Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Jó hír ez a középkategóriás telefont keresőknek, nekik nem kell az 5G képes telefonért nagyon zsebe nyúlni. Korrekt telefon korrekt ár. (igen igen tudom Magyarországon drágább lesz meg minden, de itt minden drágább) :)

(#2) RoBos


RoBos
senior tag

Mire az 5G életképes lesz országosan itthon, addigra már a telók a 2./3. generációs 5G-s chipsettel fognak jönni, így ennek idehaza csak pénzkidobás lenne a megvétele jelenleg ha majd 2020 Q1-be bejön EU-ba/Mo.-ra (sztem).

Amúgy meg...
K30 vs K20 videjóó

[ Szerkesztve ]

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

Jól hangzik. Megmutatták, hogy csupán az 5G miatt nem kell a csillagokba emelni az árat.

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem rossz, viszont a K20 után nekem "visszalépésnek" tűnik. Lehet az tette magasra a lécet.

Ez inkább egy teljesen másik modell. Talán a Pro verzió lesz a Pocophone F2? Mert még valahol pletyka szinten felmerült az F1 utódlása is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) forgonati


forgonati
őstag

5G úgy 3-4 év múlva lesz itt tényező, hol lesz már akkor ez a telefon... De valahol el kell kezdeni. Mondjuk nálam a legutolsó szempont az 5G megléte.

Keelah Se'lai!

(#6) papi77


papi77
addikt

Hihetetlen,hogy lassan 7 col lesz a minimum kijelzőméret.

Az első: NOKIA 1611

(#7) #30610944


#30610944
törölt tag

Már annyi Redmi, Xiaomi, Honor, Huawei, Samsung meg a társai, összefoglalva távol keleti telefonok vannak hogy ember legyen a talpán aki ki tud igazodni.
Őszintén nem látom az értelmét ennyi féle fajta telefonnak. Nem értem miért kell egy normál telefont, annak pro változatát, aztán lite változatát legyártani minden egyes modellből. Mind között nagyon kicsi a difi. Van amelyik ebben van amelyik abban jobb, van ahol elvesznek van ahol hozzáadnak.
Nem lenne egyszerűbb minden gyártónak kiadni egy olcsó, ez közepes és egy drága telefont azt mindenki megtalálja amit szeretne.
Ilyen nehéz ez?
Persze ezt mind bonyolítja, hogy gyártók létrehoznak egy almárkát és azt ott is nyomják tömegével a telefonokat ami a minőség és a szoftver update-ek rovására megy ráadásul csak copy+paste kinézet van mindenhol mert arra már lusták, hogy egyediek legyenek.
Ezzel egyre több hulladékot gyártunk ami a földnek sem jó. :(

(#8) floratm válasza #30610944 (#7) üzenetére


floratm
senior tag

Jah legyen kockás meg pöttyös, egyentelefon mindenkinek. Nem ám itt különcködni hogy egyéni elvárások, meg izlésvilág...

(#9) roli543


roli543
őstag

En ezt a telefont nem K30nak neveztem volna. Egyébként tök jól nez ki meg ütős ajánlat ennyiért, de elvesztette a K20 legjobb dolgait, ez számomra visszalépés inkább ... és hol marad a durva Pro verzio?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#10) floratm


floratm
senior tag

Másfél évvel ezelőtt nekem még csak 3G képes Mi4 em volt :))
Minek az 5G-n izgulni mikor sok ember havi pár giga forgalommal számol, és a szolgáltatók kartelbe elintézik az árakat...

[ Szerkesztve ]

(#11) Juhaszatti válasza #30610944 (#7) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Így is az összes topik azzal van tele, hogy ez hiányzik, az hiányzik, ezt másképp kellett volna, nem jó a méret, stb. Most se találja meg mindenki azt amit szeretne.
Hát még ha leredukálnánk a dolgot gyártónként 3 modellre, ráadásul árkategóriánként egyetlen 1 darabra.. :))

(#12) Wesder válasza Graphics (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Az F2 nem a K20?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) RoBos válasza floratm (#10) üzenetére


RoBos
senior tag

Ha hazai viszonylatba kérdezed, akkor van létjogosultsága annak amit mondasz.
De nemzetközi vonatkozásban már nincs, a gyártók globálisan nézik a dolgokat.
Kína fejlődése elképesztő, hozzájuk képest mi még mindig "kőbaltával" rohangálunk.

(#14) Graphics válasza #30610944 (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fogyasztói társadalomban az elméleted nem kivitelezhető.

De úgy alapvetően sem... Most sarkítom a példát... Legyen egy ronda, egy átlagos és egy modellcsaj... Ennyi nő, semmi egyéb csicsa...

