Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) meroly

meroly
(veterán)

Na végre! :DD

215 + emberibb kamera, ennyi. Kár hogy a Microsoft gyártja, de azért jó lesz.
A LED-es villanó a készülék tetején van, szóval inkább csak lámpa, mint vaku.
Úgy néz ki a jó öreg 3720-am nyugdíjba vonulhat.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#2) aprokaroka87

aprokaroka87
(veterán)

az árára leszek én kiváncsi
meg hogy lesz-e benne j2me támogatás...mert a 215-ben nincs...csak a beépitett appok használják.

(#3) meroly válasza aprokaroka87 (#2) üzenetére

meroly
(veterán)

Ebben sem lesz java, ugyanaz a rendszer van rajta. Ellenben arról szól a fáma hogy napi egy ingyenes játék letölthető rá egy évig az opera áruházból.
*.vxp fileokkal boldogul valószínű amúgy.

Impossible is nothing

(#4) Graphics

Graphics
(félisten)

Nem rossz, mi tavaly vettunk 220-at vagy 225-öt, viszont csalodas volt... Random ujraindulgatasok... Eleg problemas...

Minoseget kellene letenni..

(#5) balaaazs

balaaazs
(aktív tag)

Nekem a régi idők a klasszik Nokiás menüt jelentik. Azt a rendszer kellene kicsit feldobni (megtartva az előnyöket és egyszerűséget), mellé egy újonnan összerakott, de régi forma és kész! Nem ilyen műanyag wannabe-Nokiák :(

(szvsz)

¯\_(ツ)_/¯

(#6) BomiBoogie

BomiBoogie
(MODERÁTOR)

Természetesen sem 4G, sem WiFi nincs a telefonban, ellenben a 2G/EDGE hálózatokat már támogatja

Akkor gondolom, 3G sincs benne, ugye? :F

(#7) coldfirexx válasza BomiBoogie (#6) üzenetére

coldfirexx
(tag)

Vajon mekkora igény lehet még ilyen telefonokra?

Mit keresel ezen a világon?

(#8) whited válasza coldfirexx (#7) üzenetére

whited
(addikt)

Több mint sokan gondolnák, a közvetlen környezetemben is hányan, de hányan visszasírják ezeket a fajta telefonokat... :K

Eladó dolgaim, nézz be, hátha valami megtetszik :) http://hardverapro.hu/tag/whited#aprohirdetesei

(#9) rnyk

rnyk
(tag)

Uuuu :) veszek egyet lehet ez lesz az utolso Nokia... Van egy regi 11xx amiben a magyar kartyam van. Jo lesz helyette csak ugy.

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#10) fordfairlane

fordfairlane
(veterán)

Ha már kapott mindenféle messaging programot, egy wifi azért nem ártott volna. Gondolom van wifis is, drágábbért.

x gon' give it to ya

(#11) janeszgol válasza whited (#8) üzenetére

janeszgol
(veterán)

Az a baj, hogy csak vissza sírják, de nem vennének. Mondjuk nincs is értelmes alternatíva. (BB gyárt gombos okost, de azt meg a rendszere miatt nem veszik, meg nem is ismerik már a márkát).

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#12) Luck Dragon

Luck Dragon
(veterán)
LOGOUT blog

Szerintem a 206-nak szebb formavilága volt, de jó hogy még lehet ilyen klasszikusokat kapni, remélem a 300-500 vonalba is terveznek újabbakat :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro LTE & iPad 2018 ,Android One.

(#13) palacsa válasza meroly (#1) üzenetére

palacsa
(aktív tag)

Nekem 215 van és például a beszélgetős hangszórója halk. Meg nem egy nagy minőség az egész szoftveresen sem. Amúgy tetszik a koncepció nekem is, de nem ilyen kivitelezésben.
Amúgy meg a régebbi telefonokhoz nem mérném mert ezek csak valamilyen 8. rangú kínai gyárból kijönnek és ráírják hogy nokia.

[ Szerkesztve ]

(#14) aprokaroka87

aprokaroka87
(veterán)

én csak egy valamit nem értek
2006/2007-ben sok gombos telefonban volt 3/3.5g képes modem...wifi b/g.
a kamera sokkal jobb volt
és adott esetben az okositott symbian futtot rajta,ami támogatta a natív appokat is a j2me mellet
miért nem gyártanak ahhoz hasonlokat?
a sysmbian s60 széria pl többet tud mint az s30+,s40.
2015-ben mi a tökömért butitják le egyre jobban az ilyen telefonokat a korábbi kiadásokhoz képest?

