Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [A@ron:] Láttam...

Hozzászólások

(#1) SGábor


SGábor
csendes tag

"kitört a szövetséges háború, ahol az orkok az elfek és az emberek serege ellen küzdött."
Hú, ez nálam nagyon nagyot ütött. :DD

(#2) kételkedem


kételkedem
addikt

Az öröknaptár szerint valóban csütörtökre esik 22009. október 8. :Y :DD
A jegyet őrizd meg, érvényes! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3) puttputt


puttputt
őstag

Az egyetemen volt egy Profunk, akiről hírlett, hogy mindig egy általa tehetségesnek tartott, felsőbb éves diákkal javíttatja ki a ZH-kat, vagy ki sem javítja.
Állítólag volt olyan ZH, amit a megíratás után az évfolyam orra előtt vágott bele a szemétbe. :D
Lényeg, aminek szemtanúja is voltam:
Egy srác (eggyel alattam járt) a következőt írta a dolgozat végére:
"Itt most abbahagyom, mert úgysem jut el idáig az olvasásban Professzor úr, hiszen nyilván nem lesz kedve kijavítani. Nyugodtan adja azt a jegyet, amit megérdemlek, nem tudtam készülni igazán, mert focimeccsünk volt a hétvégén. Egyébként, jó volt a nyár."
Ez is egyfajta teszt. :DDD
Pechére ott virított az 1-es a dolgozat alján, végig volt javítva az egész... ;]
Vannak ilyenek...
Persze, nem szankcionált, nem állt bosszút a Prof., mert volt azért önkritikája meg humorérzéke..., amellett, hogy néha elég hiú, nem vette igazán számba - ritka az ilyen.

Mellesleg, általában én is ilyen szépen írtam, mint az az "idehozott" dogákon látszik... ennek van előnye is, hátránya is... Egyetemen inkább előnye. ;] :D

Háhá! 22009! :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4) Pukkancs


Pukkancs
tag

Nekem kiselőadást kellett készíteni magyarból, az Arany ember-ből, és kinyomtattam azt, amit elsőként dobott ki a google, aztán mégsem mondtam el azon az órán, a tanárnő pedig elkezdte diktálni az anyagot, és azt diktálta, amit én letöltöttem a netről :P szóval ennyit erről :D .

(#5) puttputt válasza Pukkancs (#4) üzenetére


puttputt
őstag

Kár, pedig biztos nagyot nézett volna, hogy hogy szerezted meg a "jegyzeteit"! :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [A@ron:] Láttam...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.