Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flashpointer


flashpointer
őstag

ilyen 40 alatti teveknel mindig Michael meg a plazmaja ugrik be :D

(#2) #52588800


#52588800
törölt tag

Pont mint az okostelefonoknál. Igény ott is van a kisebb méretekre, csak senkit sem érdekel a kiszolgálása.

[ Szerkesztve ]

(#3) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Azt hittem esetleg ezek a 24-27 körüliek számítanak kisebbnek..

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#4) seniman válasza #52588800 (#2) üzenetére


seniman
addikt

Ne is mondd,egy rémálom volt telefonvásárlásnál találni egy nem tablet méretű tepsit,amibe azért értékelhető hardvert pakoltak.Aztán hogy ne unatkozzak,kereshettem az asszonynak 5coll alatti értelmes telót.A kínálat az A320 és a méregdrága mini Sonyból állt,az előbbi győzött.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#5) Breaker


Breaker
tag

Gondolom mostmár főleg 4K TVket dobnak majd piacra amihez 32" méretnek nem sok értelme van.

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#6) seniman válasza Breaker (#5) üzenetére


seniman
addikt

Esetleg monitorként.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#7) mattheus


mattheus
őstag

Háztartások nagy részében továbbra is vannak falak vagy bútorok adta határok, ahová 32 col max. ami befér, így ebből kiindulva kicsit öngólnak érzem ezt lépést. Mondjuk elnézve az utóbbi idők ajánlatait ebben a méretszegmensben, már rendkívül rossz technikai paraméterekkel rendelkező tévéket árusítanak, pedig szerintem lenne még igény minőségibb tévékre....így most megkímélnek bennünket a még tovább butított tévéktől.

(#8) #16939776


#16939776
törölt tag

Annyira nem lehetett nagy tolongás a 32"-os Fhd panelekért, főleg ahogy ők árazták be.

[ Szerkesztve ]

(#9) Raymond válasza #16939776 (#8) üzenetére


Raymond
félisten

Ja, valahogy ugy. Teljesen ertelmetlen az a kategoria nekik ha 150-200EUR kozott vannak ott a termekek. Raadasul 250-280 korul mar 40-eseket lehet kapni vagy 350-380 korul 40-43" UHD TV-ket. A Sony 32-esek meg alulrol nyaldossak a 350EUR-t es a 40-43" FHD cuccaik meg 400-500 savban mozognak inkabb az 500-at kozelitve.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#10) Solten válasza #52588800 (#2) üzenetére


Solten
addikt

Tobbi gyarto azert nem ilyen tokkelutott, siman van valasztek. Eleg fontos piac, sok ember vesz "masodlagos" TV-t a haloba, gyerekszobaba, tokeletes oda egy 32-es 720p. Sok embernek eleg ez a meret fo televizionak is nem fognak nyaladzani a 60" 3D hypersmart 4k-ra.

Saor Alba

(#11) mepet válasza Solten (#10) üzenetére


mepet
addikt

Nem lehet, hogy ez valamiféle marketingkommunikáció, ami azt jelenti, hogy szép, nagy tévét vegyetek Sonyt, kicsi gagyiságból meg válasszatok olcsó Samsungot vagy Lg-t?
Pl. a B&O és a Loewe árulnak 32-est?

(#12) b. válasza mepet (#11) üzenetére


b.
félisten

Igen. Loewe Bild 1 és Bild 5 széria 32 " tól indul.[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) seniman válasza b. (#12) üzenetére


seniman
addikt

Jó áron nyomják. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14) Cassi


Cassi
senior tag

Felkészül: Full HD TV. Egy-két év múlva talán nem marad egy sem, most még 7-ből 2.

Valószínűleg a Full HD-t vásárlók nagy része, nem is tud semmit a felbontásokról, egyszerűen csak olcsó TV-t akartak venni. Ha a 4K-s lesz a legolcsóbb, akkor azt vesznek.

(#15) b. válasza seniman (#13) üzenetére


b.
félisten

magukhoz képest már nem annyira, visszafogták magukat. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) seniman válasza Cassi (#14) üzenetére


seniman
addikt

Vagy csak nem akarnak felülni a 4K hypetrainre. ;) Egy HD Ready,meg egy FHD van itthon,mindegyik fél éven belüli vásárlás.A 720-ason az asszony nézi a szutyok SD tévéadásokat,az FHD-n meg én konzolozok,meg az a gépem megjelenítője.Mi a bánatnak is kéne 4K tévé?Hogy vagányságból kiírhassam az adatlapomra?

(#15) b.

