Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) mephi666 válasza AxBattler (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezek nem mindennapos problémák: régi szolgáltatóval balhéztam párszor, mert csomószor egész hétvégére nem volt net... ez alapból dühítő tud lenni, viszont nem a boxra lettem volna mérges ebben az esetben sem :) ott kell hagyni őket, ahogy én is tettem (meg még sokan) és menni máshova, ahol stabil a net és a hibaelhárítás is gyors... (mióta 2.5éve váltottam, egyszer nem volt olyan, hogy 1percnél hosszabb ideig ne lett volna net... és ilyen is max párhavonta fordult elő)

a szolgáltatóváltás miatti netkimaradásra pedig fel lehet készülni: tudtam mikor jár le a szerződésem egyik helyen, előtte pár héttel bejelentkeztem az új szolgáltatóhoz és megbeszéltem velük, mikor jöjjenek... rugalmasak: örülnek az új ügyfélnek... :K

a net mostanra ott van majdnem mindenkinek a zsebében... nem hiszem el, hogy annyira megoldhatatlan az a napi 1 bejelentkezés (ami valószínűleg nem generál több mb-s adatforgalmat)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.