Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Reméljük ez a wear leveling technológia tényleg hatásos. Kíváncsi leszek, hogy a mai SSD-k meddig bírják. Előbb-utóbb kiderül :)

(#2) Metalfan válasza ^Clown (#1) üzenetére


Metalfan
senior tag

Grancia napjának lejárása után 1 napig :P

(#3) KrAt


KrAt
veterán

SiS powwa :)

(#4) ^Clown válasza Metalfan (#2) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem a Samu mp3 lejátszóm memóriája pontosan így ment tönkre. Gari után pár nappal, gondolatod, milyen boldog voltam :)

(#5) Morden24 válasza ^Clown (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az enyém remélem egészen addig, mire már félvállról vehetem egy másik vásárlását :P

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Crytek


Crytek
veterán

Na már lassan a lőtéri kuty is SSD-t jelent be!Csak hát kicsit még és baszott drágák :(

Next PC Upgrade: 2022

(#7) NoLF válasza Crytek (#6) üzenetére


NoLF
addikt

vagy esetleg nagyon drágák.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8) Male válasza Crytek (#6) üzenetére


Male
nagyúr

Ez nem SSD, csak vezérlő bele...

4 és 8 csatorna... nem lesz az kevés? Már a mostani Intelekben is 10 van úgytudom.

(#9) benedekco


benedekco
addikt

júúúúj de rág hallottam már a sis-ről... utoljára talán a 486 időkben a sis chipsetes alaplapok idején :D
lehet voltak pentium-hoz is lapkáik, émmá nemtudom biza
vaaaagy... lehet hogy a xabre is valami sis holmi volt??? jujjujujjjj cavintont kő lassan szedni

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#10) benedekco válasza benedekco (#9) üzenetére


benedekco
addikt

okéoké... megnéztem a honlapukat... látom mit művelnek DX9-es integrál mirage3 core2 mellé, stbstbstb... újfent ezt kell mondanom: legközelebb tájékozódom majd mielőtt kinyitom a számat...

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#11) KrAt válasza benedekco (#10) üzenetére


KrAt
veterán

Imádom a chipseteit, 400 órán át kell vadászni hozzá vmit :)

(#12) rootkiller


rootkiller
őstag

110nm? SiS? WTF? A SiS egy nagy sz*r, nem lennék elkeseredve, ha nem bírnák ki a válságot, legalább nem lenne lehetőségünk szemetet venni.

Artengo TR 990 Pro

(#13) Móci


Móci
addikt

SiS? Isten mentse a világot a SiStől! Amit láttam tőlük eddig, simán megért volna egy-két baráti kalapácsütést, rúgást, felgyújtást.
Húzzák le a rolót inkább...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) Male válasza rootkiller (#12) üzenetére


Male
nagyúr

Milyen jók is az érvek :U

Voltak-vannak elég jó chipsetjeik, kis fogyasztással, normális támogatással... mellékesen az Intel is használja a saját lapjain...

(#15) cyberdog válasza Male (#14) üzenetére


cyberdog
tag

Tényleg jól érvel itt mindenki. :(((
Akinek nem tetszik a Sis az ne vegye. Annó az elsó gépem SiS chipsetes volt egy kis 700as Duron alá,aszem SiS730 vagy mifene full integrált volt északi híd déli híd integrált vga háló kari,azér abban az időben nem volt semi egy ilyen chipset.Netezős gépnek ideális volt soha semi gond nem volt vele,igazi atom stabil chipsetjei voltak,már amelyikel én találkoztam.

(#16) Male válasza cyberdog (#15) üzenetére


Male
nagyúr

Nekem 645DX és 655FX/TX chipsetes lapom volt tőlük P4-hez... hozta a konkurens Intel chipset teljesítményét valamivel alacsonyabb áron 0 melegedéssel... ráadásul teljesen stabil volt, és a memóriákat sem kellett hozzá megválogatni... (DC ment 4 modullal úgy, hogy 3 különböző féle volt összerakva...)

(#17) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Szerintem semmi gond nincs a SiS-szel. Mindig is a tudásához mért áron kínálta a termékeit, melyek egyébként korrekt kompatibilitásukról híresek. Mint ahogy a VIA is (K8T800, K8T890, VT8237(R) ).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.