14) üzenetére


bolvar
senior tag

Már 2-en vagyunk nyugi :D...
Csak forgalmazza valaki itthon :D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#17) persil


persil
nagyúr

Ez valami szar vicc amugy? De tenyleg... Feherre van festve a cucc, meg rarajzolva egy ultra gagyi trooper. Ez aztan a nagy kedvezes a star wars rajongoknak. Signiture modellek a javabol.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#18) TeeBee73 válasza persil (#17) üzenetére


TeeBee73
addikt

Használni én sem fogom. Csak úgy, a pócra', porfogónak. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#19) Vanir


Vanir
veterán

A kialakitasa miatt inkabb Arthritis-nek kellett volna elkeresztelni azt a formedvenyt. :DDD

(#20) persil válasza TeeBee73 (#18) üzenetére


persil
nagyúr

De arra meg vannak tenyleg igenyes sw cuccok. Ezert nem ertem az ilyesmit. Az a bill rendesen gaz. Attol star wars, hogy van rajta egy hot bena trooper, meg kicsereltek az esc kupakjat? :D En szegyenlem magam :D

Meg az egerpad egesz pofasan is nez ki, de ennyi.

Vanir
Mekkora duma :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Az ötletre.
A kivitelezés....... hát

[ Szerkesztve ]

(#22) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Razer Blackwidow Lite Stormtrooper Edition billentyűzet tetszik.

(#23) jerry311


jerry311
nagyúr

A stormtrooperek arról híresek, hogy nem találnak el semmit...
Ezek után ki vesz ilyen cuccot játékra? :DDD

(#24) Noukoum válasza jerry311 (#23) üzenetére


Noukoum
veterán

Streamerek egy részéhez kiválóan passzolna. :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.