Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Mi ez a Sabrent nevu marka? Sose hallottam rolluk, de allitolag nagyon jo SSD-ket is keszitenek. Ez most kamu, megvett review-kkal, vagy Apple/Tesla szeru tundermese, vagyis hozzafernek a piacon jo minosegu flash chipekhez, vezerlokhoz es jobbat ossze tudnak rakni mint azok a cegek, akik hosszu evek ota ezt csinaljak, gyakran sajat gyartasu es tervezesu chipeket, vezerloket hasznalnak es ok irjak a firmware-t is. Mi a csapda? Premium az arazas? Esetleg valami ismert markanak premium offbrandje?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) Tetsuo válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Én is csak a cikkből értesültem a márkáról, de ez alapján a legjobbak között van.

(#3) scream válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


scream
veterán

Én kint USA-ban találkoztam vele először (Amazonon jött szembe) és akinek hoztam haza több darabot csak jókat mesélt róla. Személyes tapasztalatom csak pár darab szállításával van :DDD

(#4) moleculez


moleculez
veterán

Bárcsak lenne ennyire sötét MBP , mint ezen a renderen :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) htc07


htc07
addikt

Az a "hővezető pad", hogy dobnak bele egy kis darab alufóliát? :DDD

(#6) Hopkins95 válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

SSD Review — 8 NVMe M.2 Drives Tested — Which Should You Buy? — 2019 Edition

Nézd meg ezt, ennek a fazonnak a videói alapján csináltam a saját gépem is. :K A Sabrent a legjobbak között van és felveszi a versenyt a Samsung Evo SSD-vel is, csak azt fele áron teszi.

Sokáig amúgy nem is volt elérhető Európában német Amazonon sem, szerintem csak ilyen 1-2 éve lett elérhető. Következő NVMe SSD-m ettől a márkától lesz.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) #06658560 válasza moleculez (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Na igen. Amikor még volt, egy ilyen MBP-t még szerettem is volna venni. De lassan az is évtizedes távlat már.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.