Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Mindenem megvolt, jó volt hozzám, szeretett, vigyázott rám, féltett, jó volt hozzám, elviselt, és még napestig sorolhatnám a jobbnál-jobb jelzőket."
Tiszta szívemből kívánok mindenkinek ilyen társat.
"Másra vágyom. Vágyom az újra, a kalandra, az izgalomra, a kihívásra, vágyom a bizonytalanra, a hihetetlenre, a magával ragadóra, a hülyeségre."
Régi szöveg következik. Kell a jó? Nem.

Kíváncsi lennék rá, hogy volt kedvesed mit írna, ha saját szemszögéből mutatná meg a történetet, és kiteregetné jelenlegi érzéseit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) A@ron válasza Vakegérke (#1) üzenetére


A@ron
tag

Így van én is szívből kívánok mindenkinek ilyen társat. Persze a hozzáállásbeli különbségek gyakran kibuktak, így voltak viták, veszekedések.

És ha azt kérdezed, feladom-e a nagyon jó, de számomra mégis középszerűt a bizonytalanért, a sok kalandért, akkor a válaszom igen, hiszen így előbb-utóbb találok majd egy olyan személyt, akivel egy húron tudok pendülni, akibe úgy bele tudok zuhanni, mint vak ló a szakadékba.

,,Kockázat nélkül nincs győzelem."

(#3) Thunderzolee

Hú, ez de kegyetlen. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) RexpecT


RexpecT
addikt

Hány éves vagy?

(#5) A@ron válasza RexpecT (#4) üzenetére


A@ron
tag

17 múltam májusban.

(#6) ttower válasza A@ron (#5) üzenetére


ttower
aktív tag

első körön: wtf?
lemaradtam. rég beszéltünk. már nagyon meg kéne innunk azt a sört. priviben/msn-en leírnád röviden mi történt? :B

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#7) Gergő_


Gergő_
őstag

kaland alatt mit értesz?
minden héten más libát tömni? mert azt előbb utóbb meg fogod bánni, és az amit most középszerűnek mondasz nagyszerű lesz. Ezzel nem azt mondom hogy nem jelentheti ez a kapcsolat végét...

(#8) tibi666


tibi666
senior tag

ilyet én is csináltam fiatal koromban, életem egyik legnagyobb baromsága volt.
aztán persze jött más, nagy szerelem, stb, de akkor is bánom.

(#9) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

De barom vagy, már bocs... de egyúttal jól tetted. Finoman szólva, ha ennyire eltér a világszemléletetek, így a legjobb.

(#10) A@ron válasza Gergő_ (#7) üzenetére


A@ron
tag

nem feltétlenül (persze ez sem kizárt), hanem csak új emberekkel megismerkedni, próbálgatni a határaimat, stb.

@ttower: per pill torokgyuszi ágy kombó szóval vízicsata off., de majd beszélünk.

mod: @tibi666: Mindenki máshogy éli meg. Majd engem is elkap a nagybetűs szerelem (egyszer), de addig is minél több embert szeretnék megismerni.

@Crystalheart:
köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#11) Eastman


Eastman
őstag

Megértelek.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Ennyi,nem kell tovább ragozni.Ha neked nem volt egészen jó,akkor le kell zárni.De ne is menj vissza :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#13) Depression


Depression
veterán

Végülis mindenkinek meg kell tennie azokat a dolgokat, amiket élete végéig bánni fog. Persze ilyen fiatalon teljesen érthető.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#14) A@ron


A@ron
tag

Lesz majd folytatása a történetnek, de egyelőre nem írom le. Majd kifejtem, hogy jó döntés volt-é avagy nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.