Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Nekem tetszik, bár a DVD-s topikban nagyon nem szeretik a külső meghajtókat :)
Bár a mai világban tényleg lehet már nélkülözni az optikai meghajtókat.
Nekem pár dobozos játékom van, de mindegyik Originen is letölthető (az eddigiek).
Windowst meg simán lehet usbről telepíteni.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ultraszin? ennyire nem kéne ironizálni :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) #56573440


#56573440
törölt tag

azért az az 1 megás buffer nekem elég halványnak tűnik. azon túl persze hogy nem írtad dvd-t talán vagy 5 éve így nem én vagyok a célcsoport. a formaterv baba, azon túl viszont nem sokat látok benne. igazán olvashatna br lemezeket is

(#4) aram01


aram01
nagyúr

nagyon jól néz ki,de kihalóban lévő faj

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) Kov1024 válasza Graphics (#2) üzenetére


Kov1024
tag

Ultrathin volt az, csak vmelyik "intelligens" helyesírás ellenőrző belenyúlt :) javítva

(#6) Graphics válasza Kov1024 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sejtettem, a lényeg , hogy helyükre kerültek a karakterek

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) HaRdCoRe^mp4 válasza aram01 (#4) üzenetére


HaRdCoRe^mp4
tag

Igen, én is ezt mondom. Nem sok ember használja már ezeket. Bár majdnem hogy "zsebre vágható" :D

Telszámom: 30/899-78-49

(#8) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Szóval a 3mm-rel vastagabb külső ODD már nem is passzol egy ultrabookhoz? :U
1MB buffer, lOl. ;] Csináljanak olyat, ami kezel mondjuk 8gigás, de inkább 32gigás microSDHC kártyát, van benne akkukapacitás egy DVD megírására a memkariról, USB-n keresztül tölthető és írható a memkari. Na, annak látnám értelmét tablet fronton is. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) XtremLor válasza SQX_Barto (#1) üzenetére


XtremLor
őstag

Foleg hogy gyorsabb is a windows telepites pendriverol, jo ha havonta egyszer-ketszer hasznalom az irot. A multkor mar ki akartam szedni csak anyanak neha kiirok par dvd-t, azt is csak addig amig nem szerzek be neki egy rendes asztali lejatszot amin van mar usb vagy esetleg rasberry pi-t.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#10) imibogyo válasza SQX_Barto (#1) üzenetére


imibogyo
veterán

Én például szeretem az enyémet. Mondjuk én asztali mellett használom, mert nincs értelme belevinni az épített házaimba egy belső egységet. Annyit ugyanis már nem használom, hogy ezért megérje fenntartanom egy belső egységet (a külső ingyen volt), annyira viszont használom, hogy azért egyen otthon egy ilyen eszköz. A külső egység meg azért is jó, mert ha például barátnőmnek kell valami a kis netbookjára, ami lemezen van, akkor csak átdugjuk hozzá és már megy is. :B

Amúgy nem is tudom mikor használtam már utoljára filmnézésen kívül. :U

(#11) SQX_Barto válasza imibogyo (#10) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Én is filózom,hogy majd a következő gépemhez valami külső írót veszek inkább, mert DVD-t szinte nem is írok, játéktelepítéshez kellene csak, ami nem egy rendszeres művelet...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#12) azbest


azbest
félisten

14 miliméter? Szerintem a a külső tokba tett ultrabay slim (9.5mm) dvd íróm sem vastagabb tokkal-vonóval és az is elmegy egy usb kábellel :P

(#13) shteer válasza SQX_Barto (#11) üzenetére


shteer
titán

én már megléptem régen :)

A Samsung figyelembe véve a kategóriát a mobilitásra is nagy hangsúlyt fektetett, ezért tömegét sikerült 8%-kal csökkenteni az eddigi modelljeihez képest

kevesebb fém, még több műanyag :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#14) aram01 válasza SQX_Barto (#11) üzenetére


aram01
nagyúr

én is évek óta úgy "használom" a gépek jönnek mennek az iró marad

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) lapa


lapa
veterán

mondjuk szerintem minden noti bay-es odd veri. nem néztem meg, de szerintem enyém a bumszli műa külső keretben sem vastagabb 14mm-nél.

(#16) banhammer


banhammer
veterán

A tabletek kezelik a DVD-írókat?
Gondolok itt a DVD írásra, újraírásra, törlésre.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) InHell


InHell
senior tag

Jól néz ki, tetszik.
Kár, hogy évente kb. egyszer használnám csak.

< béna duma helye >

(#18) M@trixfan válasza SQX_Barto (#11) üzenetére


M@trixfan
addikt

Egész jó ötlet! Azt hiszem inkább egy külső BR írót fogok venni nekem néha jól jönne optikai hordozóra is kimenteni adatot a redundancia kedvéért.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#19) rebugra válasza InHell (#17) üzenetére


rebugra
aktív tag

Na igen, jó kérdés, használ még ilyet valaki? Mert ugye notebookba benne van már az író, esetleg netbook, de ahhoz meg inkább pendrive.

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#20) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

A gyártók minden téren vékonyságfetisiszták lettek, nem csak telefon, illetve notesz kategóriában? :F

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#21) King Unique válasza SQX_Barto (#1) üzenetére


King Unique
titán

Azért nem szeretik,mert gyengébb minőségben írnak,mint a normál méretű sata-s belsők... :)
60 dolcsi,kb.12-13k...,én inkább négyrétegű samu BD írót vennék slimbe,igaz drágább,de "jóval időtállóbb",sima DVD-s optikai cucc,ma már nem nagy szám... :N

[ Szerkesztve ]

(#22) Alchemist


Alchemist
addikt

Tendencia, hogy minél kisebb az író tömege, annál gyengébben ír.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#23) King Unique válasza Alchemist (#22) üzenetére


King Unique
titán

Ja... :DDD ,sajna a négyrétegű QL BD írója is jó sz@r, olcsó Ritek lemezzel...Vebát,Panát talán jobban megírja,v nem... :(
Szerintem a ez topikos DVD írója is hasonlóan hitvány lehet DVD lemezeknél :DDD ,a design meg hiába,ha ilyen gyatra a minőség.

[ Szerkesztve ]

(#24) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Nekem az odd helyén a második hdd van a notebookomban (erre már igazán átállhatnának a gyártók). Egy tápos külső írót tartok végszükség esetére, de már több mint egy éve, hogy utoljára elővettem...

[ Szerkesztve ]

(#25) bencek


bencek
csendes tag

Háááá! Nem tudom, de az én panasonic külsőm, akár hogy mérem csak 13 mm vastag!
Fél éve árulom a hardveraprón, de kutyának sem kell

:C

"The road to success is always under construction"

(#26) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

1 mega buffer :O 59,99 dollár. :Y de legalább vékony :DD

üdv.

(#27) shteer válasza bencek (#25) üzenetére


shteer
titán

sokat kérsz érte ;]

enyém 18mm. de nem zavar :))

..szerintem jónak tűnik

(#28) staccato


staccato
tag

1 mega buffer szerintem gáz. :N

üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.