Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na, azt még megvárjuk :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) joey04


joey04
titán

meglepne, de hajrá.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Megkésett Április 1-i cikk?

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#4) xsjado93


xsjado93
senior tag

Ha a 1 II-ban lenne dual sim nálunk is, akkor szívesen lecserélném rá a V40-em idővel. Szimpatikus készülék :K

Your life is a lie.

(#5) bostone


bostone
addikt

Még lehet kapni Sony mobilt?

(#6) zizidor


zizidor
senior tag

Nem elég újabb mobilokat piacra dobni. Ha az áraikat beszoroznák 0,7-tel, lenne esélyük.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A Sony marketingesek is Fake news-ba léptek? :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) kbyte1024 válasza Polarstar (#7) üzenetére


kbyte1024
addikt

Van ám önbizalom a Sony-nál😃

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) moleculez


moleculez
veterán

2020 a Sony éve lesz. :DDD :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) Zitta


Zitta
őstag

:Y :C :))

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#11) hallerlaller


hallerlaller
addikt

A Sony szerint idén nyereséges lesz a mobilos üzletáguk
Ez azért meglepő, mert eddig leginkább veszteséges volt.

Ezen röhögök öt perce :DDD :C

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#12) taz1


taz1
csendes tag

[link] ezt 10 évente ellövik, de meg lehet nézni, hogy hova jutottak ez alatt az idő alatt. Nagy arc az volt akkor is, csak semmi más mögötte. Volt anno Sony telóm egyszer de az elég is volt.

[ Szerkesztve ]

(#13) GSP


GSP
aktív tag

Szívesen vennék Sony tellót, a remény hal meg utoljára.

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#14) gyerecske


gyerecske
senior tag

Én remélem, hogy sikerül nekik.Utolsó 3 mobilom Sony volt és meg voltam/vagyok elégedve velük.A következő is az lesz, ha eljön az ideje.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#16) gyerecske válasza lakotibi (#15) üzenetére


gyerecske
senior tag

:P
Lehet, de tényleg nem volt gondom velük.Vannak értékarányban jobb telefonok, de amire én használom tökéletesen megfelel a Sony is.Nekem az összes többi gyártóval van problémám, akár az általad említett külső vagy pl. az akkuidő kapcsán.Japánt egyébként is jobban szeretem, mint Kóreát vagy Kínát, USA pedig szóba sem jöhet. :D

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Aha, arra kivancsi leszek. Ha a kamerakra normalisan rafekudnenek meg lehetne is belole valami.

(#18) Bwin87


Bwin87
tag

Mennyi lesz itt a nyereség eladott telefononként 1 dollár? :F

Sony Xperia 1 V

(#19) KISDUCK


KISDUCK
addikt

A sonynál sok wasabit tolhatnak orrba hogy ilyen optimisták. Normális készüléket már nem gyártanak, ha valamit összehoznak mostanában hogy szó-szó megfelene akkor annak meg olyan árazása van hogy már nevetséges.

(#20) mbotnd


mbotnd
tag

Ilyen áron ha bárki megveszi, hát hajrá.

(#21) Gerybut


Gerybut
tag

Ilyen kávákkal?....Miért kell széllel szemben hugyozni? Pedig ezt leszámítva az egyik legszebb telefon...szerintem. Mindig is tetszett a SONY-k szögletessége.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#22) S e t h


S e t h
nagyúr

Menj haza Sony, részeg vagy.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23) judas13


judas13
addikt

A humorérzék legyen meg, a többi nem számít.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#24) rigoberto


rigoberto
őstag

:D

(#25) duracell89


duracell89
senior tag

Jól olvastam, hogy “800ezres darabszám”?!?! :Y Tekintve, hogy egy Realme elad 30millio telefont, egy Oppo elad 130millio darab telefont egy évben ez mennyire nevetséges már?
Kb. sosemhallottadanevét kínai kis cégek hoznak 1M darabszám alatti eladásokat.
Nem lepődnék meg, ha olvasnának hamarosan, hogy “a Sony a mobil üzletága bezárása/eladása mellett döntött”.

[ Szerkesztve ]

(#26) moleculez válasza duracell89 (#25) üzenetére


moleculez
veterán

Szerintem a Foxconn-nál már lecserélték a szitázógépen a filet BB-ről Sony-ra, de van HTC-s minta is ;]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27) andor80


andor80
senior tag

Biztosan az lesz.Illiberós könyveléssel..