(#15) fordfairlane válasza aprokaroka87 (#14) üzenetére

fordfairlane
(veterán)

2015-ben mi a tökömért butitják le egyre jobban az ilyen telefonokat a korábbi kiadásokhoz képest?

Gondolom azért, mert a fizetőképes kereslet az érintőképernyős okostelefonokat keresi abban az árkategóriában, amennyiért már megérné ezeket gyártani.

x gon' give it to ya

(#16) 1tom

1tom
(tag)

Nekem tetszik. Én is valamilyen normális nyomógombos telefont keresek egy ideje a jelenlegi érintős helyett. Az árára kíváncsi leszek, ha nem lesz drága akkor azt hiszem benevezek egyre.

Bunkók kiméljenek!

(#18) nightshadow válasza aprokaroka87 (#14) üzenetére

nightshadow
(veterán)

Mert egy ilyen teló 30-40k lenne, lásd a két évvel ezelőtti Nokia 515-öt[link]. Ennyi pénzért meg már nagyon kevesen vennék meg.

(#19) Zitronensaft

Zitronensaft
(aktív tag)

Az mondjuk borzasztó,hogy a bluetooth csak fájlküldésre használható...
Attól hogy nem kellenek az okos funkciók,lehet hogy egy headset vagy kihangosító használatra volna igény...

(#20) hemaka

hemaka
(nagyúr)

Nem rossz, azert meg akad igeny ilyenre is.

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#21) fordfairlane válasza nightshadow (#18) üzenetére

fordfairlane
(veterán)

Ráadásul az 515-ben sincs wifi modul.

x gon' give it to ya

(#22) kutga

kutga
(veterán)

Egy rendes, kiforrott S40-et azért pakolhattak volna rá. :N

Az élet négy magnál kezdődik.

(#23) meroly válasza kutga (#22) üzenetére

meroly
(veterán)

Olyanja csak a Nokiának van, ez Microsoft.....

Impossible is nothing

(#24) kutga válasza meroly (#23) üzenetére

kutga
(veterán)

A mobilos részleggel nem adták el az oprendszert is?

(#25) BlackPriest

BlackPriest
(őstag)

az miért természetes, hogy a wifit nem támogatja? az e51-em is támogatta pl...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#26) Crafter32 válasza fordfairlane (#21) üzenetére

Crafter32
(őstag)

Az 515 nagy hibája a wifi.

Én lehet szívesen bevallalnák egy 8800 külsőt mai kamerával és wifivel. Mai napig nem tudnak annyira szép telefont letenni az asztalra gyartok, mint anno Nokia telefonok voltak.

(#27) aprokaroka87 válasza nightshadow (#18) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

ő izé...mennyi?
gondolom nem az ár/érték arány a mérvadó

(#28) forgonati

forgonati
(őstag)

Oké, értem hogy ez új telefon, de ha az ember mindenképp candybart akar és Nokiát, akkor miért nem vesz használtan pl. egy E51-et? Szebb, jobb, okosabb, kb. minden téren körberöhögi ezt és 10 ezerért még mindig vannak újszerűek, ha nem olcsóbban. Ja, nem dual SIM, de ha valakinek mindenképp az kell, az is talál a használtpiacon sokkal jobb alternatívát. Én legalábbis ezt tenném, és nem kínoznám magam egy ilyen telefonnal amibe még egy 3G sem fért bele így 2015 második felében :(

Egyébként meg a cikkírónak tanácsolnám hogy jó lenne mégegyszer átolvasni az eredeti cikket, ugyanis a kamera NEM kapott villanót. A telefon tetején van a led, ami jó zseblámpának, de a kamerához semmi köze nincs.

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#29) #13110016

(törölt tag)

Jó dizájn:D Jó újra Nokia nevet olvasni.

(#30) norbiamen

norbiamen
(csendes tag)

Hogy gyárthat a nokia telefont?

(#31) XmoD válasza norbiamen (#30) üzenetére

XmoD
(aktív tag)

A microsoft gyartja Nokia neven ha jol tudom....

(#32) SkyLine3000 válasza coldfirexx (#7) üzenetére

SkyLine3000
(addikt)

Nem is hinnéd, mennyi embert látok butafónnal. Az ismeretségi körömben is jópár fiatalnak van.

(#33) rotobot

rotobot
(tag)

Sokunknak még mindig gyengéje a Nokia...

(#34) meroly válasza kutga (#24) üzenetére

meroly
(veterán)

De Bill-nek valamiért nem kellett, helyette ez az S30+ nevű szörnyedvény van.

