Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nem értem, hogy ebben hogyan látnak üzletet. Egy gyenge-közepes, jó eséllyel fejleszthetetlen PC, várhatóan rövid idejű supporttal túlárazottan.

A Harman-Kardon meg szokás szerint cimkét ad hozzá pénzért, mint rengeteg más notebookhoz és hasonlóhoz. (random...akár lehetne Dolby akármi, vagy B & O is.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) ROBOTER


ROBOTER
addikt

A csatlakozókkal azonos oldalon van a bekapcsológomb?

(#3) fi:zi'k válasza ROBOTER (#2) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Úgy a logikus és esztétikus, nem?! :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Tényleg egy trágya rx460 fért csak bele ??? Egy értelmesebb rx480 már nem :W

(#5) #06658560


#06658560
törölt tag

Ez most megint egy elforgatott normál hangsugárzó, vagy körsugárzó?

(#6) atus72 válasza ROBOTER (#2) üzenetére


atus72
senior tag

Ez valami vicc akar lenni? A 220-as táp van az előlapon? vagy ha az a hátulja akkor meg a céglogó az előlapon nem látszik, itt valami nagyon nem kerek :D

(#7) ROBOTER válasza fi:zi'k (#3) üzenetére


ROBOTER
addikt

Minden bekapcsolás egy ölelés.

(#8) XuChi válasza atus72 (#6) üzenetére


XuChi
addikt

De a hátlapi SD kártya olvasó sem semmi :W :D

(#9) #16939776


#16939776
törölt tag

Ráadásul ez elszeparált része a gépnek, vagyis önállóan, áramtalanított állapotban is üzemképes, amennyiben a felhasználó három AA elemmel megtámogatja a működését.

A mérnököknek nem sikerült a PC st-by 5V-ját odadrótozni?! hmmm...

Európába exportált Ipari hulladék :C

Szerintem a felső része elforgatható (csak tipp) :U

[ Szerkesztve ]

(#10) elithun válasza ROBOTER (#2) üzenetére


elithun
őstag

Uhh tényleg, ez nagyon fail. :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) .mf


.mf
veterán

Ezzazz, kövessétek a Zalmát, fejest a kútba! :U
Ezek a dizájnerek mind megőrültek? És azok is, akik jóváhagyják?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) nubreed


nubreed
veterán

A Harman/Kardon kb egy tucat márkát birtokol, szerintem a !JBL a legjobban csengő, jobban cseng mint magának a tulajnak a neve. Ha már parasztvakítani akarnak akkor már miért nem azzal teszik. De az örvendetes, hogy a Samsung nem valami szarszutyok saját hangzást próbál eladni prémiumnak. (Ettől még persze lehet, hogy ez is ugyan olyan szar).
Egyébként ipari hulladék az egész dizájn, kukába vele.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#13) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

A tápcsatlakozó az előlapon mindent visz! ;]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#14) Head88 válasza nubreed (#12) üzenetére


Head88
addikt

A ház maga a kuka :DD

Mint pl. az almáéknál.

De ez a samu inkább egy utcai csikktartóra hasonlít.

[ Szerkesztve ]

(#15) nubreed válasza Head88 (#14) üzenetére


nubreed
veterán

Igaz. :))

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ez nem éppen egy jól átgondolt termék.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#17) Lacok


Lacok
őstag

Mindent elrontottak ezen a gépen amit csak lehetett tipikus esete annak amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#18) nubreed


nubreed
veterán

Szerintem félre értjük az egészet. Amit mi előlapnak gondolunk, az valójában hátlap. Kis szépséghiba, hogy így a márkajelzések is hátra kerülnek. De ez legyen a legnagyobb baj. :DDD :)) :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#19) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Egyébként nem kell aggódni, egyelőre csak grafika és nem fotó, amit látunk.

(#20) coolpet


coolpet
senior tag

Kovezzetek meg nekem tetszik.
Az hogy hasznalhatatlan az mar mas kerdes.

Nemertem ezt a 360 fokos hangsugarzast. oke hogy terbeli vagyok, meg hallom a sztereot, de igy is ugy is csak a gephazbol jon ki minden nem?

Ez olyan mintha 7.1-es hangfalakat leraknam a szoba kozepere es korbejarthatnam mindenhol jol hallom? :)

Egyebkent fail. De lesz aki nem ert hozza, nemszamit, design es megveszi.

(#21) Sinesol válasza coolpet (#20) üzenetére


Sinesol
veterán

Dehogy lesz fail, inkább a szűklátókörűségetek az, ami fail. :P

A legtöbb vásárló csak egy jól használható PC-t akar, ami jól is néz ki, mindezeket pedig teljesiti ez a gép is. Mégis mi az amire nem elég átlagos felhasználás mellett egy 4magos Skylake+8/16gb ram? Az rx460 meg kb gtx950 szint, az is bőven jó egy casual gamernek, bár jórészt nem sokat fognak játszani ezeken a gépeken. Az árazás sem annyira vészes, tőlünk Nyugatra bőven megfizethető kategória, főleg hogy több évre vesz az ember egy PC-t.