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#28) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Borzasztó olvasni a Sony cikkeinek fórumát. Nem tudom, hogyan tudott kiváltani a gyártó ennyire ellenszenves reakciókat. Én kívánom nekik, hogy legyenen sikeresek, mint anno a Z-vel, hiszen nekünk, vásárlóknak is az a jó, ha több gyártó van jelen a piacon.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#29) joey04 válasza MikeWazowski (#28) üzenetére


joey04
titán

mert nevetséges amit művelnek. a sikert szerintem mindenki kívánja nekik, inkább egy japán cég legyen sikeres, mint a sok kínai.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) janeszgol


janeszgol
félisten

De nem az volt, hogy elrejtették más diverzió alá? Akkor hogy lenne külön sikeres? [link]

(#31) Mr. Liszka


Mr. Liszka
csendes újonc

Mernek egyediek lenni (külsőleg) és ez pozitív. Teljesen jó lenne mindenkinek, ha ez összejönne nekik. Az árazás el van szállva, tény. De hol nincs?

Mr. Liszka on youtube (music)

(#32) zizidor válasza MikeWazowski (#28) üzenetére


zizidor
senior tag

Nekem is volt több Sony mobilom és imádtam őket*. A Z-szériás szögletes design még most is sokkal jobban bejön mint a sarkított "szappantartó".

Az egyik probléma az árképzésük, hogy a reális árat megszorozzák kb. másféllel, de régebben is ez volt. És ehhez még hozzájön az a szerencsétlenkedés amit pl. a kamerákkal művelnek. A Sony gyártja rengeteg más mobilhoz a kamerákat, mégsem tudnak (vagy nem akarnak) egy ütős, igazán minőségi kamerát és kamera szoftvert összehozni. Ez a kettő együtt nem teszi vonzóbbá. :((

Szerk: * A kétlépcsős kamera gomb azóta is hiányzik.

[ Szerkesztve ]

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#33) Zitta válasza moleculez (#26) üzenetére


Zitta
őstag

:Y

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#34) -Skylake- válasza MikeWazowski (#28) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Nem tudom, hogyan tudott kiváltani a gyártó ennyire ellenszenves reakciókat."

- a portfóliójuk teljes mértékben átgondolatlan , sem rendes középkategória sem rendes felső kategória nincs
- a Sony gyártja a piac legjobb kamera moduljait , mégis a saját készülékükben teljesít magasan a legrosszabbul
- gyakorlatilag majdnem mindenben le van maradva a konkurenciához képest , akár funkciók , akár megjelenés
- NINCS akku a telefonokba. Az összes telefonjukba szánalmasan kicsi akkut építenek , mindig
- több hónapos - éves késéssel jönnek piacra a többiekhez képest
- a készülékeik elérhetősége szánalmas
- 0 marketing
- mindezzel szemben amit feljebb írtam cserébe legalább ISZONYATOSAN drágák.

Pont ugyan az mint a HTC , a Sony is azt hiszi , hogy valamitől különleges és ez a különlegesség a nevükben nyilvánul meg. A Sony , a HTC , ezek egyszerűen B brand telefonok , akik azt hiszik magukról , hogy valami különös oknál fogva az android világ iPhone-jai. Tudod hogy hova kéne árazni a Sony--nak valójában ? Valahova a Xiaomi környékére , mert konkrétan ott vannak. De nem , kiadnak két évente egy telefont ami közelíti az akkori csúcskategóriát és beárazzák majdnem minden konkurens fölé. Hát lol. Az Xperia 1 II RRP ára 1099 FONT. Konkrétan bármelyik jelenleg piacon lévő telefont meg lehet ennyiért venni , még a 11 Pro Max-ot is. Ennek a telefonnak 600-700 fontnál lenne az ára , akkor pont annyi lenne mint a 1+8 és akkor talán , talán lehetne gondolkodni rajta.
Sony Mobile üzletága szerintem akkor sem lenne nyereséges ha ingyen gyártanák a telefonokat.
Egyébként ahogy joey04 alattad írta, én is kívánom nekik a sikert (illetve nagyon szeretem is a márkát - főleg azt a vonalat amit audióban képviselnek) , de amit csinálnak az nevetséges.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#35) MikeWazowski válasza -Skylake- (#34) üzenetére


MikeWazowski
addikt

- a portfóliójuk teljes mértékben átgondolatlan , sem rendes középkategória sem rendes felső kategória nincs - szerintem pont, hogy van. jelenleg közép és felső kategória van.