Impossible is nothing

(#35) kort01 válasza meroly (#34) üzenetére

kort01
(aktív tag)

Igény lenne a hagyományos telefonokra, de nem ilyenekre. Családban volt Nokia 225, úgy látom nagyon hasonló lesz ez is. Hát mit ne mondjak, olyan sok korlátozás volt benne, hogy a használhatatlanság határát súrolta. Pld. egy alap Nokia 3110C-hez képest is rengeteg funkciót kivettek: bluetooth profilok megvágása, kedvencek menü, profilok kezelése, hangerő, térerő, usb szinkronizálás, középső navigációs gomb kezelése (ezen már jobbnak tűnik a kép szerint), logikátlan fájlkezelés módszer, stb...
Egyedül a nagyobb kijelző volt a nyerő.
Én természetesen már nem tudnák meglenni ilyen telefonnal :)

(#36) draco31

draco31
(addikt)

Nekem tetszik. De mi lett az s40-es rendszerrel, arra mikor adtak ki utoljára mobilt?

ASUS VivoBook S14 S410U /\/\ Samu A50 /\/\ Amazfit Bip

(#37) nightshadow válasza draco31 (#36) üzenetére

nightshadow
(veterán)

Szerintem az 515 volt az utolsó S40-es két évvel ezelőtt.

(#38) Fejvadi

Fejvadi
(veterán)

Nem rossz próbálkozás.

(#39) dreamdancer

dreamdancer
(őstag)

Akinek kell a böngésző, FB, kamera, zenelejátszó stb., az úgyis okostelefont vesz, már 100 dollárért két nagyságrenddel jobb telefont kapni. Akinek ezek nem kellenek, annak meg inkább zavaró a sok hülyeség. Telefonkönyv, óra/vekker, esetleg egy rádió, naptár, zseblámpa-led - ennyi. Minél egyszerűbb.

Nem is értem, mit akar a MS ezzel a sz@rral, akár 3-4 dollárt is nyerhet készülékenként, nevetséges az egész.

Nem a lényeg a fontos.

(#40) b.

b.
(nagyúr)

Igény lehetne ilyen telefonokra. Nem is kellene , hogy okos legyen csak legyen benne egy komoly 13-20 MP kamera, frankó lencsékkel,vakuval, stb, hisz itt nem baj ha kitüremkedik a készülékből. Az elejére egy kicsit nagyobb kijelzőt és nyomógombokat. Vinnék jó páran, ebben biztos vagyok, még ha az ára jócskán több is lenne.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#41) Halkow.

Halkow.
(senior tag)

AC azért ott virít a képernyőn :DDD

Apple iPhone 8 Space Gray 64GB

(#42) Stauffenberg válasza dreamdancer (#39) üzenetére

Stauffenberg
(nagyúr)

Ezt nem a Microsoft csinálja, hanem ami megmaradt a Nokiából.

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

(#43) Czementhy válasza aprokaroka87 (#14) üzenetére

Czementhy
(csendes tag)

Szívemből szóltál! :( Nem is írom le ugyanazt még egyszer. Annak idején imádtam az E52-met.

[ Szerkesztve ]

(#44) Ricardo128 válasza aprokaroka87 (#27) üzenetére

Ricardo128
(aktív tag)

(#45) #13110016 válasza Ricardo128 (#44) üzenetére

(törölt tag)

Az igen:D

(#46) Kékes525

Kékes525
(veterán)

Régi szép idők, amikor még Nokia telefonom volt.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#47) kutga válasza meroly (#34) üzenetére

kutga
(veterán)

Nagy kár. Sokkal inkább el tudnék képzelni egy kiforrottabb S40 rendszert ezen a mobilon (mondjuk nem olyat mint az 515-ön, amit telepakoltak mindenféle online és közösségi funkcióval, amitől úgy fagyott hogy öröm volt nézni), hanem mint a régi jó öreg Nokiákon.

Sajnos munka meg egyebek miatt már nem úszom meg az okostelefont, de még így is sokszor eszembe jut, hogy visszaváltok hagyományosra, csak épp lassan nem lesz mire. :N

(#48) NavySeal válasza kutga (#47) üzenetére

NavySeal
(aktív tag)

Detto!
Hiányolom én is a hagyományos telefont, amibe azért hátra pakolnak egy jobb (nem 2mpx) kamerát, 3G, WIFI, BT és egy S40+ platform alá.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#49) Воланд válasza Stauffenberg (#42) üzenetére

Воланд
(félisten)

tevedsz. ezt az ms gyartja es ertekesiti nokia nev alatt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) Polesz

Polesz
(addikt)

Remélem ez is olyan fostalicska lesz mint a 220-as, amire a névjegyeket nem lehet értelmes módon átküldeni. Csak egyesével tudod bepakolni a telefonkönyvbe. A Nokia/Microsoft Suite sem használható rajta...

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.