Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

ezek is pihentagyúak... ha a képen nem lennének pálmafák, akkor más jut eszembe, de nem írnám le... :S

mellesleg a filmekben is általában a színesbőrű bevándorlókat ölik le először mindig... :) nem lepődnék meg, ha a resevil következő részében már kínában kellene megtisztítani a nagyvárosokat a ferdeszemű zombiktól...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) nrgia válasza mephi666 (#1) üzenetére


nrgia
őstag

Igen egy lakóteleppel a hátérben a fák helyett............ :DDD
Amúgy valószínűsíthető volt,hogy valaki megvétozza a játékot,hiszen most minden erről szól! :(((
Buzgómocsingok pfff :(((

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) afterburner_


afterburner_
őstag

és amikor san andreasban CJ-vel fehéreket öltünk? :D

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#4) mephi666 válasza nrgia (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát nem akarok politizálni, de ez a túlzott liberalizmus meg minden már régóta rossz irányba viszi a világot... mindenki tiltakozik minden ellen... az embereknek meg minden meg van engedve... akkor volt szép élet, amikor pl a tanárok is még fegyelmezhettek... most meg nekik kell meghúzni magukat ha a diák vagy hozzátartozói megverik :S anno amikor kaptam egy sallert a tesitanáromtól, mert képenvertem az egyik osztálytársamat (megérdemelte egyébként), meghúztam magam és kész... most meg ilyen esetben már kirúgják a tanárt meg mindenféle pereskedés követi...
a rasszista játékokkal kapcsolatban pedig: mennyi olyan játék volt, amikor egy adott népet kellett ritkítani? és itt visszamehetnénk akár a commandos-ig, ahol a náci katonák népes táborát kellett tizedelni... vagy a red alertig is... de ott volt a kingpin is... ott is hullottak a feketék rendesen... akkor még senki nem szólt 1 szót sem... és nem is tudok olyan esetről, hogy valaki kapta volna magát a játék hatására és fél harlemet kiirtotta volna... de a carmageddon hatására sem hallottam olyanról, hogy valaki elkötötte volna apuci kocsiját és elütött volna 25 gyalogost egymás után... tudni kell szétválasztani valóságot és a szgp-es játékokat és ennyi... az ilyen indítványokat meg jó mélyen felpakolni annak, aki kitalálja őket :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Rossi válasza mephi666 (#1) üzenetére


Rossi
addikt

Dicsák, milyen rosszindulatú vagy mán!

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#6) mephi666 válasza Rossi (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem vagyok én rosszindulatú :) csak az összes ilyen nagyobb port kavaró tiltás mindig ellenkezőjét váltja ki... ha pl egy cod7-re tennének majd egy bazinagy 18-as piros karikát vagy egy 21+ feliratot vagy akármit, mert izomból szakadnának a testrészek... nagyobb kaliberű fegyverrel pedig át lehetne lőni az ipse fejét rohamsisakostól úgy, hogy szétkenődne az agyveleje a környéken, sokkal kelendőbb lenne fiatalabb körökben a játék... :) nem tudom egyébként pontosan milyen besorolások vannak, mert soha nem figyeltem... csak egy fiktív példát mondtam... hogy is van a mondás? legjobb biztatás a tiltás? úgy sem érnek el semmit az ilyen nagy indítványokkal... csak csomó ember idejét/pénzét vesztegetik... nem hinném, hogy ettől 1hajszálnyival is jobb lesz majd a világ...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Hát ez egy vicc akárcsak a játék! :DD

(#8) Kr/\toS válasza mephi666 (#6) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

De azért a náci zombik rendben vannak.... pedig hát azok is csak kiskatonák voltak.

Persze hogy nem lesz jobb; kampány az egész; politika. Elég csak közelebbre nézni; mekkora felhajtást csinálnak néhány atrocitás miatt; bezzeg a miskolci bűnügyi statisztikákat magas ívből besöpörték a szőnyeg alá hogy .....bűnözés nincs.

[ Szerkesztve ]

(#9) mephi666 válasza Kr/\toS (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

erről van szó... ilyen dolgokból nagy ügyet csinálnak... meg még rengeteget fel lehetne hozni példának... a lényegesebb dolgokra meg tesznek nagyívben... kit érdekel a bűnözési statisztika? kényelmesebb irodában melegedve mindenféle papírokat írogatni, mint kimenni az utcára és netán tenni azért, hogy jobb legyen a közbiztonság... bevállalva 1kis veszélyt is... inkább nem vesznek róla tudomást, mert úgy vannak vele, hogy az akkor nincs is... :S rossz hozzáállás... ha sz@rsz egyet a szobád sarkába, akkor hiába kerülgeted, mintha ott sem lenne, attól még ott lesz és ott fog büdösödni... :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Steven


Steven
addikt

Itt is mint ahogy máshol a pénzről szól minden....
valakinek nem tetszik a game ... vagy reklám ez is stb végül is most is a res 5 ről beszélünk....

