Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Az nem opció, hogy a lelkes kínai copy-paste gyártók "átbrandelik" a kisebb tárhelyű SSD-ket, ahogy a pendrive-okkal csinálják? :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) #72042496


#72042496
törölt tag

Érdekes, papírforma szerint inkább a 980-as sorozatnak kéne már hamarosan érkeznie. (Lehet aztán, hogy a 970 EVO Plus miatt nem fog, vagy csak sokkal később.)

(#3) zetor2000 válasza Cifu (#1) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én is erre gondoltam, hogy a kici kínaiak... lehet ott pár furcsa dolog, és a Samsung szerette volna tisztázni, hogy ezek a termékek "kétes" forrásból származnak.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#4) TeeJay


TeeJay
félisten

fura hogy az MLC fejlesztése kevésbé halad 96 layer-re
TLC meg már régóta van pedig azt elvileg nehezebb lenne gyártani nemde?
vagy már úgy vannak vele hogy a TLC tud annyit ming 5éve egy MLC és már felesleges MLC-t gyártani otthoni vevőknek?
SLC korszakban mindenki fújolt mikor kijött az MLC
MLC korszakban meg mindenki fújolt mikor kijött a TLC
most meg bátran vesz mindenki TLC-t és már ott a QLC amire lehet fújolni

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5) Killer01 válasza TeeJay (#4) üzenetére


Killer01
őstag

Ha úgy vesszük az idő "igazolta" a TLC használhatóságát. Én is ódzkodtam tőle sokáig de felesleges volt... Ettől függetlenül a QLC-től is visszatartom magam pár évig :D

(#6) green dude


green dude
tag

"A Samsung nagyjából egy évvel korábban mutatta be a 970 Pro SSD-családját, amelynek akkor 500 GB-os és 1 TB-os változata startolt el."

A Pro-nál 512-es van. :R

(#7) Dragon3000 válasza TeeJay (#4) üzenetére


Dragon3000
veterán

Csak azt felejted el, hogy mindig amikor elterjedt a legújabb megoldás is akkor a legjobb eltűnt. pl amikor elterjedtek a tlc megoldások, akkor már nem kaptál slc megoldást így maradt a legjobb választás az mlc és így fog folytatódni, na meg egészen tlc-ig mindig volt előreugrás a tárhelyben is, ami a qlc-nél nem változott. Átlag felhasználásnál bőven kifogja szolgálni a qlc is az embert, itt inkább a samsung qvo-nál lévő gond aggasztó, amikor elfogy a beállított gyorsítótár szépen belassul 90MB/s-kre, az 1 terás verzióról írták ezt fórumban.

(#8) Prof


Prof
addikt

Ez a jo marketing, sajtokozlemeny ingyen van a hirdetes meg penzbe kerulne :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.