Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) mirrmur


mirrmur
aktív tag

Már elnézést a bocsánatért, de válasszuk már szét a dolgokat. A késes analógiádat tovább pörgetve; a kés áruló boltos miért lenne felelős azért hogy a kést megvásárló felhasználó mire használja? kenyérvágásra avagy disznóőlésre...
A magyar hatályos jogszabályok szerint hozzáadva a torrent sajátosságait: "..Amennyiben egy baráti társaság, magáncélú műélvezetre tárolja el a saját gépén az adott letöltött tartalmat, úgy a letöltés ténye mint olyan, legálisnak mondható. Ha a letöltött tartalmat a torrent technológia jellegénél fogva (apró "szeletekre" bontva) esetlegesen továbbosztja, az a kitétel ami a jogvédett tartalom TELJES EGÉSZÉBEN való megosztására vonatkozik, elvileg semmisnek tekinthető..."

Ilyen erővel a saját képeimet, zenéimet is közzé tehetem. Semmivel sem legálisabb a minden adathordozóra, kezdve a retkes kis audio kazettától a DVD/CD/egyéb optikai lemezen át a memóriakártyákon pendrájvokon keresztül RÁRAGASZTOTT és a bruttó árban megjelenő mérhetetlenül pofátlan artisjus cimkénél. Mert ugye mivan ha csak a saját cuccaimat teszem rá, aminek az értéke szerintem 20 millió forint.. .akkor az artisjus majd kifizeti nekem a 20 millára eső részesedésemet a nagy közös kalapból ahová beérkeznek a pénzek?

Úgyhogy ennyit erről. Rendet kéne már tenni de nagyon, és főleg úgy hogy a lobbi amit az artisjus/asva meg a többi szemét csinál ne érvényesüljön.

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.