Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Keem1


Keem1
addikt

Nem is tudom... Én valahol megértem a dolgot. A kicsit több, mint 1 éves Galaxy S10-esem töltője bontatlan. Második telefonom, amit majdnem kizárólag vezeték nélkül töltök. Úgy nagyjából ezerszer kényelmesebb, mint kábelt dugdosni. És egy jó wireless charger több készüléket is kiszolgál. Azon ritka esetben, amikor pl. powerbankről kell töltenem, a nagyobb adatátviteli sebesség miatt megvett, a gyárinál nem csak gyorsabb, de komolyabb építésű, anti-gabalyodós, textilborítású, külön megvett USB C - USB C kábelt használom.

A töltőfej nem hiányzik. Amit esetleg indokoltnak tartok, az az USB C - USB C kábel egyedül. Mást tényleg fölösleges, mivel amennyi ember, annyiféle igény (pl. füles, amiből én szintén Galaxy Buds+-t használok, a gyári AKG vezetékes füles szintén bontatlanul pihen a teló dobozában).

#36 Hoes:
"Milyen környezetvédelemről beszélünk egyébként ha az Apple amúgy is legyártotta a fali adaptereket, csak már külön lehet megvenni?"
- miért vennék meg a felhasználók, ha már van? Legfeljebb a platformot váltók fogják
- miért gyártaná le az Apple, ha nem fogják megvenni? Ha pl. eddig 1 millió db töltőfejet gyártottak, aminek egyharmadát vették üzletben, kétharmadát csomagolták a telefon mellé, attól még ugyanúgy 1/3 fog fogyni, max egy kicsivel többet gyártanak.
Nálunk dunát lehet rekeszteni a töltőfejből, mivel bőven túlélik azt a készüléket, ami mellé csomagolták. A már tönkrement Nexus tabletem töltőfeje kiválóan működik, csak nincs használatban, itt kallódik a fiókban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.