Amúgy Codra vissza térve kicsit vicces hogy fél világ németeket írt :D abba a gaméba :D az nem rasszizmus?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#11) mephi666 válasza Steven (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez az egész rasszizmus egy oltári nagy hülyeség szerintem... pl ha fehér fehéret öl, akkor nincs semmi... ha fekete feketét vagy sárga sárgát, akkor sem... ha 20fekete megöl 1fehéret akkor sincs semmi... viszont ha 1fehér megöl 1 feketét, akkor az már rasszizmus... egyirányúan működik az egész... ez a rossz... nem így kellene működni az egésznek... lehet, hogy a fehér azért ölte meg a feketét, mert a fekete beverte a fehér asszonyának és azt egyszerűen csak elkapta a harci ideg... ha fehér lett volna, akkor is megölte volna ugyanúgy és ha sárga, akkor is... és ilyen esetekben is ráhúzzák a rasszizmust az egészre, holott 100%, hogy más oka volt a tettnek... ki kellene törölni a rasszizmus fogalmát mindenkinek a fejéből...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) dabadab válasza mephi666 (#4) üzenetére


dabadab
titán

Olyan vicces hulyesegeket osszehordasz mar itten :)

A liberalizmus pont a mindenfele kozponti szabalyzas minimalizalasarol szol, az altalad jo peldakent felhozott pofozkodos tanarok meg pont az ellentettjerol: na most akkor szerinted hagyni kell ezt a jatekot (a'la liberalizmus) vagy jol felpofozni a keszitoiket? :D

Mindegy, gondolom az eddig leelt kb 12 eved alatt meg nem sikerult elegendot megtanulnod a vilagrol, de hat meg van idod.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#13) mephi666 válasza dabadab (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

felpofozni az indítványozókat és szabadon engedni a játékot 12+-os korhatárral :D

ui: amúgy most már nem tudom én sem mit akartam kihozni a #4-ből :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) bwoay


bwoay
nagyúr

de jó, hogy ennek kapcsán is rá lehet találni a jó politizálós ösvényre.
pedig erre ott a poltopic. ja, hogy az már nincs! ;] hát az sem véletlen.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15) mephi666 válasza bwoay (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát a rasszizmusról is a south park ugrik be, hogy a politikáról visszatérjek :) volt egy rész, amikor a város zászlaját tervezték, amin egy fekete embert akasztottak épp, a fehérek meg ünnepeltek az akasztófa körül... a gyerekek nem is értették, hogy a séf (az egyetlen fekete a városban) miért van kiakadva (mert ők még nem is gondoltak arra, hogy bőrszín alapján ítélkezzenek), a rész végére meg áttervezték a zászlót, hogy mindenféle bőrszínű ember ünnepeljen, mert így már nem számít rasszistának :) elég jó a south park társadalomkritikája és sokkal több igazságot tartalmaznak, mint akármelyik szappanopera... :)

itt is ezt kellene tenni a fejlesztőknek: fehér/fekete/sárga/stb zombikat kelljen ölni és akkor senkinek nem lehet 1 szava sem :D

#16 tényleg... régen láttam, de a lényeg, hogy nagyon nehezményezte :) az összes résznek elég jó mondanivalója van...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) bwoay válasza mephi666 (#15) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem tervezték a zászlót, hanem Chef nehezményezte,
hogy rá nézve elég kirekesztő a város régi zászlaja,
és ő kérte, hogy változtassák meg. emlékeim szerint.
tényleg jó velős volt az a rész.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#17) bullseye


bullseye
addikt

kis nosztalgia...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18) bwoay válasza bullseye (#17) üzenetére


bwoay
nagyúr

ez a blacklooks.org hogy jön ide?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#19) bullseye válasza bwoay (#18) üzenetére


bullseye
addikt

ők voltak az egyik zászlóvivői a nyafinak, amikor kijött a trailer (http://www.blacklooks.org/2007/07/resident_evil_5.html). meg pláne amit utána kaptak...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20) bwoay válasza bullseye (#19) üzenetére


bwoay
nagyúr

hmmm, csak felületesen futottam át a honlapjukat, de én úgy láttam, hogy ez valami túlbuzgó csaj kreálmánya az unatkozó barátnőinek, és ha nyavajognak is valami miatt, akkor azt nem veszi komolyan senki. köszi amúgy a linket, elég csak felületesen beleolvasni
az ottani kommentekbe, tanulságosak.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.