Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) golya87


golya87
őstag

Csak számomra evidens kérdés, hogy miért is nem egy meglévő oprendszert használnak?
(tizen, linux, win, android, ios, firefoxos, ubuntuos, sailfish...)
(tudom, hogy nem mindegyik használható/alkalmas ilyesmire)

(#2) elefant válasza golya87 (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

nem csak számodra.....

(#3) atus72 válasza elefant (#2) üzenetére


atus72
senior tag

Me' a pénz nem számít...

(#4) golya87 válasza atus72 (#3) üzenetére


golya87
őstag

Csak pont ez a problémám a Samsung és LG féle smart tv-kel, a Cisco féle smart routerekkel, hogy miért nem használnak mondjuk mind Androidot, vagy linuxot? Kinek fáj az, ha már a megjelenés napján teszem azt 1M fejlesztő ért a rendszerükhöz és pár napon belül már írják is rá a programokat?
Ettől még ugyanúgy tudnak saját programokat írni, amiket eladnak pénzért. Vagy így már túl nagy a konkurencia?

(#5) elefant válasza golya87 (#4) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

szerintem az android azért elég sok kompromisszummal jár, például egy csomó alkalmazás az érintőkpernyő hiányában egyszerűen nem futtatható, ez pedig olyan blama, amit egy ilyen nagy cég nem engedhet meg magának

(#6) FID


FID
őstag

Megszavztatam mert láttam értelmét a dolognak! Pénzt nem sajnálom, és a Többszöröse fog visszajutni a zsebembe!

A Fidelity befektetési csoport, Vezérigazgatója.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#7) Sir Ny válasza golya87 (#4) üzenetére


Sir Ny
senior tag

ha a cisco helyett te szeretnéd karban tartani a rúteredet, akkor nyitva áll előtted az út, radírozd le ami rajt' van, és tegyél rá linuxot.

#1: biztos vagy abban, hogy jól használod az evidens kifejezést?

-

(#8) golya87 válasza Sir Ny (#7) üzenetére


golya87
őstag

Tudom, hogy létezik a DD-WRT/Tomato, használom is. De én inkább a Smart Home projektjükre céloztam, új alkalmazások a routerre, hogy még a fogkefét is lehessen routeren keresztül irányítani.

Evidens.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.