Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) mephi666 válasza negyven2 (#41) üzenetére


mephi666
nagyúr

jól leírtad amit nagyrészt én is gondolok az egészről :K ...ha tudnák, hogy anno részt vettem pl az xp itthoni külsős bétájában és ott voltam a díszbemutatón is, tuti én lennék a fő-fő-főbérenc :DDD komolyra fordítva: sokat vacilláltam, hogy ps2 után milyen konzolt vegyek... egyik oldalon ott volt a ps3+gow+gt egy elég vastag árcímkével... másik oldalon pedig úgy adódott, hogy baromi jó áron tudtam boxot szerezni: gt helyett lett forza, gow helyett meg egyéb multiplatform hack n slash... egyáltalán nem bántam meg, de ha lenne annyi fölös pénzem, biztos vennék még most is egy ps3-at: exkluzív címek miatt

nálam egy szinten van a 2 konzol: volt csomó összehasonlító kép, hogy melyik a szebb/csúnyább meg hasonlók... igazából annyira minimális a különbség (hol erre-hol arra), hogy nem mérvadó

az új konzolnál meg: fene tudja mi lesz... akármit mondanak, ugyanúgy vissza is vonhatják még az utolsó percben is... miből tartana a régiózáras védelmet eltörölni, kiszedni a 24óránkénti bejelentkezést és engedélyezni a használtjáték-kereskedelmet is? én azt mondom, majd meglátjuk... várni fogok az árak mérséklődésével és az egész kiforrásával... a m$ sem olyan hülye, hogy ésszerűtlen döntést hozzon és 2kézzel ragaszkodjon hozzá: ha bakiznak is, tuti változtatni fognak, hogy vegye a nép a gépüket :K már most fogadni mernék, hogy 4-5év múlva aránylag kiegyenlített lesz a ps4-one közti eladási mutató

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.