Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Én Steve Jablonsky-t szeretem nagyon, főleg a Sziget zenéjéért (My Name Is Lincoln, The Island Awaits You), meg ugye ott van a Transformers (első rész).

Hans Zimmer meg a Pearl Harbor miatt. Az albumról az első 3 szám leginkább.

(#2) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ez is nagyon jó, a Donnie Darkó c. filmben van.

(#3) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szerintem ne hagyjuk ki Klaus Badeltet sem, A Karib-tenger Kalózai főcímzenéje zseniális volt, illetve Howard Shore mesterműve, a Gyűrűk Ura A Gyűrű Szövetségének főcímdala sem maradhat ki innen.

(#4) <NewL>


<NewL>
addikt

Kedvenc filmzeneim,Bloff es A ravasz agy es a ket fustolgo puskacso. Az osszes szam nagyon jo ezekben a filmekben,meg a filmek is :D
holnap linkelek parat

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#5) The DJ


The DJ
addikt

Massive Attack - Teardrop :R Régi nagy kedvenc, sok emlék is kötődik hozzá. Hasonló kedvenc tőlük a Protection is.

Szép gyűjtemény :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#6) Tom5


Tom5
addikt

Nekem a Dirty Dancing zenéi is bejönnek... :U :B

(#7) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Szerintem nem lehet tízes listát írni a legjobb filmzenékből. És én nem is rangsorolnám őket. :)

(#8) Thunderzolee

..hehhehh... a Titanic betétdala? ;]

Vagy a Macskajaj? :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nekem regeteg filmzene tetszik :) de most idő hiányában egyelőre "csak" az Időgép feldolgozásának zenéjét említeném meg. Klaus Badelt művei. Nagyszerű zenéket csinál, elég csak a Jack Sparrow kalandjaira gondolni.

Nost a film összes zenéje fantasztikus, de ez a kettő a kedvencem belőle:
the time machine soundtrack - godspeed
Time machine - I don't belong here

Jah és ha ér játékot is mondani (végül is készült fim is belőle :D ), akkor az Alone in the Dark játékzenéi iszonyat jóóók. Legfőképp ez:
Alone in the dark soundtrack - Who am i?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) A@ron válasza Crystalheart (#7) üzenetére


A@ron
tag

Én sem rangsoroltam őket, csak ezek azok a kiemelkedő alkotások, amik először eszembe jutottak, nyilván van még megannyi jó és "fülgyönyörködtető" zene is, amint az fentebb is látszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.