Elsőre nekem is kicsit failnak tűnt, hogy a csatlakozok a kábellel egy oldalra kerültek hátra, de aztán hamar rájön az ember, hogy nincs jelentősége. Ez a cucc egy cca.14cm átmérőjú henger...kb mint egy kólásüveg..nagyobb tenyerű ember átéri egy fogással, nem egy nagy kunszt a bekapcsolás. Szerintem direkt igy volt tervezve, hogy a sima letisztult elejét ne törje meg semmi gomb.

[ Szerkesztve ]

(#22) Sipike19


Sipike19
tag

I7 6600 ilyen létezik amúgy?
Szerintem egy túlárazott szar, ennyi pénzért már azért nem ez az elvárás. De nem baj mert dizájnos és lehet majd versenyezni melyik Samu robban nagyobbat. ;]

Sipi

(#23) orbano


orbano
félisten

ha valaki belehamuzik a tetejébe, arra jár garancia?

A vér nem válik VAZZE!™

(#24) #96302336


#96302336
törölt tag

Azosztigen.
Hajléktalan mellett fel sem tűnne, szocreál utcai hamutartós kuka. Reméljük, hogy ez legalább tűzálló termék.
Ezen az áron csúcskategóriás gamer notit veszek jobb paraméterekkel.

(#25) #72042496 válasza Sipike19 (#22) üzenetére


#72042496
törölt tag

A 6600 az még i5: [link]
Elírás lesz az a cikkben.

Nem értem egyébként, miért olyan furcsa, ha valakinek tetszik a dizájn, és ezért kifizeti a felárat. Ha illene a lakásba, akár még vennék is ilyet, mert teljesítményre például elég lenne.
A zajszintjére azért kíváncsi lennék, illetve személyes preferenciám, hogy terás kapacitás mellett a HDD-t 2016-ban dugják fel maguknak; lehetne opció az egy vagy két terás 850/860/960 is. :) (Ha az, akkor elnézést, a cikkre hagyatkoztam, nem néztem jobban utána.)

[ Szerkesztve ]

(#26) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Elemes rádjó van a tetejébeee!!4!NÉGY!

Most komolyan, ez valami hülye vicc? A design rendben van (szerintem nagyon is), de a csatlakozók elhelyezése, meg a fentebb említett dolog az elég miaf*sz. Meg semmi bővíthetőség.
:F

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#27) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

"Nem kaptunk pontos választ." Akkor mit mondtak?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#28) troviko válasza ROBOTER (#2) üzenetére


troviko
senior tag

Szerintem az a táp bekapcsológombja. Azt viszont ne kérdezd, hogy hol van akkor a valódi Power és Reset gomb. :)

https://www.oldtech.hu/

(#29) #72042496 válasza troviko (#28) üzenetére


#72042496
törölt tag

Két gomb is van a hátsó panel felső részén, szerintem az egyik a gép bekapcsológombja lesz, a másik pedig a reset. De nem hinném, hogy bármelyik gyakran kell, leviszi az ember alvó módba a gépet, billentyűzetről meg felkelti ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#30) troviko


troviko
senior tag

Én 4 dolgot látok, ami gomb jellegű. Lent egy nagy power, az szvsz a tápé, mellett egy Bluetoot gomb.
Fölül valami lock, és fölötte még valami, ami vagy gomb, vagy nem az.

Szerk: amúgy szerintem is átgondolatlan. Pl az SD kártya olvsót elég vicces helyre tették, kb a létező legnehezebben hozzáférhető pontra. És nem is szép, bár az iKukánlál szebb egy fokkal, legalább nem nézik azonnal szemetesnek.

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#31) ROBOTER válasza troviko (#28) üzenetére


ROBOTER
addikt

Azzal a jelöléssel kizártnak tartom, hogy a táp bekapcsolója.

(#32) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Új és régi egymás mellett...

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#33) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

1200$ azért a gyengébbikért is? :F Meg ezért a viszonylag elfogadható desing-ért? (Amúgy engem a mobil, sátorozós gázrózsákra emlékeztet :D ).

Ráadásul ez elszeparált része a gépnek, vagyis önállóan, áramtalanított állapotban is üzemképes, amennyiben a felhasználó három AA elemmel megtámogatja a működését.-> Most komolyan ki volt az aki ezt kitalálta? :C :D

(#34) PiTM0N


PiTM0N
tag

Ez a dizájn... mint egy szemetes a tetején a hamutálcával. A specifikációk sem nagyon segítenek ilyen ár mellett.

