Hirdetés

2024. március 30., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

azt hiszem napiszaron vagy agyiszinten is megjelent ez... :(

when the sun shines, we'll shine together

(#2) A@ron válasza mexicanraven (#1) üzenetére


A@ron
tag

Jobb alsó sarok.

(#3) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Na, ne már. Ez tuti kamu.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4) lezso6 válasza Algieba (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez biztos kamu. A bal veséket szokták eladni. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) puttputt válasza Algieba (#3) üzenetére


puttputt
őstag

Nem kamu, fent volt, láttam; utána nem sokkal szedték le, a Modkerben ott is van a nyoma valahol.

A "felajánlás" nyilván az.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6) A@ron válasza Algieba (#3) üzenetére


A@ron
tag

Azért a felhasználó többi terméke között is akadnak érdekességek.

(#7) fekeandras


fekeandras
őstag

Az oldalnak jó reklám. A negatív reklám is reklám. :D IP cím alapján simán meg lehetne keresni melyik user adta fel.

(#8) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Oké, de mégis hogy? Mert azért a vese nem éppen egy mindenki által hasznosítható tartozék. Meg kell egy jól felszerelt szerviz is, ahol a felhasználója behelyezteti a testébe a szakemberrel az új testfolyadék szűrűjét.

Ez így minden tekintetben nagyon meredek nekem. :F :W

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9) A@ron válasza Algieba (#8) üzenetére


A@ron
tag

Nekem azért a fél tüdő jól jönne, ha már így szóba jött a dolog:D

(#10) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Válság van és kell neki a pénz. :W :DDD

(#11) Eastman válasza lezso6 (#4) üzenetére


Eastman
őstag

Nem jobb vese, hanem jobb vese, mint amilyen Neked van. :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) kbencee


kbencee
aktív tag

:DD állat :DD

(#13) 14adam


14adam
addikt

Nemcsak ő próbálkozott vese eladással hanem ő is.Ennyi hülyét :O

(#14) A@ron válasza 14adam (#13) üzenetére


A@ron
tag

,,Nagy az Isten állatkertje..."

(#15) Dany007


Dany007
veterán

Ja, azt nagyot nézne ha valaki meg is akarná venni... :D

(#16) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem meg "a bal herém kisebb, mint a jobb... a jobb oldali tehát nagyobb..." :) a bal 1milla, a jobb pedig másfél :)

(...aki ismeri a fürgerókalábak nevű magyar bandát, az szerintem érti..."

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Gergő_


Gergő_
őstag

ilyenért miértnem törlik a júzert? még ha csak reklámnak rakta fel akkor is... milyen világ van ? :D

(#18) A@ron válasza Gergő_ (#17) üzenetére


A@ron
tag

Azt hiszem, ez a hozzászólás kimeríti a közösség ellni izgatás fogalmát:DDD

(#19) Dany007 válasza A@ron (#18) üzenetére


Dany007
veterán

btw azért egyetértek #17-tel. A szervkereskedelem nem a legjobb poén. És nemcsak a nagy amerikai filmekben létezik, hanem a valóságban is... Itt a Balkánon, és keleten is...
Sz.tem a hirdetés feladójának se lenne poén, ha egy kirándulás vagy akármi alkalmával elkapnák a fiát v. lányát, aztán pár hét múlva csak a kibelezett holttestét találnák meg... =/

(#20) mephi666 válasza Dany007 (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért ne dramatizáld túl... nem belezik ki... maximum csak a szívét/máját/tüdejét/veséit használják fel ;] ;] ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) Eastman válasza 14adam (#13) üzenetére


Eastman
őstag

Öt milla egy használt veséért? Főleg, ha a srác 500k-ért árulja. Kicsit alaposabb piackutatás kell egy ilyen vese biznichez.

A kettőt odaadja vajon 850-ért? :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22) A@ron válasza Eastman (#21) üzenetére


A@ron
tag

Ha sokáig nem veszik meg, egyet fizet, kettőt kap akció lesz belőle ;]

Mephi666@#20: Ja, végülis mi az szív/máj/vesék nélkül élni! Laza vagy, mi? :DDD

Dany007@#19: Persze, ebben is van igazság, de azért Mo.-n elég ritka az ilyen, most ugye a legutóbbi eset a #13-as bejegyzésben linkelt, nyilván ezért adta fel ezt a poénnak szánt hirdetést az illető.

Dobok neki egy privit, hátha ő is kommentálja a dolgokat!

(#23) kbencee


kbencee
aktív tag

Számlát tud adni róla? Élelmes kisvállalkozó vagyok, szeretném majd elköltségelni.

(#24) mephi666 válasza kbencee (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, majd leírja az adóból... :DD habár a politikusaink szerintem minden évben leírják az adójukból az új gerincet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) Eastman válasza mephi666 (#24) üzenetére


Eastman
őstag

...meg a köpönyeget is...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#26) Thunderzolee

Ez napisz×ron volt fent. Én kérdeztem rá a modkerben, de már akkor sem élt a hirdetés. Lehet csak poénnak szánta a feladó is. :U

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#27) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Azért kíváncsi lennék, hogy a szerv kiszedését és a postán való elküldését hogyan gondolta. :DDD

(#28) A@ron válasza juliabrilke (#27) üzenetére


A@ron
tag

érdekes lehet.

(#29) imrefos válasza A@ron (#28) üzenetére


imrefos
tag

szerintem is ekkora hülyét :DDD :DDD :DD

Imre

(#30) Ice!? válasza juliabrilke (#27) üzenetére


Ice!?
őstag

Hát ő szólt, hogy nincs garancia, szóval ha egy kiló kaksit visz ki a postás, nem reklamálhatsz.:)

(#31) imrefos válasza Ice!? (#30) üzenetére


imrefos
tag

Hát van ez igy :C :C

Imre

(#32) tkazmer


tkazmer
addikt

ez a hirdetés az Indexen jelent meg másfél éve...[link]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#33) makimakom


makimakom
aktív tag

Hát...nem tudom mit lehet ilyenkor gondolni amikor az ember egy ilyen hírdetést olvas.
Személy szerint nekem az volt az első reakcióm, hogy rám jött a hányinger!
Úgy hírdeti, mintha egy telefon vagy valami minden napos használati tárgy lenne! :S
Vannak ugye az emberrablók...
Manapság nagyon sok olyan hírt lehet hallani, hogy eltűntek az egyik napra a másikra az emberek; nők, gyerekek, fiatalok stb.
Találtak már nem egyszer kibelezve emberi testeket a kukába hajítva, vagy elásva, vagy fojóba dobva. Inkább nem is írnám tovább...
Na ez az! Akinek kell új szerv, mert külömben meghal és jó pénzt fizet érte azok emberei képesek ilyesmi mocskos dologra! Egyszerűen felháborító!
Nem azt mondom, hogy ő személy szerint ezt tette volna, de elképzelhető...sőt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.