Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #65577472


#65577472
törölt tag

Fura ízlése van az usákoknak.

[ Szerkesztve ]

(#2) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Meglepő hogy pont iPhone felhasználók váltottak oneplusra amelyen pont a milliónyi beállítási lehetőség van

(#3) pulutodurumo válasza Kamikaze75 (#2) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Lehet hogy pont ezért váltottak?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#4) borand válasza #65577472 (#1) üzenetére


borand
aktív tag

Mondjuk, aki a sima S7ről ment át Pixel 3-ra annak a méret lehetett a lényeg. Meg ugye a remek kamera sem hátrány. Az XL-ekről nem esett szót.

(#5) #65577472 válasza borand (#4) üzenetére


#65577472
törölt tag

Jogos, ha meghallom a Pixel szót, azonnal a piac legocsmányabb 3 XL-je jut eszembe.

(#6) SkyLine3000 válasza #65577472 (#1) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az alsótól konkrétan hámyingerem van... Ritka elbasztott egy valami ez a pixel 3.

(#7) dud998 válasza #65577472 (#5) üzenetére


dud998
őstag

Meg a rengeteg technikai probléma: dupla noccs, hangszóró és mikrofon problémák, csíkozódó kijelző. :( Nagyon visszasírom a Nexus érát. Nyílván ott is előfordultak dolgok, de nagyon "emberi" áron voltak a telefonok. Egy Nexus 6P még ma is nagyon jó telefon és a kamerája is szuper.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#8) myckie2


myckie2
őstag

Azért azt ne felejtsük, hogy a Samsung a konkurens telefonokon is keres jó sokat.

(#9) #65577472 válasza dud998 (#7) üzenetére


#65577472
törölt tag

+ SkyLine3000

De legalább jó a kamerája. Nem tudom, ez mennyire sovány vigasz a tulajoknak.

[ Szerkesztve ]

(#10) Teo. válasza #65577472 (#1) üzenetére


Teo.
aktív tag

+1.
USA-ban nagyon komoly lehet a szolgáltatás csomagja szoftveresen a pixelnek. Legalább olyan komoly mint az a noccs ami rajta van.
Vasárnap volt kezemben egy S7 edge. Még mindig nagyon egyben van.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#11) juuzer


juuzer
addikt

Én az OnePlus-on azért nevetek, mert míg a Huavej ellen keresztes hadjáratot hirdettek, addig a a Mac cím-küldözgetős #NeverSettle nem érdekel senkit. Vicces :DD

Vamos a la playa.

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

Én azért arra is kíváncsi lennék, hányan váltottak platformot az elmúlt időszakban. Jó lenne látni kik vannak többen? Akik iOS-ról Droidra váltanak, vagy akik Droidról iOS-ra?

(#13) #65577472 válasza Ricardo (#12) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ez egy tavalyi, 2500 fős felmérés, ahol a résztvevők 18%-a váltott Androidról iOS-re, 11%-a pedig fordítva.

(#14) -Skylake-


-Skylake-
addikt

En tenyleg nem ertem, hogy milyen google pixel sikerekrol van itt szo mar megint. Multheten is volt egy cikk, ott is ez volt. Milyen siker ? Hol siker a google pixel 3 ??

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#15) Gicz válasza Kamikaze75 (#2) üzenetére


Gicz
addikt

9 év iphone után iphone X-ről váltottam 6T-re. Azért pont erre, mert tesztek és reviewk szerint ennek volt a legsmoothabb a menüje, és a leggyorsabb sebességteszteken. Ha a samsung S9+-on nem döccent volna meg a menü az app drawer megnyitásakor, akkor lehet az lett volna.

Plusz szükségem volt dual simre, és iphone-ból cska e-simmel van dual sim.

[ Szerkesztve ]

(#17) ates válasza juuzer (#11) üzenetére


ates
aktív tag

Ha jól tudom a hálózati eszközöket találták problémásnak, mint a ZTE esetében is. Onnan indult a történet. Fura is lett volna, hogy a routert nem engedik, de a telefont meg igen.
Politikában sokszor lehetetlen rációt találni, mert ez vastagon az. :)

(#18) janeszgol válasza #65577472 (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

A fenti mestermű, az alsó meg elég kukásan néz ki. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

A OnePlus-t meg értem mert tényleg elég jó telefonokat csinál minden téren és ezt viszonylag még elérhető áron.
De a Pixel.. hát az nem is tudom le írni szavakkal iszonyat csúnya de ha még ez mellett is eltekintek mindig van valami baj velük és a "stock" android szerintem egyáltalán nem nyerő.. minden évben olyan újításokat raknak bele amiket a Samsung,Huawei,OP...stb már rég használ.

(#20) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

A OP6t-t oda lehet tenni bármi mellé. Nem azt mondom, hogy a legjobb teló, de mindenből hoz egy erős felső kategóriát, mellé fluid, pörgős, friss rendszerrel. Nexus 3 viszont sztem nem sikerült a legjobban, kinézetre is ronda...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#21) Divinity


Divinity
őstag

Teljesen egyetértek velük. :DDD
S8 -> OP5T -> OP6 --> P2XL
Igaz a 6T és a P3 a cikk fókusza de az biztos, hogy én soha többet nem veszek Samsungot az S8 után.
A Stock droid sok szidást kap a feature set-et illetően de szerintem ami lényeges az backed in, ami annyira nem az megoldható akár user app segítségével de root-al biztosan. Nekem pl semmi nem hiányzik a P2XL-ből ami volt az előzőekben. És habár a P3XL tényleg elég ronda lett attól támogatás és User Experience szempontból szerintem továbbra is a csúcson van. A OnePlus kamerában elég gyér sajnos, ráadásul az OOS is eléggé távolodik az AOSP-től de attól az átlag usereknek szerintem több mint tökéletes.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.