Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Smiro


Smiro
senior tag

Ennyiért már futnék is megvenni...

(#2) Wajk válasza Smiro (#1) üzenetére


Wajk
addikt

mivel szeptembertől, talán kapható lesz, így ha most indulsz kb. odaérhetsz nyitásra... ;)

A Xiaomi a Redmi szériával elég szépen betette magát mindenhova. Pár éve kicsit elvesztek a modellek pozicionálásával, de szerintem ez jó húzás volt és úgy tűnik be is jött.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#3) Smiro válasza Wajk (#2) üzenetére


Smiro
senior tag

:D

Tudod Te, hogy gondoltam... :)

[ Szerkesztve ]

(#4) novakalex


novakalex
aktív tag

lesz micro sd foglalat? Nem látom feltüntetve.

(#5) haxiboy válasza novakalex (#4) üzenetére


haxiboy
veterán

Tegnapi hír hogy a Realme XT az első, vagy mégsem?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#6) Wajk válasza haxiboy (#5) üzenetére


Wajk
addikt

olvasd el a hírt ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#7) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ez a pixel hajszolás is mire jó....a 48 megásoknál is nézték, hogy igazából semmi érdemleges nincs benne, 12-re visszavéve csinál jobb képeket

B.Cs.

(#8) zorzy4


zorzy4
őstag

Ha Kínába Szeptemberben jelenik meg, az mit is szokott jelenteni, itt mikor?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#9) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Na, vajon lett NFC végre?
A többi funkció tetszetős. Mondjuk a méretével még mindig akad gondom, de ez egyéni szocprobléma...

Minden szavam magánvélemény!

(#10) Obyboy válasza bollokcs80 (#7) üzenetére


Obyboy
addikt

Röviden.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#11) Dilibolygó válasza tothmaxy182 (#9) üzenetére


Dilibolygó
újonc

(#12) tothmaxy182 válasza Dilibolygó (#11) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Kösz! Szóval csak a Pro-ba jutott. Az meg valószínűleg úgysem jön Európába, vagy ha mégis, akkor a MediaTek SoC miatt úgysem venném meg.
Na, akkor majd a következő generációban meglátjuk, hátha akkor sikerül összehozni végre...

Minden szavam magánvélemény!

(#13) mjani1172


mjani1172
addikt

"A Realme XT veti be először a Samsung megapixelbajnok szenzorát, mert 48 megapixel már milyen kevés."

(#14) mate1396 válasza tothmaxy182 (#12) üzenetére


mate1396
tag

Ha a sima note 8-ba lenne NFC simán megvettem volna. Szurkoltam, hogy belekerüljön de hiába... :((

(#15) haxiboy válasza Wajk (#6) üzenetére


haxiboy
veterán

Valóban, de lehet lemaradt nálam a cikk végének a betöltése mert kifejezetten rákerestem a cikkben a Realme XT-re :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#16) szkaroly válasza mjani1172 (#13) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ha ez a Samsung csoda olyan jó volna, akkor Samsung telefonban debütált volna. A 48 MP-hez képest nem hiszem hogy minőségben jobbat hozna, különösen ebben az árkategóriában. Inkább paraszvakítás szerintem. Ehhez Mediatek proci, sima Note pedig SD665. Ez inkább facelift mint modellváltás.

Poco X3 Pro

(#17) juuzer


juuzer
addikt

Wow, tetszetős. I mean a sima 8, kár az NFC hiányáért. :(

Vamos a la playa.

(#18) gattolino


gattolino
senior tag

Másodtelefonnak elfogadnám

Vivo X90 Pro Plus

(#19) Djay


Djay
csendes tag

Sima (nem Note) Redmi 8 mikorra várható?
Erről nem nagyon látok sehol semmit...

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor az utcák tele lennének hullákkal és terhes nőkkel...

(#20) rdt89


rdt89
addikt

Ez brutális ajánlat. Nagyon érdekel a gamer mediatek proci, hogy fog muzsikálni.

(#21) sphe válasza Obyboy (#10) üzenetére


sphe
senior tag

Ehhez optika is kell, ami átviszi a képi információt a szenzorra. és akkor még ott van a dinamika, a fehéregyensúly... Ez számomra ennél a gyártónál továbbra is parasztvakítás

(#22) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Redmi Note 8 Pro-ban hova került az ujjlenyomat olvasó?
Kijelzőbe?

(#23) BloodRay válasza n@p@lm (#22) üzenetére


BloodRay
veterán

Másik oldalakon azt írják, hogy azon is hátul lesz.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#24) zorzy4 válasza sphe (#21) üzenetére


zorzy4
őstag

És melyiknél nem az?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25) n@p@lm válasza BloodRay (#23) üzenetére


n@p@lm
őstag

Pedig jó lett volna a kijelzőbe.
Fényképeken nem látszik a hátsó érzékelő.

