Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Beseperhette volna a "szönyeg" alá a kamerát. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) D@niel


D@niel
addikt



A kijelzőn használt 4 ujjra beállított setup mindig jobb, mint egy fizikai gombokkal rendelkező megoldás, szvsz. Itt ugye a két mutató ujjra minimum 5 gomb jut, míg a fizikainál csak 2, kvázi utóbbinál állandó jelleggel lassabb lesz a player.
Nem véletlen az, hogy mindegyik nagyobb youtube-er 4-6 ujjal játszik, szinte senki nem használ fizikai gombokkal szerelt telefont, éspervagy kontrollert.
A 144, akár 165 hz-es kijelző support pedig fontos, nem csak a bajnokságokon, de annak is, aki komolyabban pörget.
Szerintem olyanokban lenne érdemes gondolkodnia a gyártónak, hogy külön szervert biztosít a gamer tulajoknak, mert itt MO-n a jelenlegi 35-45-ös ping karcsú, 20-25-ös érték már egész jó lehet; ezen felül akár legendary skin-ek, extra tartalmak, és nagyobb kijelző, 6,9-7,2, hat ujjhoz.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3) AliceWake válasza D@niel (#2) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Fú, én képtelen vagyok csak érintővel játszani, mindenképpen kell a két ravasz és a mozgásvezérlés. Nem is játszom mobilon, ha nincs nálam fizikai vezérlővel szerelt modell.

Non omnis moriar.

(#4) F.B.I. válasza D@niel (#2) üzenetére


F.B.I.
veterán

10" tableten nyomom. :DD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#5) szabi__memo válasza pusszycat (#1) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem tudom miért dobták a periszkópos megoldást. Kisebb telefonokban használták, hibákról nem tudok

(#6) bostone válasza D@niel (#2) üzenetére


bostone
addikt

Sokan használnak fizikai triggereket, akár egyszerre többet is.

A codhoz két gomb szerintem is kevés.

(#7) Sys85 válasza AliceWake (#3) üzenetére


Sys85
veterán

Pontosan!Nem tudok érintőkijelzőn játszani,lehet túlságosan hozzászoktam az aktív kocka és fiatal éveim alatt a bill+egér/kontroller irányításhoz.Nem mintha annyira érdekelne a mobilos gamerkedés,egy kezemen meg tudom számolni mennyi az értelmes game és ezekből egy sem érdekel.Én még story alapú játékokon nevelkedtem és ezt 35 évesen már nem tudom és nem is akarom levetkőzni,a multi nem az én világom. :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Első gamer redmi? A note 8 pro az nem esett ebbe a kategóriába? Az is mediatek játékra szánt soc-cal volt szerelve meg kapott gaming menüt is magyarul "játékgyorsító" néven.

(#9) D@niel válasza bostone (#6) üzenetére


D@niel
addikt

... és nincs is ezzel semmi gond; a lényeg, hogy érezzük jól magunkat.
Cod mobile-ban a kiegészítők téma mindig is egy kissé " :F" téma volt azon réteg számára, akik - mondjuk úgy - all star játékosok/szeretnének azok lenni.
Ha most kilistázzuk az 50 legismertebb codmobile youtube csatornát, azt lehet látni, hogy egyikük sem használ kiegészítőt. Erre nem annyira kíváncsi a közönség.
Ez a réteg arról szól, hogy ha telefonon is tud valaki egy olyan szintet hozni, mint tableten, az elismerés. Meg arról, hogy jó eséllyel hazai tournamentek vannak, ahol szeretnének helyezést elérni. Ide kapcsolódva: volt világbajnokság cod-ban, a kiegészítők használata csalásnak minősült, kvázi el sem indulhattál. Cheatnek nem mondanám, de az tök oké, hogy ha kontroller-al játszol, akkor olyan enemy-t dob a szerver, akik szintén azzal játszanak. Ez szerintem is így a fair.
Én codmobile gamer alatt erre a közönségre gondolok, kizárólag.
Próbáltam kontroller-t, nekem azzal túl könnyű volt, és lassabb voltam. Szerintem teljesen rendben, ha valaki kiegészítővel tolja, de egy idő után nem fog tudni tovább fejlődni.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.