Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Fuji beütése van. Mások is szeretik a tárcsákat úgy tűnik. :P

(#2) arn


arn
félisten

Ilyet lehetne ff alapon?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3) #16820480 válasza Teasüti (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szép lett, csak az a fránya kijelző :U :N

(#4) SidCorky válasza arn (#2) üzenetére


SidCorky
senior tag

Vótmá, bár nem ma, és elég nagy batár lett.

Teasüti: nekem is rögtön a Fuji ugrott be, még talán venném is. :D Kár, hogy kevés a DX Z obi, főleg a jó fixek, inkább FF-re fejleszt a Nikon, ezért (na meg a filmszimek és az X-Trans miatt) marad kariajinak egy X-T30 hasonló árban. Pedig ez is tök jó lenne, ha kicsit komolyabban vennék a DX rendszert.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#5) vakablak93


vakablak93
őstag

Bakker, mikor megláttam a képet visszanéztem a címet, mert azt hittem megjelent a Fuji X-T300 :DDD , el se akartam hinni a feliratot.
Amúgy csinos kis gép, csak hát obik nélkül ugye.......... :))

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#6) A Zéé válasza Teasüti (#1) üzenetére


A Zéé
addikt

mindenki Fujizza, pedig nézzétek meg a Nikon FM2-t...

Baromi jól imitálják az elejét és a tetejét szerintem. Hasonló alakú formájú minden tárcsa, bizgentyű ezen, mint az ősén. A kis csumpi kijezlő a felhúzó kar másik oldalára került, de szerintem az is egész autentikus.

Just a simple Lineman...

(#7) nord_


nord_
veterán

Gyönyörű! :R
De az, aki lehagyta az ISO tárcsáról az ‘auto’ állást… :(

(#8) aginor válasza A Zéé (#6) üzenetére


aginor
addikt

Jaja. Úgy látszik ma ha valami retró, akkor az csak Fuji lehet. Szerintem már a Pen-f is Fuji.. :))

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#9) Teasüti válasza aginor (#8) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Azt nehéz lenne összekeverni azért. Az inkább a Sony-t utánozza. ;] ;]

(#10) arn válasza SidCorky (#4) üzenetére


arn
félisten

Ez nem milc. A manualis tekeroket kernem pasm helyett, mint az xt vazaknal.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#11) Ijk


Ijk
nagyúr

Látom Nikon még mindig szórakozik a DX-el, úgy értve hogy objektív választékban teljesen komolytalan rendszert készít. Nem igazán látom hogy fog ez versenyezni a Fujival, jobb lenne az erőforrásokat az FX rendszerre fókuszálni.
A retro dizájnról is vegyesek az érzéseim. Ugye az FM széria dizájnját a funkcionalitás adta nagyrészt, prizmaház, MF objektívek rekeszgyűrűvel. Egy hibrid keresős FX váz már érdekes lenne, tükörrel csak MF, törőékkel.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12) aginor válasza Teasüti (#9) üzenetére


aginor
addikt

Tényleg, most,hogy mondod! :)) :DD

Arn #10: akkor mi? :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#13) Dr.NX válasza aginor (#12) üzenetére


Dr.NX
addikt

A Nikon Df az full frame DSLR.

Elfogadom a sütiket.

(#14) aginor válasza Dr.NX (#13) üzenetére


aginor
addikt

Ja, hogy arra ment a válasz. Azt hittem a hozzászólás második felére. :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#15) HThomas válasza Ijk (#11) üzenetére


HThomas
senior tag

Kíváncsi leszek, hogy a D7500 / D500 + 16-80-nak lesz-e valaha utódja a Z rendszerben... akik onnan szeretnének váltani, de drága nekik a full frame, azok vakarhatják a fejüket...

(#16) GreatL


GreatL
őstag

Az lenne érdekesebb amikor modern vázba tennének ezeréves technikát...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#17) hibavissza válasza GreatL (#16) üzenetére


hibavissza
veterán

Pentax? ;]

(#18) Teasüti válasza GreatL (#16) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Panasonic. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.