Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) 7Heads Drago válasza Giovan! (#497) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha az ár alapján hasonlítjuk akkor az I11 utódja még sok minden lehet: [link] [link] [link]
Ha nézzük a márkát is akkor: [link]
Ha pedig figyelembe vesszük a formát, és a tudást is akkor pedig: [link]
Az Apple a telo bemutatóján se mérte össze az I11-et az I12 minivel. Ez csak a te agymenésed.
Érdekes hogy csak és kizárólag te képzeled ezt így a fórumon, de ne zavarjon hogy még az Apple se így gondolja.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#502) Giovan! válasza 7Heads Drago (#501) üzenetére


Giovan!
addikt

Ez a terelés már tényleg szánalmas (tv meg laptop, lol). Pontosan tudod, hogy a legolcsóbb tagja a 12-es szériának, a 12 mini ugyanannyiba kerül mint tavaly a 11, a kolléga is linkelte tegnap a képet, amin az Apple is azt írja, hogy a 12 két méretben is elérhető. Nem egyben, mint anno a 11, hanem kettőben. De felőlem csináld csak tovább amit eddig, nem várom el hogy a tények megzavarjanak a narratívád erőltetésében.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#503) 7Heads Drago válasza Giovan! (#502) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Te magad írtad hogy az ár alapján sorolod be. Most meg nem tetszik... ejnye.
Persze máskor eszedbe nem jutna egy 5,4es amoled modellt összemérni 6,1es ips teljesen más sot -al 1 év különbséggel.:O:O:O

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#504) Giovan! válasza 7Heads Drago (#503) üzenetére


Giovan!
addikt

Az ár alapján soroltam be a tavalyi széria legolcsóbb modelljét meg az ideiét. Mindkettő 700 USD-be került a megjelenésekor. Nem laptopokat meg TV-ket hasonlítottam egy telefonhoz mint te... :U
Fentebb is írtam, össze lehet mérni a két alapmodellt egyébb paramétereik alapján is, de árban attól még ugyanannyiba kerülnek. Ez tény, amivel te nem tudsz mit kezdeni, de attól még tény marad.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#505) 7Heads Drago válasza Giovan! (#504) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Miért szűkited rám? Más se ért veled egyet.
Sőt az Apple se:

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#506) Giovan! válasza 7Heads Drago (#505) üzenetére


Giovan!
addikt

Másnak is válaszoltam. Most veled beszélgetek.
Az Apple szerint az i12 két méretben jön (vagyis veled ellentétben ők a minit nem vágják le a szériáról), de a tények ne zavarjanak
A beszúrt képen hol van, hogy a 12 mini nem számít a 12-es iPhone-ok közé? Erre hozzál már valami hivatalos forrást a terelés helyett. Mert a kolléga egyszer már belinkelte ide az Apple hivatalos álláspontját, ami szerint a mini is a széria része. Ezt meg tudod cáfolni vagy inkább terelsz még 30 hozzászóláson keresztül? :DDD

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#507) joey04


joey04
titán

na most olvasom, helyre állt a zen, újra van thevr. ettől mondjuk még töltő nem lesz a dobozban, de egyeseknél egálban van a kettő. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#508) k-adi válasza joey04 (#507) üzenetére


k-adi
nagyúr

hála az égnek, megmenekültünk ma is egy apokalipszistől!

amúgy a thevr az a 2 okoskodó akik úgy csinálnak mintha értenének a tech-hez?

[ Szerkesztve ]

(#509) joey04 válasza k-adi (#508) üzenetére


joey04
titán

sok olyan van, akire illik a leírás, de szvsz igen, ők. mondjuk van pár videójuk ami tetszik, de a jani gyereknél beképzeltebb gyereket nem láttam.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#510) 7Heads Drago válasza Giovan! (#506) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A mini is a 12es széria része, ellenben ott van a mini jelző. Tavaly nem volt mini.
Ez nyilván elkerülte a figyelmedet. Bővitették a szériát. Ez még nem azt jelenti hogy egy 5,4 oled = 6,1 ips, vagy hogy a 2227os akku = 3110 akkuval. És nagyon úgy néz ki hogy a sot is nagyon messze lesz tőle.
De azt képzelsz amit akarsz... nem érdekel ez a továbbiakban.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#511) Giovan! válasza 7Heads Drago (#510) üzenetére


Giovan!
addikt

Még mindig szalmabábozol... Nem mondta senki hogy minden paraméterében egyenlő lenne a 11 meg a mini. Én azt mondtam, árban egyenlőek. És mivel a mini is a 12-es széria része, így még mindig az van, hogy a 12-es széria legolcsóbb darabja ugyanannyiért indul, mint a 11-es széria legolcsóbb darabja indult a tavaly. Ezt még mindig nem tudtad megcáfolni.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#512) judas13 válasza joey04 (#509) üzenetére


judas13
addikt

Pedig nincs is nagyon mire.
Az egészet - szerintem - legalábbis a verbális részét a Pisti viszi a hátán, Janinak "csak" az "igen, igen, aha,ühöm, köszi szépen srácok, tényleg" marad, a háttérben való vágások, a zene alá keverése mellett..
Mindenesetre több mint ügyes, respect, hogy pár év alatt eljutottak egészen idáig. Profi stúdió(k), felszerelések, naponta jelentkező reggeli műsor, vezető vlogok, tech rendezvényekről szponzorált bejelentkezések, utazós videók stb.