(#26) Noukoum válasza n@p@lm (#22) üzenetére


Noukoum
veterán

Mivel ips a kijelző, ezért hátra:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#27) kop8


kop8
őstag

Led a kijelző és benne lesz a proba az ujlenyomat olvaso is ugytudom 6,53coll
Meg nfc is!

Nezztem a bemutató videoban :DDD

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#28) BloodRay válasza n@p@lm (#25) üzenetére


BloodRay
veterán

Én csak örülök ha jó, megbízható, normál olvasó van a fancy, de pontatlanabb kijelzőbe épített helyett.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#29) Plug Life válasza szkaroly (#16) üzenetére


Plug Life
senior tag

Bayer Zsoltis szűrős parasztvakítás :D

(#30) lócitrom


lócitrom
őstag

olyan ez a hülye Xiaomi, mint a B-A-Z megyei r-stratégisták. előző még ki sem futott, de már új széria... vajon, ha egy év 100 napból állna akkor is ugyanígy csinálnák ezt?

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#31) Smiro válasza lócitrom (#30) üzenetére


Smiro
senior tag

Szerintem nem hülye. Amíg sok olyan hülye van, akik rögtön újabb telefonra cserélik a meglévő, jól müködőt, addig bejön ez a stratégia. Ez a fogyasztó társadalom. Speciel én a belbecs, aksi és kijelző miatt venném a kínai áron, ahogy elöl is írtam, mivel a gyerek már majdnem lenyúlta a meglévőt. És őszintén: ez a teló nagyon nem rossz...

(#32) lócitrom válasza Smiro (#31) üzenetére


lócitrom
őstag

ki mondta, hogy rossz? szót nem ejtettem az ár/érték viszonyáról. a stratégia a rossz. a gyakorlat maga és a hatásai a rosszak. ennek az egésznek nem sok értelme van. tehát engem marhára nem az érdekelne egyébként, hogy azokat a filléreket ők hogy keresik meg az embereken, hanem az, hogy milyen egyéb probléma van ezzel az egész procedúrával. intenzív és folyamatos hulladéktermelés, nincs érdemi fejlődés (a széria 8. tagjának egyik speciális kiadásába kerül be NFC? wtf???), változatlanul trágya szoftver, ami láthatóan nem fejlődik érdemben már évek óta. szóval engem az hidegen hagy, hogy most te ebben látod a messiást, mert ha holnap a Note 9 jellenne meg 5 forinttal drágábban meg mondjuk plusz egy kamerával több lenne benne, akkor meg abba lennél a gyerekkel szerelmes. ezt az egész szokást ki kellene irtani már végre. 2-3 generációnként van valami kézzelfogható, az is inkább hajszálnyi.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#33) Smiro válasza lócitrom (#32) üzenetére


Smiro
senior tag

A franc lát benne mesiást :D Nyugodj le szerintem. Jaager, space, stb. Nem érdekel a kamera rész, ami igen, hogy nem túlárazott, amire ideér, sajna az lesz. Jó telefonnak tünik, pláne a kínai áron. Többet nem is ér. A hatásokat meg vagy elfogadod, vagy idegeskedhetsz egy életen át, változni nem fog. Lassan 6. X-be lépek, csak tudom. Észak Koreában biztos nincs ilyen gond ;) (X MI8 a telóm, Sony dsc qx 100 optikával használom)

[ Szerkesztve ]

(#34) Donki Hóte válasza Smiro (#31) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, csakhogy aki nem adja el 3-4 hónapos korában a telefont, az oltári nagyot bukik az új modellek sorozatos megjelenése miatt.

Tavaly januárban vettem az akkor új Redmi Note5 telefonomat, most 1 év és 8 hónap elteltével jött a 8-as széria, vagyis 20 hónap alatt léptek 3 generációt.

Nem értem ezt a nagy rohanást, de fut nekik a szekér, amíg fut, addig pedig biztosan nem változtatnak a stratégián.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#35) lócitrom válasza Smiro (#33) üzenetére


lócitrom
őstag

nem idegeskedem, pusztán nincs értelme. persze ezt nem sikerült megragadni. itthon jobb oktatás van, mint ugandában. finneknél meg jobb, mint itthon. akkor most örülünk? a bölcsességet nem veszem át, ha nem gond.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#36) Smiro válasza Donki Hóte (#34) üzenetére


Smiro
senior tag

De bakker ezt be kell kalkulálni. Hol isszuk a sört, ezt csak megdumálni lehet. Semmit nem hosszú távra veszek ma, még a 40 millás kocsit sem. (Nincs olyanom) Ki az öreg, én, vagy ti? Én amit lehet, addig használok, amíg tart. Retró a Schaffi órám, születésemkor kaptam nagyapámtól, régi a TV-m, de van okosítóm hozzá fillérekért, és ha újat veszek, felkészülök, hogy gari lejárat után egy év és kuka. Nem rég cseréltem le a Sony Xperia Z telómat, tényleg elromlott. És most nem érdekel a X MI 9T, meg egyik sem, mert a MI8 tudja azt, amire nekem kell. És nem fáj a szívem másra. Ha meg kifekszik, vagy a gyerek elkéri, akkor veszek másikat, és nem matekolok, mert akkor felköthetem magam.

