Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

melyik mobil kezeli a 256 GB-ot?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) TeeJay válasza Vikthor (#1) üzenetére


TeeJay
félisten

szerintem az összes ami SDXC-t kezel :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#3) Patice


Patice
nagyúr

Nice...

Pár év és jönnek a terás kártyák.. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4) Janby válasza Vikthor (#1) üzenetére


Janby
tag

Az LG G4-nél például maximum 2 terabyte-ot írnak a gyári honlapon :DDD

I AM:D

(#5) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Nesze neked felhő.... [1024GB 1TB MICRO SD] 20.000,- körül egész jó ár
Belső tárhelyben is versenyezhetnének a gyártók

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#6) pusszycat válasza -=MrLF=- (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez fake szerintem. Olyan nincs is.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) Reggie0


Reggie0
félisten

Es megis mit gyurnak a sebessegen? Az interfesz elmeleti savszelessege 104MB/s, nagyon mar nincs mit fejleszteni rajta.

(#8) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Miért nem UHS-II?? Ennyiért igazán "gyúrhatnának a sebességre".

#7: +1. A modern kamerák, telók kihasználnák a 100+MB/s sebességet. Ráadásul vannak kamerák, amik az uhs-I-et csak egy "alapsebességen" írják-olvassák, függetlenül a memóriachip minőségétől és csak azzal léphet szintet az ember, ha uhs-II karit vesz.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) dealerman válasza -=MrLF=- (#5) üzenetére


dealerman
senior tag

:D vicc az egész

majd 400 ezer pendrive méretben 1TB [link]

underground techno will never die

(#10) -=MrLF=- válasza dealerman (#9) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Elég gyanús volt, főleg a 6 ezres ajánlat ;], a 128GB microSD-XC kártya [11.000,-] ahonnan venni szoktam.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#11) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Raid-be kötve már egész jó sebességet tudna.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#12) Fitzgerald válasza -=MrLF=- (#5) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ebay-en eredeti micro SD mint a fehér holló.

(#13) pusszycat válasza Fitzgerald (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem is értem, miért éri meg árulni, ha úgyis visszaküldik. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) Fitzgerald válasza pusszycat (#13) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szerintem pont azért, mert sokan nem küldik vissza. Ha megnézed ezelnek nem ritkán több százezer jó értékelésük van. Biztos sokan vanak vele úgy, hogy leszarják ha 256GB helyett csak 200GB, class 10 helyett meg class 4.

(#15) Segal válasza pusszycat (#13) üzenetére


Segal
veterán

Azért éri meg mert a tájékozatlan vevőnek idő mire rájön hogy átverték. Örül hogy olcsó, megérkezik, életrekelti valamilyen eszközbe ami ki is fogja írni hogy jelen esetben 1 terrás és örül hogy milyen jó üzletet csinált esetleg egyből ad is egy pozitív értékelést a vevőnek.
Elkezd rámásolni és az is működik a probléma akkor kezdődik amikor beolvasni szeretne róla valamit az ember mert akkor már csak az fog menni a kártyának ami a valódi kapacitása (többnyire 2 gigásak) de a tájékozatlan ember minden másra fog gondolni mint probléma mert a kártyán rajta van azzal tutira nem lehet gond...
Aztán közli vele valaki hogy átverték. De most komolyan szerinted akinek az nem egyértelmű hogy ez átverés annak az egyértelmű lesz hogy hogyan kérje vissza a paypaltól (már ha azon nem spórolt és simán csak kártyával fizetett) a pénzét mert visszaküldeni semmi értelme nincs küldeni egy másik tök ugyanolyan használhatatlant az eladó...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#16) -Skylake- válasza -=MrLF=- (#5) üzenetére


-Skylake-
addikt

-

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#17) Reggie0 válasza t72killer (#8) üzenetére


Reggie0
félisten

Azzal igen, csak mint latod itt uhs-i-rol van szo. Tehat ezen az interfeszen nincs hova fejleszteni.

(#18) Alchemist válasza Fitzgerald (#14) üzenetére


Alchemist
addikt

De ha csak 32 Gigás, akkor már balhé van...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#19) FefeeX válasza t72killer (#8) üzenetére


FefeeX
veterán

Ami a cikkben sem cseng össze a képpel, hogy az extreme az UHS3. Rajt van a grafika is. Ha az UHS-I interfészt jelöl, akkor pedig kvázi szóismétlés.
Egyébként pedig szép dolog az elméleti maximumokkal dobálózni, de a tesztek alapján azért nem ennyire rózsás a helyzet, ráadásul nem ennyi a különbség az Ultra és az Extreme között. A normál nagyságú SD Extreme is épphogy hozza a ráírt 65MBps írási tempót (folyamatos), kizártnak tartom, hogy a 32GB-s Ultrával szemben (30 körülit mértem) ez az Ultra majd 95-tel fog írni. Talán az extreme tudja majd a 90-et, bár ezt is csak akkor hiszem el, ha lesz róla teszt...

[ Szerkesztve ]

(#20) FefeeX válasza pusszycat (#13) üzenetére


FefeeX
veterán

Kezdjük ott, hogy nem adja fel időben, tehát elsőre lehet, meg sem érkezik. 30 napra rá rászólsz, akkor még két hétig húzza. Elküldi, megjön 60 nap után, mikor már buktad a moneybacket, sőt értékelni sem tudsz, és ennyi.
Sokan már úgy beértékelik, hogy megrendelik a cuccot, és milyen jó, hogy olcsón küld jót.

A disznóság nagyon jól fut ebay-en. Így jártam egy Sennheiser HD 555 füles párnával is, ugyan "csak" 1100, de mikor megjött végre (elvileg másodjára), és kiderült, hogy rohadtul nem megy rá a fülesre, mert a csatlakozás nem stimmel csak, akkor már nincs semmi lehetőséged, ő meg ugyanúgy árulhatja a kamu sz@rát, bejelenteni sem tudom.

Az A-Data 128-as kártyát gyárt max, aki elhiszi az 1TB-t, az meg is érdemli, max azt mondják, hogy elírták, és hogy így is jutányos az ár. Meg gagyog, hogy saját költségen küldd vissza, vagy visszafizeti az árának a 30%-át, és brutál jól járt...

[ Szerkesztve ]

(#21) t72killer válasza FefeeX (#19) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így van, az interfész nem minden, civilizált minőségű memóriachip kell bele, ami elég ritka és természetesen megkérik az árát.

Sajna a nevezéktant is szándékosan olyanra tervezték, hogy a lehető legtöbb vásárló legyen bepalizva (azt hiszi, h húdemilyen gyorsat vett, aztán a kamerában derül ki a szívás): I-es és II-es interfész, U1-3 (jellemző módon "UHS1-UHS3" néven emlegetett) sebességosztályok, és most még a v10-v90 videós rating.

#20: egyértelmű, h ebayről ilyesmit nem veszünk...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#22) dealerman


dealerman
senior tag

'egyértelmű, h ebayről ilyesmit nem veszünk...'

akkor ezt még nem ismered ;) [link]

egyértelmű,hogy MO-n sose vennék se pen-t se memókarit,hogy legyen rajta egy jó drága matrica :C :W

underground techno will never die

(#23) Graphics válasza -=MrLF=- (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Biztos eredeti :U :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.