Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) mephi666 válasza dabadab (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

igaz, de hajlamos az ember minden sz@rságot összevásárolni, amire nincs is szüksége... ezen a héten eddig kb 220huf-t költöttem (fél tucat zsömle és 1csomag háztartási keksz) múlt héten kicsit többet, mert vettem előre több hétre hidegélelmet... :) trükkös dolog a marketing... direktbe úgy rendezik be a nagyobb szuper-/hipermarketeket, hogy még egy alap bevásárlásnál (tej, kenyér, hús...) is minél nagyobb területet járjon be a vásárló... (hátha addig még más is eszébe jut... ha meg gyerek van vele, az az igazi, mert az tuti kikönyörög valamit, ha úgy van nevelve) mellékesen kb. minden áruházat időnként átrendeznek, hogy mire megszokja az ember, ne legyen rutin a vásárlása, hanem újra sétálnia/nézelődnie kelljen... rá van szoktatva a nép rendesen, hogy költsön, költsön és költsön... rengeteg ilyen trükk van... a pénztárhoz kihelyezett (általában túlárazott) édességekről ne is beszéljünk arról...

én rühellek vásárolni... "szükséges rossz" cselekvésnek tartom és mielőbb le akarom általában tudni... összeszedem előre, hogy mi kell, elmegyek... 5perc alatt körbejárom a boltot egy átlag vásárlásnál és már le is léptem... a nők ezt nem nagyon csípik... legközelebb olyan csajt kell keresnem, aki hasonlóképp utál bámészkodni/vásárolni... létezik egyáltalán ilyen? :F

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.