(#35) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Én márpedig sokkal inkább eltudok képzelni egy ilyet (mármint a formát/kialakítást) a lakásomban, mint a nagy batár házakat. Teljesítményben pedig bőven elég mindenre, 'jáccásra meg ott vannak konzolok...

No offense az előttem lévő hater áradatnak, ez az én saját véleményem. :R

[ Szerkesztve ]

(#36) ROBOTER válasza Tibi86 (#35) üzenetére


ROBOTER
addikt

A formája nekem is tetszik, és én is szívesebben látnám a lakásban, mint a mai PC házakat, de hogy mindent a hátuljába (?) kell dugni, és a nem kevés pénzért cserébe nem fért bele valami lenyitható ajtócska mögé 2 USB + a fejhallgató aljzat, és egy süllyesztett bekapcsológomb, azt nehéz elfogadni. Megszoknám, de zavarna a mögényulkálás.

(#37) Sinesol válasza ROBOTER (#36) üzenetére


Sinesol
veterán

Egy 14 cm-es cuccot egy tenyérrel szinte átér az ember, nem igazán valós probléma a mögényulkálás, ez nem egy atx ház. Relative mindegy hogy elöl vagy hatul van, az a 14cm +/- szinte semmi elérhetőség szempontjából, na és igy nem töri meg semmi az előlapot sem.

[ Szerkesztve ]

(#38) fix-gen 3


fix-gen 3
újonc

Ha kávéfőző volna, és Saeco volna ráírva máris szebbnek látnám, és árban is reálisabbnak. Bár ennyit arra sem szánnék, de legalább meg tudnám érteni, hogy megveszi valaki. És milyen hangrendszer az amit 3 AA -s elem meghajt? Komolyan a tényleg beköthették volna közvetlen a tápra még ha az zajos is, de legalább ne tudja a vevő, hogy ennyire gagyi. Olyan, mint a legtöbb komplett koreai termék: innovatívnak tűnik, designosnak tűnik, higtechnek tűnik, japán(os)nak tűnik, de helyette átgondolatlan, koncepció nélküli, célközönség nélküli (bocs ha a tudatlanokat nem tartom célközönségnek), bazári, főleg a kék világítással, és kukában landol a garancia leteltét követően, ha addig egyáltalán kibírja anélkül, hogy felrobbanna, vagy te tennél kárt benne, mert annyira használhatatlan sz...r. Addig gyártottak használható termékeket amíg CRT monitorokról, memóriákról, és optikai meghajtókról volt ismert márka.

(#39) XuChi válasza fix-gen 3 (#38) üzenetére


XuChi
addikt

"Addig gyártottak használható termékeket amíg CRT monitorokról, memóriákról, és optikai meghajtókról volt ismert márka."

Hát ezzel vitatkoznék:

-SM-T805 LTE, semmi bajunk vele, tökéletes.

-850 Pro SSD, 830, 840 Pro Ssd, van ithhon, és semmi bajuk, gyorsak, hibátlanok, tökéletesek.

-UE37ES6710 Tv, van itthon, semmi baja, és tökéletes.

-Samsung Mikró, semmi baja, 10 éves, tökéletes, naponta használjuk.

-Samsung porzsáknélküli porszívó, 5 éves, hibátlan, tökéletesen teszi a dolgát.

-Samsung s5230, kb 7 éves, semmi baja, lakástelefonnak van használva, akkuja 1-2 hetet bír!!!

És még sorolhatnám, hogy mennyire NEM gyárt rossz dolgokat a Samsung. Az hogy Te gyűlölöd, az a Te bajod, de attól még nem lesz rossz márka.

(#40) fix-gen 3 válasza XuChi (#39) üzenetére


fix-gen 3
újonc

Elfogadom a véleményed, de mindössze egy terméket soroltál fel ami 10 évnél tart. Nekem két galaxy s wifi 5.0 adta be a kulcsot 1,5 illetve 2 év alatt sok betegeskedéssel, egy tv 6 év után, egy színes lézernyomtató 1,5 év után. Míg a memóriáik és optikai meghajtóik ma is működőképesek a CRT monitorral együtt. És nem beszélve arról, hogy mennyi ember van aki gondolta, vesz egy drága samsung telefont vagy táblagépet mert, hogy hosszútávon gondolkodnak, aztán garancia letelte után nem sokkal beadták a kulcsot. Az SSD -ikről nem tudok véleményt mondani, de esélyesebb, hogy azok beillenek a régi kategóriákba tartósság szempontjából. De van a családban másik samsung tv is, működik ugyan, de katasztrofális színekkel, amin semmilyen beállítási lehetőség nem javít, bár ezt ráfoghatjuk arra, hogy viszonylag korai LED háttérvilágítású termék. Szóval lehet, hogy két teljesen külön világot képviselünk, de nekem tv ott kezdődik, hogy legyen annyi az élettartama, mint a családi, és ismerősi körömben volt bármelyik japán tv -nek. Vagyis 15 év után még hibátlanul működtek és csak elavultak, amikor le lettek cserélve. És mivel munkahelyi tapasztalatból tudom, hogy a tulajok (koreaiak) csodálkozva nézik, hogy miért kell egy német, autó alkatrészéhez több száz oldalas specifikáció amíg neki 20 oldal is bőségesen elég. Véleményem szerint a samsung mentalitása is ilyen több végfelhasználói termék esetében. Persze ha garanciális idő lejártán belül akarnám lecserélni a dolgaimat, akkor én is jó márkának tartanám.