- a Sony gyártja a piac legjobb kamera moduljait , mégis a saját készülékükben teljesít magasan a legrosszabbul - ebben valamennyire igazad van, de nekem pl. megfelelő volt a kamera minősége. Nem mindenkinek elvárás a tökéletes fotó...

gyakorlatilag majdnem mindenben le van maradva a konkurenciához képest , akár funkciók , akár megjelenés - szerintem semmiben nincs lemaradva, és megjelenésbe meg üt mindent. Flat kijelző, sziget, lyuk nélkül csak vékony káva.

NINCS akku a telefonokba. Az összes telefonjukba szánalmasan kicsi akkut építenek , mindig - lehet, hogy a Samu rak 5000-es aksit a telefonjába, de mégse hozol össze több SOT-ot mint egy sony-val. Nekem pl. az utolsó Sony-m az XZ volt, sokkal jobb volt a SOT-om. Baromi jól optimalizál a Sony és ez pont.

- több hónapos - éves késéssel jönnek piacra a többiekhez képest - ebben van valami, de ritkán.

- a készülékeik elérhetősége szánalmas - mire gondolsz?

- 0 marketing - két éve pl. a BL főszponzora volt. Van az, csak nálunk kevesebb.

mindezzel szemben amit feljebb írtam cserébe legalább ISZONYATOSAN drágák. - valóban, de ha mindent belerak mint a többi gyártó, sőt, néha többet, akkor mennyiért adja?

Sony-t meg nagyon nem hasonlítanám a HTC-hez. Nem fogalmazom meg miért... Nyilván a telefon piac kis szelete az övék, na de azért a Sony az Sony...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#36) janeszgol válasza -Skylake- (#34) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezek igazak is. Annyit írnék, és ez az egy dolog ugye ízlés kérdése, hogy kinézetre nálam top kategóriásak a Sony-k. Hosszú évek óta azok.
Lássuk az Xperia 10 mark II-t. Az árához képest gyenge hardver, ártól függetlenül vacak kamera. Mind állóképekben, mind mozgóképben, mind hangban.
A TCL 10L reggelire megeszi azt a telót, kb 30-40 ezer forinttal olcsóbban. Jobb kamera van abban, és több ram, jobb a hétköznapi teljesítménye ugyan azon SoC mellett. 90 vs 130 ezer ft.

Egy előnye van a 10 mark II-nek, az az aptx HD. Komoly előny, de a többit nem tudja elfedni, csak akinek ennyi a fontos, annak talán.

(#37) janeszgol válasza MikeWazowski (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

A Sony az Sony, a HTC meg HTC. :)

(#38) MikeWazowski válasza janeszgol (#37) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, de szerinted egy kalap alá lehet venni a két gyártót...? Na ugye....

Az árához képest gyenge hardver, ártól függetlenül vacak kamera. Mind állóképekben, mind mozgóképben, mind hangban. - és ezt mi alapján mondod? Én most négy tesztet néztem meg, nem, MA tesztje nem volt benne... egyik se írja, hogy szar hw, szar hang, szar kamera. Annyit írnak, hogy csúszós, drága, nincs 5G és magas hz a kijelzőnek... de szidjátok csak, mert MA-n ez a divat.

Nem akarok vitát elindítani! :R

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#39) shark300 válasza MikeWazowski (#35) üzenetére


shark300
tag

"Nem mindenkinek elvárás a tökéletes fotó..."
Valóban, viszont az, hogy a gyártó nem csinál rendes szoftvert a szenzorhoz (konkrétan azért, mert rivalizál egymással a két üzletág
Számomra ez azt jelenti, hogy sz.rnak bele. Ez akkor is zavarni fog, ha soha egy fotót sem lövök el. Vajon hol van még ilyen? Netalántán a vízállóságnál? [link] [link] [link]

"valóban, de ha mindent belerak mint a többi gyártó, sőt, néha többet, akkor mennyiért adja?"
Az a baj, hogy nem rakja bele, mégis többért adja :)

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#40) shark300 válasza janeszgol (#36) üzenetére


shark300
tag

"Egy előnye van a 10 mark II-nek, az az aptx HD. Komoly előny, de a többit nem tudja elfedni, csak akinek ennyi a fontos, annak talán."

Biztos? Huawei, Nokia, Xiaomi, Samsung tudja ugyanúgy. Mióta tudja az Android gyárilag (ha a hardver támogatja, márpedig szokta), azóta az a kérdés, ki veszi meg a licenszet.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.