De igaz, hogy kis változtatás, beetetés, új telefon és régiek avulása. Ezért nem kell drágát venni.

[ Szerkesztve ]

(#37) AS


AS
félisten

S845 szinten van a H G90?
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#38) TeeJay válasza n@p@lm (#25) üzenetére


TeeJay
félisten

pedig látszik az

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#39) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ezek minden hónapban átrendezik a gyártósort :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#40) sphe válasza zorzy4 (#24) üzenetére


sphe
senior tag

Anno a Nokia Pureview-nél nem volt (808 ha jól emlékszem). Akkoriban nem 64 megapixel volt a csúcs, de ott is az elméleti és fizikai határokat próbálták feszegetni, viszont legalább eredménnyel. A kérdéseddel teljesen egyetértek hogy kinél nem az. Ez a sok megapixel olyan mint egy nagy fazék (sok pixel), amibe csupán néhány deci folyadékot tudnak tölteni (képi információ).

[ Szerkesztve ]

(#41) zorzy4 válasza sphe (#40) üzenetére


zorzy4
őstag

Jól emlékszel 808, de 42, valójában 38 mpx. Meg van nekem még most is.
Ennek ellenére közel sem csinált olyan jó képeket mint most a note5/7 stb.
Biztos nem minden tökéletes ezeknél a telefonoknál sem, de már a második telefonomat nyúzom ebből a szériából, és kiemelkedő az ár érték aránya, akár a fotózás szempontjából is.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#42) TeeJay válasza enginev3.0 (#39) üzenetére


TeeJay
félisten

Xiaomi nem gyárt hanem gyártat
és ezért van az hogy szinte minden Xiaomi, Honor, Oppo meg ezek a "gyártók" telefonja 95%-ban hasonlít
Foxconn gondolom ad 10féle új telót amibe megvan hány kamera max mekkora kijelző meg ilyenek fér be
ezek a gyártók meg megmondják milyen proci legyen benne, milyen kijelző (oled/LCD) mennyi RAM
milyen akku satöbbi
aztán adnak rá egy árat nekik mondjuk 1millió telóra leszámítva
fél év múlva jön újabb design meg fejlődés és akkor már majd az lesz gyártva

nincs ezzel baj Xiaomi legalább mindig a legújabb cuccokból válogat
legújabb Snapdragon procik, legújabb kamerák, új fícsörök mint popup kamera notch helyett

nézd meg egy LG még most kezdi csak a notch-os telókat nyomni, ott még 2év mire lesz popup kamera annyira le vannak maradva :DDD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#43) enginev3.0 válasza TeeJay (#42) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azt hittem a designt ők állítják össze

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#45) joey04


joey04
titán

Xiaomi Redmi Note 8 Pro review

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) snecizero


snecizero
senior tag

80000 ft ért best buy !!!!
270000 antutu azért már jelent valamit.
Na meg ott a 4500 aksi 18w gyors töltés.
Most egy xiaomi mi max 3 használok, de ez lesz a következő mobilom.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#47) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Elvileg hamarosan kapható lesz a 6/128 GB változat, ráadásul az ára is elég baráti.
Info: [Xiaomi Facebook oldala]

(#48) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Na, senki nem ruházott még be egy Pro-ra? :D
Nagyon hezitálok rajta de tartok az MTK-tól (GPS), világéletemben Snapim volt.
És nincs saját topikja a készüléknek visszajelzésekkel :(

(#49) II.Démonlord válasza n@p@lm (#48) üzenetére


II.Démonlord
tag

Nekem van egy és eddig semmi problámám nincs vele. Melegedést se tapasztaltam eddig a használat közbe.
A névjegyekkel volt egy kis fennakadásom, de kiderült, hogy az nem a Xiaomi sara :D

Igaz még nincs meg 1 teljes hete se, egy (Xiaomi ) Redmi 4A telefont váltott.

(#50) n@p@lm válasza II.Démonlord (#49) üzenetére


n@p@lm
őstag

GPS rendben van?
Navigálásra használod a készüléket? Nálam ez fontos lenne.
Játékra egyáltalán nem használom.
Mi volt a probléma a névjegyekkel?
Köszi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.