(#41) Memora


Memora
senior tag

Irodába nem tenném, mert még a végén a titkárnő elkezdi össze-vissza nyomkodni, hogy na hol a franca adja ez ki a cappuccino-t? :DDD

Fancy quote placeholder

(#42) gergejly


gergejly
aktív tag

olyan, mintegy tartály.

És ha valaki csutkára felhangosítja majd, az jót fog tenni a hdd-és verzió hdd-jének. Szépen felszántja majd a lemezt a rezonancia miatt

(#43) SunMount3r válasza XuChi (#39) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha tehetném én is szinte mindenből Samsung-ot vennék. Van egy pár cuccom ami Samu, de régre nyúlik vissza amióta megelégedéssel használunk/tunk a családban többen Samu cuccokat. Kár, hogy néhány szegmensből kiszálltak azóta ill. , hogy pl. a TV-iknél elég méltatlan árazást és marketinget folytatnak (mondjuk ez a többi TV gyártóra is igaz). A noti is Samsung, amiről most gépelek, sajnos ebből is kiszálltak azóta, pedig a következő is tuti az lenne.

Két márka van amitől nem szívesen "adom alább": a Samsung és az ASUS.

(#44) XuChi válasza SunMount3r (#43) üzenetére


XuChi
addikt

+1 ;) :R

(#45) #54625216


#54625216
törölt tag

Ez a gép az apple macpro koncepciójának teljes félreértéséből indul ki.
A macpro egy irodai környezetbe szánt workstation, ezek legnagyobb prolémája pedig már régóta a hűtés.
A workstation-öket rendszerint szerverekbe szánt alkatrészekből rakják össze (xeon proci, ecc ramok, sas verzérlő), márpedig szerver környezetben nem számít a hűtés zaja.
Az irodai workstation-öknél ugyanakkor valahogy meg kell oldani, hogy egyszerre legyen a gép bivaly erős, megbízható és csendes.
A HP, Dell, Boxx, stb. pro workstation-ök mellett alig lehet megmaradni, ha 100%-on pörögnek, olyan zajosak, illetve már lehet hozzájuk vízhűtést kapni, ami viszont a rendszer megbízhatóságát csökkenti, ráadásul a gpu-kat továbbra sem hűtik rendesen.
A macpro vödör formája abból adódik, hogy minden hűtendő alkatrészt egy darab központi hűtőre szerelnek, ami így lehet egyszerre nagy, hatékony és csendes. Az egész macpro lényege tehát, hogy erős, de komoly hűtést igénylő hardver van benne.
Ehhez képest semmi értelme egy mezei i7-et alap gpu-val vödör formába pakolni, mert míg a macpro az eredeti funkciója hatékonysága kedvéért szakít a hagyományos pc formával, addig ez a gép (és a hp-jé is mellesleg) csak a design egyedisége miatt, ami viszont önmagában nettó hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#46) caprine


caprine
aktív tag

És ebbe vajon a vinyo is köralakú? :D

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#47) SunMount3r válasza caprine (#46) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Szerintem ez a típus lehet:[link] :D

[ Szerkesztve ]

(#48) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Amúgy elég érthetetlen koncepció. Most akkor melyik az eleje és melyik a hátulja?! :F Legalább 2db USB port kellet volna előre is, csakúgy mint az SD kártya slot és a Jack ajzat. Vagy egyszerűen csak a power csati a másik oldalra. Nem is értem, ha már belenyúlnak egy szokatlan design-ba és technikailag megoldják, hogy gyak. egy mai erős asztali gép belezsúfolódjon, de az ilyen alap kényelmi, praktikai dolgokra meg nem fittyet se hánynak?! Mennyibe lehetett a fejlesztés + design?! Úgy látszik azt pár dolcsit ezen sikerült megspórolniuk. De még így is örülhetünk, mert 1215$ helyett csak 1200$-t kell fizetni értük... Bravúr... :C :D

[ Szerkesztve ]

(#49) hemaka


hemaka
nagyúr

Szep, hany literes szemeteszsak kell bele?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.