Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttower


ttower
aktív tag

szép írás. teljes mértékig át tudom érezni élményed. reméljük csak álom marad. hány éve ismeritek egymást?
a leggyönyörűbb kevés. pedig tudod hogy én elfogult vagyok.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#2) A@ron válasza ttower (#1) üzenetére


A@ron
tag

Most kezdődik a nyolcadik.

Tudom, tudom. Tényleg gyönyörű :B

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Három féle álom létezik.
Semleges, semmitmondó.
Jó álom. Örülünk, mert jó.
Rossz álom. Örülünk, mert csak álom volt.

Korántsem hinném, hogy "látó" vagy. Keserves álmod volt, de ez a gyönyörű hölgy jövőre is megünnepli a szülinapját.

Elmesélek valamit.
Jópár éve azt álmodtam, hogy anyám szomorúan nézett rám, szemeiből vérpatak csordogált, és azt mondta: nekem mennem kell. Elképzelheted, hogy mit éreztem.
Ma is él, és korához képest jól tartja magát.

Egyébként van egy mondás. Akinek halálhírét költik, sokáig fog élni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) A@ron válasza Vakegérke (#3) üzenetére


A@ron
tag

Én sem hinném, hogy ebből bármi is valóra válhat, egyszerűen bizarr és durva volt megélni az egészet. Legyen hát igazad. :)

(#5) Vakegérke válasza A@ron (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legyen hát igazam. :K

Állandóan szinesben álmodom, és csak akkor nem emlékszem rá, ha nagyon fáradtan esek ágynak. Napi élmények, álombéli történetek. Hol szép, hol csúf.

Azért hadd meséljem el egy álmomat, amely talán igaz is lehet.
Másfél éve halt meg a feleségem, és kínokban fetrengve könyörögtem, hogy legalább egyszer öleljen meg utoljára. Minden este úgy feküdtem le, hogy na most...
Semmi.
Anyám a következőket mondta.
Fiam, meg fog ölelni. Még nem engedték meg neki.

Pár hónap múltán a következő volt az álmom.
Valami falu vége lehetett, már az utolsó házakat is elhagytam. Emelkedett a földút, a keréknyomok beszáradtak a földbe. Mentem, egy fekete limuzin elrohant mellettem, aztán megállt. Kiszállt belőle egy nő, és odaszaladt egy bódéhoz, benyújtott pár papírt. Közben én is odaértem, és a nő átölelt.
Édes jó Istenkém, a szívem is megsajdul, ha erre gondolok. Éreztem teste melegét, ölelése olyan volt, amelyet soha nem fogok elfelejteni.
Elmúlt a pillanat, beszállt az autóba. Mentem a baloldalra, hogy majd én vezetek, de a sofőr szenvtelenül nemlegesen csóválta a fejét, aztán elhajtott.

Utólagos álom. Talán vágyálom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) r4Zzyee


r4Zzyee
csendes tag

Hmm, velem már nem egyszer történt olyan, hogy az álmom előrevetítette a jövőt. A lányt - akit szerettem - elhappolta előlem az egyik barátom - ez szerepelt az álmomban. Nem ugyanúgy és nem ugyanaz történt persze, ahogy megálmodtam, de éreztem/tudtam előre, hogy valami meg fog változni. Másnap a csaj bejelentette, hogy van valakije...És ez nem az első volt.

(#7) csimav


csimav
senior tag

Nemsemmi egy álom...

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#8) A@ron válasza r4Zzyee (#6) üzenetére


A@ron
tag

Hát, reméljük, ez alkalommal nem így fog történni. Én azért élem meg így, meg azért tulajdonítok neki nagy jelentőséget, mert - mint az elején leírtam - viszonylag ritkán emlékszem az álmaimra, de ez viszonylag tisztán megmaradt bennem.

(#9) r4Zzyee válasza A@ron (#8) üzenetére


r4Zzyee
csendes tag

Húú, én csak a témához kapcsolódva leírtam velem mi történt. NAGYON remélem, hogy az írásodban vázoltak nem válnak valóra!!!!

(#10) A@ron válasza r4Zzyee (#9) üzenetére


A@ron
tag

Azt egyből gondoltam, köszi szépen:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.