Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nagyon kéne kategória

Felénk mikor hozza már a Foxconn... ?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) roli543


roli543
őstag

milyen hosszú az a kamera hátul :DD

egyébként nagyon izgalmas telefon számomra :))

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) #22743424


#22743424
törölt tag

Ez igen :Y Bár az akkumulátor kapacitása lehetne egy picivel nagyobb is, de ez nagyon ütős telefon lett. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) joey04


joey04
titán

Hát ez így hulladék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) Graphics válasza joey04 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Indoklás? :) Vagy csak simán hulladék és kész... Elvileg egy szakmai fórumnak kéne lennie...

Nem értem... Nem értem miért nem lehet úgy fórumozni, hogy ne süllyedjen bizonyos szint alá...szomorú, hogy ez egy hulladék lett.. Csak mert.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) #24536576 válasza Graphics (#5) üzenetére


#24536576
törölt tag

Szegény csak addig jutott a személyiség fejlődésben, hogy minden sz*r ami nem iPhone.

[ Szerkesztve ]

(#7) tom_87 válasza Graphics (#5) üzenetére


tom_87
tag

Egyetértek. Én se tudtam meg, hogy miért hulladék, milyen paramétere indokolja ezt :)

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#8) joey04 válasza #24536576 (#6) üzenetére


joey04
titán

dupla notch miatt ocsmány. tudod mit? igazad van. szar mer' nem alma.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) Graphics válasza #24536576 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindegy igazából, hogy ki mit használ, de a normális fórumozást kellene erőltetni...

Ha ez nem megy, akkor kár pazarolni a félisteni karaktereket bárkinek is... Telefon, hit, bármi egyéb nélkül is.

Fura is, hogy ocsmány a notch... Máshol meg elfogadott..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Polarstar válasza Graphics (#9) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jelentkeznék a "van az a noccs ami ocsmány" baráti körhöz.
Nekem sem lesz ilyen mobilom...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) Graphics válasza Polarstar (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nálam nincs tagfelvétel. ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) pusszycat válasza Polarstar (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vedd úgy,h a válladon zokogok a látványtól. +1

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) Polarstar válasza pusszycat (#12) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Rettenetes a kinézete...
Ámbár az IGZO kijelző bitang jó, és keveset fogyaszt, erő van, kamera Sony, tehát nem lehet gond.
De az összhang nekem sánta.
Nincs a Sharp-nak valami télapós kívánság megvalósító osztálya?
A régi tévéjük nagyon pozitív nyomot hagyott bennem. Jó volt nézni és hallgatni - de erre valahogy "nem olyan jó" ránézni. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14) pusszycat válasza Polarstar (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet nekik tetszik. Mint pl. a francia autók a franciáknak. Azok közt is van pár ízlésficamú kinézetű. Erre nekem az idétlen jut eszembe mint jelző. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) CptAdamica válasza Graphics (#5) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem is ocsmány, egy notch is hányadék, inkább tették volna oldalra az ujjlenyomat olvasót. Érdekes, hogy csak a Sharp erőlteti csak ezt a dupla notch-ot.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#16) dutrás válasza Graphics (#5) üzenetére


dutrás
őstag

A Huawei esetében is hasonló vélemény van mindíg.

P50 pro/P40 Lite

(#17) #22743424


#22743424
törölt tag

Aki egyet nem tud elviselni az nagy valószínűséggel kettőt meg főleg nem . :)
Jó lenne már látni itthon is ezt a gyártót minden esetre.

(#18) Wapmester


Wapmester
senior tag

ezek nem normálisak, alul kivágás nélkül odaférne egy FS , felül meg kivágás nélkül az előlapi kamera, a dizájnert és a mérnököket valószínűleg rosszul fizetik, hogy ilyen baromságokat engednek szalagra :D

(#19) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Hát ez...tipikus kínai telefon. Gagyi! :N

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#20) Graphics válasza Wapmester (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy szenzor látható fizikai mérete nem egyezik meg a valós méretével. Ezt azért jó, ha tudod :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) nozs23


nozs23
addikt

Nekem tettszik, csak azt sajnálom, hogy a két oldalán nincs még két notch. :( A sztereó hangszóró párnak nagyon praktikus helyet adott volna.

[ Szerkesztve ]

(#22) Ryoo válasza #22743424 (#17) üzenetére


Ryoo
senior tag

Sajnos ameddig a nagyobb piacokon mennek a notch-os mobilok, addig nem nagyon fog eltűnni, sztem csak kis hazánkban utálja mindenki, köztük én is. :O

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#23) Graphics válasza Ryoo (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vagy káva, vagy notch, vagy pop-up... Ezekből lehet válogatni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) Departed válasza Ryoo (#22) üzenetére


Departed
őstag

Nem hinném hogy ez országfüggő, biztos mindenhol van sok ember aki nem szereti.
Nekem a popup a nyerő, évente előjön 50szer, az idő 99.9%-ában meg óriás kijelző :)

(#25) onlineair


onlineair
tag

Jók ezek a Sharp telefonok, éppen néztem a C10 -et (S2) elég jó kis kütyü, magyar nyelv is van benne, de megrekedt Android 8.0-án a rendszer, 2018-as biztonsági frissítéssel...ahogy olvastam nincs rá semmi update. Ha a többinél is így van, az elég kellemetlen, vagy csak az európai piacot hanyagolják? ( mint a Meizu ha frissítésről van szó...)

