Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Üdvözlendő. :R

(#2) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Vége a dedónak

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Helyes :) :R

(#4) Outlander


Outlander
őstag

Pedig ez egy értelmes dolog volt... gondolom azért is lett megszüntetve.

Engem nem zavart sehol sem... pedig 1-2 topikban valóban "poénkodni" akartak vele...
"Osztakkó?" nem hiszem el, h ez ennyire zavarta a népet?! :U

Ennyi erővel a giffes smálylikat is kivehetnétek, mert epilepszi rohamot kapok tőlük...

ui: Illetve minden csoda 3 napig tart.. sztem a héten már az indokolatlan használok is megunták volna, maguktól a használatát.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#5) szőröscica


szőröscica
addikt

Hála az égnek!

(#6) saelin válasza Outlander (#4) üzenetére


saelin
veterán

Ha van olyan topic amiben hasznaltad es indokolt is, akkor ujra lehet aktivaltatni a modkerben. Szvsz jo igy.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) Rimuru válasza Outlander (#4) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem értem a problémád, a funkció működik ott ahol van is értelme. Amúgy pont hogy zavaró tud lenni, ezért is kérték többet hogy korlátozva legyen. ~1 hónapig ment, akik most is használták azok ezután is ugyanúgy használták volna.

Vigyázat, csalok!

(#8) kiskaktusz válasza Outlander (#4) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem tudom, engem eléggé zavart, hogy szakmai topicokban is ezzel bohóckodtak és majd' minden 2. hozzászólásnál oda kellett vinni az egérmutatót és közben nem is volt már ott semmi hasznos, cska max egy kis trashtalk. megérte megint a kurzorbillentyűkről a touchpadre tenni a kezem. :U

Témához: végre, erre vártam, mikor unják meg a modik is.

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#9) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Engem nem zavart.

(#10) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

hm... én nem nagyon láttam erre példát. jó 1-2 helyen viccből de tényleg nem sok.
No mindegy a twd topikhoz szerintem már kértek. Mondjuk oda nagyon kell. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#11) jimmy399


jimmy399
senior tag

Bennem fel sem merült annak a lehetősége, hogy dedóskodjak a spoilerrel. Sőt, az sem merült fel bennem, hogy mások ezzel visszaélnének, de naív vagyok már... :(

--- N/A ---

(#12) joey04


joey04
titán

végre. marha idegesítő volt szakmai topikokban.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

[SP]Kár.[/SP]

(#14) #90933760


#90933760
törölt tag

Végre. Már kezdett rohadt idegesítő lenni, hogy sokan ha nem is viccből vagy csúnya dolgokat rejtegetve, hanem minden kicsit nem odavaló dolgot kitakartak vele. Lényegében az off tag helyett ezt kezdték használni tonnaszám.

[ Szerkesztve ]

(#15) petipetya válasza joey04 (#12) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pontosan.

"nincs rá lezsóidő"

(#16) Đusty


Đusty
őstag

Szerintem meg jó volt ahogy volt, ha sok a gyorshajtó, nem az autók teljesítményét kell lekorlátozni. Ráadásul vannak topikok ahol eleve alapból lennie kellene ez az összes játékos és filmes topik kivétel nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#17) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Jah hogy ez ilyen régi bejegyzés...?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.