Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttower


ttower
aktív tag

fasza. szerintem feketének is elég lesz.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#2) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Valóban csapongó, néhol értelmetlen a mondat, szóismétlések és mondatszerkesztési hibák bizony jócskán előfordulnak, a "mondanivaló" meglehetősen szimpla.

Csupán erre reagálnék:
"Hiszen mi másra fogunk majd szívesen visszaemlékezni? Talán a fájó csalódásokra, bukásokra, unalmas hétköznapokra, robotolásra? Ugyan!"
Az élet az "élj a pillanatnak" elv nélkül sem csak ebből áll. Csak rajtunk múlik, és a helyes, megfontolt döntéseken. Nem mindig a legrövidebb út a legjobb - az állatkertben sem keresztülrohanunk, hanem el-elidőzünk egy-egy pontján, különben elveszik a varázs.

És amúgy az én életemben van olyan fájó pont, amire úgymond szívesen emlékszem vissza, hiszen nem egyszer ezek terelnek a jobb útra.

Nekem sosem volt etika órám, miről is szól pontosan? :)

[ Szerkesztve ]

(#3) A@ron válasza Crystalheart (#2) üzenetére


A@ron
tag

Persze, vannak ilyen emberek, vannak olyan emberek. Mindig is tiszteltem azokat, akik az élet egyszerűbbnek látszó dolgai mögött is meglátják a a gyönyörűt, és abban bizony sokáig gyönyörködhetnek.

(#4) Crystalheart válasza A@ron (#3) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez értékrend kérdése. Számomra a pillanatnyi, ráadásul saját örömök mindig másodlagosak voltak, és világ életemben nagyban gondolkodtam. A nagy célokhoz pedig kátyús földutak és bozótos ösvények vezetnek, de annál nagyobb öröm nincs, mint mikor végre keresztülvágja magát az ember a susnyán, és a távolban, az újabb erdőkön és mocsarakon túl megpillantja a felkelő napot. Ha bekötött szemmel, vakon bóklászunk az első úton, amit kitapogatunk, nagy eséllyel egy helyben fogunk toporogni, hiszen a halvány fénynek nincs hangja, ami vezethetné az ösztönünket.

[ Szerkesztve ]

(#5) A@ron válasza Crystalheart (#4) üzenetére


A@ron
tag

valóban. ez is igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.