Ügyesek. Aki tudja csinálja utánuk.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#513) joey04 válasza judas13 (#512) üzenetére


joey04
titán

hasonló a véleményem. pisti nélkül sehol nem lennének. ő egyedi. amit jani csinál, az pótolható.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#514) batai15


batai15
félisten

hejes ! hejes! négy négy!! Szerintem még hagyják ki a kijelzőt is ,az is van mindenkinek legalább egy ha más nem a régi telefonba betörve.
Plusz emelni kellene az árakon is ! :U

(#515) judas13 válasza joey04 (#513) üzenetére


judas13
addikt

+1

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#516) Aryon87


Aryon87
félisten

Töltő és fülhallgató nélkül érkezhet a Galaxy S21

Köszönjük Apple a környezettudatosságot, és hogy megvilágosítottad a Droidos oldalt is :R
Itt az első dinkafecske..
Bár nekünk szerencse nem lesz kompatibilitási gondunk.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#517) k-adi válasza Aryon87 (#516) üzenetére


k-adi
nagyúr

jó jó még csak pletyka..... itt-ott.. elültetik a gondolatot a fejekben... aztán már valóság lesz :U

(#518) 7Heads Drago válasza Aryon87 (#516) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Csak azt nem tudom hogy honnan veszik hogy a Samsungtól veszik meg a hiányzó fülest vagy bármit.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#519) S e t h válasza Aryon87 (#516) üzenetére


S e t h
nagyúr

Huawei kiesett a versenyből, Samsung nyugodtan kísérletezgethet, látja, hogy az apple is hülyére veszi a vásárlókat, akkor ők miért ne?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#520) janeszgol válasza 7Heads Drago (#518) üzenetére


janeszgol
félisten

A boltban majd ajánlják. :)
Amúgy a hülye Samsung egyre mélyebbre süllyed a szememben. Az idei vacak palettájuk után kigúnyolják az Apple megoldását, majd utánozzák. Ha a 2021-es S szériánál még nem, a 2022-es szériánál tuti elhagyják a kiegészítőket.
(Ráadásul lásd jack csati esetét is.)

[ Szerkesztve ]

(#521) Aryon87 válasza S e t h (#519) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez itt a baj sajnos :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#522) Szakiii válasza joey04 (#513) üzenetére


Szakiii
addikt

Így is lehet nézni, de pisti tipusból is van ezer meg egy akik soloban nyomjak, viszont hogy van mellette valaki aki szolidabb emiatt egyedi a csatorna nem amiatt hogy van egy k.anyazos akin lehet nevetni, mert abbol tenyleg rengeteg van es a szolidabbak meg nem futnak be egyedul, emiatt jo paros a 2 srac.

Fater lassan nyugdíjas a mávnál, de azt mondta tőlük illedelmesebb utasokkal ritkán találkozik. Lehet beképzeltek, lehet van tőlük jobb, de szép egészet alkotnak. Nekem a twitch moderalas ami kiakaszto, ott ki szokott jonni hogy elszállt veluk kicsit a ló. A semmiért szétoltanak hozzaszolokat és a nézők meg természetesen csatlakoznak. Ez nagyon nem szimpi amugy szerintem korrekt amit csinalnak :)

(#523) judas13 válasza Aryon87 (#516) üzenetére


judas13
addikt

Szánalom ha ez a copy igaz. Eddig sem vettem, de ezek után meg pláne nem veszek samut.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#524) joey04 válasza judas13 (#523) üzenetére


joey04
titán

Ez nem copy csak később lépik meg. Már 1 éve megy a pletyka, és amikor az iphone kapcsán felmerült, akkor a samuróp is cikkeztek ezzel kapcsolatban, most csak újra fellángolt a téma, miután az apple meglépte.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#525) Aryon87 válasza judas13 (#523) üzenetére


Aryon87
félisten

Az a baj hogy a Samut követően a többi is meglépi. És szerintem már jövőre jönni fognak az ezzel kapcsolatos hírek.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#526) judas13 válasza joey04 (#524) üzenetére


judas13
addikt

Mindenesetre akkor megfogják lépni ők is ezt (szinte) biztos. Hagyja el minden gyártó és tényleg csak az vegye meg külön akinek szüksége lenne rá. Na az már kimutatható öko lépés lenne. De ha ez a példa emnyire ragadós, lesz talán lesz is ertelme ennek az egésznek..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#527) judas13 válasza Aryon87 (#525) üzenetére


judas13
addikt

hopsz csak utána olvastalak pont ezt írtam én is:)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#528) rep3at


rep3at
őstag

A gyorstöltő lehet generált igény a mai rohanó világunkban, ám sokszor jött jól reggel amikor fél órám volt csak tölteni és utána bírta a telóm egész nap. Amúgy meg nálam ki is kapcsolható ha éjszaka töltöm..

Forward thinking. كرر

(#529) Saskakas18


Saskakas18
tag

Sziasztok,

Most minden iphone-ra érvényes a nincs benne csak kábel? Láttam olyan telefonos oldalakat, ahol fel van tűntetve még a többi tartozék. Vagy már tökmindegy, hogy mi is van ott a csomagban úgyis csak kábel lesz? :R

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.