(#26) prolad


prolad
őstag

Furcsa ez a kép, olyan aránytalanul nagynak tűnik a telefon, lehet csak a hosszú kameracsík miatt. Vagy csak megtalálták a legkisebb kezű modellt.

(#27) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Azt mondják, hogy a Sharp is visszatér ejröpába, és nem csak a tévéikkel.
Sokat én sem látok ebből a hatalmas igyekezetből.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#28) Graphics válasza Polarstar (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem egyik napról a másikra lesz

A TV-k már elérhetőek, és volt róla cikk is, hogy a mérnöki gárda is adott. Na meg kijelzőgyár is van.

És a Sharp IGZO elég jó :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Noukoum válasza Graphics (#5) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért hulladék mert nem alma..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#30) ghiottone válasza onlineair (#25) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Volt nálam anno egy olyan - semmi támogatás sajnos. A kamera is hiába használta ugyanazt a Sony IMX363-as szenzort, mint a Pixelek, de a lencsék gyenge minőségűek voltak, ahogy a kamera app is + a gcam se igazán segített. Méretben jó készülék volt, az sd630 4gb-al is elég volt 1 éve, de semmi extra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#31) Polarstar válasza Graphics (#28) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Tv tekintetében bizakodó vagyok, mert a mérnöki gárda ugye született japán.
Az IGZO kijelzőt más is veszi, tényleg remek fejlesztés.
Ellenben azt vettem észre, hogy másnál is igen egysíkú a mobil piac. A Sharp-nak sincs sok új notch nélküli mobilja a piacon. Ez a vonulat a piacon igen káros szerintem.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32) forgonati


forgonati
őstag

Tudhat a telefon bármit, ezzel az alul-felül noccsal egy rossz vicc, nem értem őket. Más gyátó igyekszik eltüntetni a szaros noccsot, vagy popup kamerával, vagy minél kisebb kameralyukkal, mert felfogták hogy AZ USEREKNEK NEM TETSZIK A NOCCS. Erre ezek beraknak kettőt. Taps. Ingyen sem kellene.

Keelah Se'lai!

(#33) Doki42


Doki42
őstag

Nekem tetszik, rég láttam errefelé ezt a márkát. :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#34) Wapmester válasza Graphics (#20) üzenetére


Wapmester
senior tag

az a home gomb vígan odafért volna képernyő kivágás nélkül is ha picit lentebb rakják, itt inkább az volt a lényeg hogy nekik dupla notch legyen, szerintem ez szándékos volt részükről, meg sem fordulhatott a fejükben, hogy ezt másképp kellene

(#35) Ricardo


Ricardo
félisten

Én örülnék ha ismét lennének nálunk Sharp telefonok. egyrészt minél több gyártó, nekünk vásárlóknak annál jobb. Másrészt anno jó telefonokat rakott le a gyártó, kíváncsi vagyok most mit hoznának. Jó lenne élőben látni őket.

(#36) onlineair válasza Wapmester (#34) üzenetére


onlineair
tag

Végre nem egy sablon forma...

(#37) Graphics válasza Wapmester (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tehát a tucat forma jobb? Hurrá...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) Wapmester válasza Graphics (#37) üzenetére


Wapmester
senior tag

nem, minden sarkán legyen egy-egy notch, az már menő, mert nem tucat forma ;]

(#39) CptAdamica válasza Wapmester (#34) üzenetére


CptAdamica
veterán

Értem én, hogy photoshoppal odaférne vígan, de gondolom mérnöki szempontból nem ilyen egyszerű a történet.

Megyen!

(#40) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A notch kényszermegoldás arra az időre amíg, mígnem a kijelző alá tudják tuszkolni a kamerát/kat. Had ne keljen már éltetni egy kényszermegoldást... ;] :P :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#41) Wapmester válasza CptAdamica (#39) üzenetére


Wapmester
senior tag

mérnöki szempontból biztos könnyebb kivágni a kijelzőből a home gomb részt ahelyett, hogy pár mm-rel nagyobb lenne az alsó káva, vagy inkább ott se lenne az a home gomb? egyáltalán nem előnyös így főleg, hogy az alsó navigációs ikon/ikonok vagy fentebb kerülnek, vagy elbújnak és a scroll-ozás is rossz élmény mikor beleakad a körmöd a home gombba :)

#40) pusszycat ezzel próbálnak kitűnni, de ez ronda megoldás és még haszna sincs, még a kamera kivágás oké, de egy home gombnak is kivágást az már tényleg nem ép dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#42) Graphics válasza Wapmester (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A feladat adott. Mobilt kell tervezned.

Most , hogy mar a saját igényeid megfogalmaztad...beleakad a home gombba..ez vicc

Görgess egyet a mobilodon aztán nezd meg hová teszed az ujjad.

Régen egy egész alsó sáv volt a home gombnak....

Elképzelésem sincs , hogy akad neked ebbe bele az ujjad.

De ez már a szubjektív része

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) Wapmester válasza Graphics (#42) üzenetére


Wapmester
senior tag

jah értem, szerinted manapság kijelzőbe belevágott home gombra van szüksége az emberiségnek :C gratulálok

(#44) Graphics válasza Wapmester (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs mihez, egy kérdés: Hol írtam én ilyet? :)

Ez a baj látod a fórummal. Sehol.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) rigoberto


rigoberto
őstag

Biztos népszerű lesz széles körben. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.