Tudom hogy nem a consumer gyártók közé tartoznak,csak megjegyeztem.Néha jó ilyet is látni,bár valószínű akkor sem vennék,ha tellene rá. :D

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#17) b. válasza seniman (#16) üzenetére


b.
félisten

:R :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18) Solten válasza mepet (#11) üzenetére


Solten
addikt

Lehet. Ugy tunik szeretik magukat labon loni. Ja onmagukat mar akkora premium-markanak tartjak hogy nem veszodnek a 32"-vel?? :D

Saor Alba

(#19) Jim-X válasza Cassi (#14) üzenetére


Jim-X
őstag

Igazad van...Ja, nem... ;]

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#20) so_ha


so_ha
senior tag

Szerintem ahogy a Sony kiszorult a mobil piacon az olcsó szegmensből ("önként" visszavonult), így a Tv piacon sem tudják felvenni a versenyt a konkurenciával, így logikus döntés, hogy veszteségesen nem gyártanak kisebb kijelzővel, relatív olcsó készüléket, hanem a prémium szegmensre koncentrálnak, ... amíg onnan is ki nem szorítják őket. Ez a Sony már nem a kilencvenes évek beli Sony ... látszik a bevételeiken is.

(#21) #94529552 válasza mepet (#11) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem lehet, marketingből nem túl erősek. Hanem kis tv= kis haszon, de ugyanannyi munka van benne, mint a nagyokban, talán inkább ezért dobták a 32-est. Jövőre majd lehet a 43-ast dobják a süllyesztőbe.

(#22) Cassi válasza seniman (#16) üzenetére


Cassi
senior tag

Akkor is eltűnőben vannak a márkás gyártók kínálatából. 4K és 43" alatti TV rövidesen csak a harmadrangú gyártók kínálatában marad, ott se sokáig.

Például a Geizhals aktuális 10-es toplistáján (https://geizhals.de/?o=36) egyetlen nem 4K-s TV szerepel, egy csak ALDI-ban árult 300 eurós Telefunken. Miért veszik ezt meg, amikor minden objektív szempont szerint ez nem éppen egy jó vétel? Hát éppen azért, mert ALDI. Főleg háziasszonyok, nyugdíjasok és olyan családok veszik, akik semmit sem tudnak a tévékről.

(#23) seniman válasza Cassi (#22) üzenetére


seniman
addikt

Mert ez a divat.Hülyének lenni,aztán lecserélni az FHD-t,mert hát ez négykááás anyukááám. ;] Aztán nézik rajta otthon a barátok köztöt,meg az ikszfaktort sd minőségben. :W

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#24) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Engem már a kezdetektől fogva sem érdekelt a 32"-os lapos Tv-k.
Mikor még CRT Tv-m volt, ami 72cm-es átmérővel rendelkezett, és eljött az idő a cserének, eszembe se jutott volna hogy csupán egy 10cm-el vegyek nagyobbat. Hisz pont azért cseréltem le, hogy egy jóval nagyobbat vegyek! Így került a figyelmem középpontjába egy 40"-os, amit már 8 éve használok. Ha majd ez tönkremegy (remélem jó sokára), akkor már egy 50" méretűvel fogok szemezgetni.

(#25) thunder6230


thunder6230
tag

Eletemben nem volt 82es tvm. Nekem a haloban is es a nappaliban is 55 zoll van. Szerintem logikus lépés minosegi televizioknal hogy a lenyegkre koncentraljanak. A nagy draga tvken van a haazon nem a 27 zollos hd ready mocskon amit a kinai tv piac ellat. Foloslegesnek erzik gyartani ezt. A sony amugyis premium kategorianak van szoval nem minden igenyt akarnak kielegiteni.

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom

(#26) balintka válasza RyanGiggs (#24) üzenetére


balintka
addikt

Én is hasonlóan gondolkodtam anno. 2 db 106-os FullHD-s 3D-s TV-m van.

(#27) seniman válasza thunder6230 (#25) üzenetére


seniman
addikt

Sony meg a prémium kategória? :U Mesélj még. :))

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#28) Hg3X


Hg3X
tag

Pedig az a 32 colos lehetne akár egy nagy monitornak is használva...

Jeff who??

(#29) mzso válasza Hg3X (#28) üzenetére


mzso
veterán

Jó lesz arra a 40-es is.

(#30) Breakeat


Breakeat
csendes újonc

Lesz 32" colos 2018-ba is a WD757 tovább viszik erre az évre is.

(#31) #94529552 válasza Breakeat (#30) üzenetére


#94529552
törölt tag

A tavalyi el nem adott készlet? Az mondjuk elképzelhető.

(#32) #95904256


#95904256
törölt tag

Rákattintottam a cikkben szereplő linkre.
Az ottani 33 készülékből 6 darab 32"-os.

(#33) -Skylake- válasza Hg3X (#28) üzenetére


-Skylake-
addikt

Vagy egy kis monitornak.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#34) Hg3X válasza -Skylake- (#33) üzenetére


Hg3X
tag

Hát, az én monitoromhoz képest nagy lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

Jeff who??

(#35) tng


tng
tag

Nem lesz új széria, továbbviszik tavalyról, de lesz 32". Ezt a samsung is évek óta csinája.

(#36) #94529552 válasza #95904256 (#32) üzenetére


#94529552
törölt tag

Mert ott a régi modellek is fent vannak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.