Legyen 3-féle autó, mind egyforma szürke, az egyik lábbalhajtós, a másik épphogy megy, a harmadik csúcsmodell...

stbstbstb...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) #30610944 válasza Graphics (#14) üzenetére


#30610944
törölt tag

A tiéd sem ugye tudod?!
És azért mert minden telefon ugyanúgy néz ki manapság. :K

(#16) juuzer


juuzer
addikt

Hello Huawei. :D

Legalább olyan ronda, mint a Mi 9T, ha nem rondább, de örvendetes, hogy ilyen olcsón tudnak 5G-s telefont adni. :)

Vamos a la playa.

(#17) Graphics válasza #30610944 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja, én nem is akartam kivitelezni, mindössze görbe tükröt tartottam a mondandód elé, de nem esett le úgy látom ... :D ... pedig csak szerda van.

Irónia!

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Plug Life


Plug Life
aktív tag

Leszarom az 5G-t.

(#19) #30610944 válasza Juhaszatti (#11) üzenetére


#30610944
törölt tag

És szerinted miért?
A gyártók direkt nem tesznek bele mindent, mert akkor mit hagynának a következő újításnak.
Simán megtehetné bármelyik gyártó hogy olyan telefont dobjon piacra amibe minden benne van az adott kategóriának megfelelően de nem teszik.

Graphics: Ha ez irónia akart lenni akkor elég szar volt.

[ Szerkesztve ]

(#20) Wesder válasza Plug Life (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönjük az építő jellegű hozzàszólást.:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) Graphics válasza #30610944 (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez olyan, ha akarod érted, ha nem, akkor értetlenkedsz. Hidd el, annyira nem zavar. :) Ugyanúgy kelek fel holnap is.

Front van, elnézem ilyenkor ezeket, hisztis a fórum nagy része, meg fogod szokni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Juhaszatti válasza #30610944 (#19) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Hogy döntöd el, hogy mi az amelyik az egyik kategóriába még belefér, de másikba már nem?
Csak az lenne ebből, hogy bizonyos dolgok elérhetetlenné válnának azok számára, akik az alsóbb ársávból választanának, mert ami számukra szükséges, már pont a drágább árkategória kiváltsága.
Most nagyon elszórtan vannak a funkciók elosztva, pont a rengeteg variációs lehetőség miatt.

(#23) Obyboy válasza juuzer (#16) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha a K30 és a K20 is ronda számodra akkor gyakorlatilag neked minden telefon rodna. ;]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#24) janes1976


janes1976
őstag

Teljesen feleslegesnek érzem még 5G-s telót venni. Mire elterjed (kiforr vagy jelentősége lesz), minimum kb. 2-3 év, addig csak "parasztvakítás". :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25) Plug Life válasza Wesder (#20) üzenetére


Plug Life
aktív tag

Nincs mit! :)

(#26) *RLaci* válasza juuzer (#16) üzenetére


*RLaci*
addikt

:C :C :C

(#27) juuzer válasza Obyboy (#23) üzenetére


juuzer
addikt

Nem, pl a Mate 20, a P30 Pro, vagy éppen a Note 10, vagy a onepLus 7T Pro tetszik. Ott nincsen hányás - mindenhonnan összelopott design legalább, némi bazári műanyag ledecskékkel megspékelve. :)

És a Xiaomitól azért elég fájó ez, mint ahogy mindig elmondom, egy gyönyörű Mi MIX, vagy éppen egy Mi 9 után. :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#28) Ricardo válasza juuzer (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem jobban tetszik mint a szélre kitolt kamerasziget.

(#29) Graphics válasza juuzer (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát igen, ez szörnyű. Főleg minden topicban. ;]

Valahogy engem hidegen hagy a telefon kinézete... Funkció menjen és kész.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) *RLaci* válasza Graphics (#29) üzenetére


*RLaci*
addikt

Egyszerű troll ;]

(#31) juuzer válasza Graphics (#29) üzenetére


juuzer
addikt

Ugye? :) lassan a védjegyem lesz. - ja nem. ;)

rlaci2: alap, amíg van mivel etetni a trollt. :) :DDD

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#32) *RLaci* válasza juuzer (#31) üzenetére


*RLaci*
addikt

Egyél, nehogy éhen halj ;]

(#33) juuzer válasza *RLaci* (#32) üzenetére


juuzer
addikt

Nyamnyam :DDD

Vamos a la playa.

(#34) bear_ válasza juuzer (#16) üzenetére


bear_
aktív tag

Mi ronda a 9t-ben? Egy nagy kijelző az egész telefon.

(#35) juuzer válasza bear_ (#34) üzenetére


juuzer
addikt

A popup-kameránál az a gagyi led-csík illetve a kék- és piros modellek esetében a hátlap. A fekete korrektül néz ki, ezt nem tagadtam sose. :)

Vamos a la playa.

(#36) Graphics válasza juuzer (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És persze ez az egyéni véleményed tükrözi, amivel nincs is semmi gond.

Szerintem meg egyedi a hátlapjuk, ami pl. más gyártónál nincs. Na bumm... :U

Ha van rajta sapka az a baj, ha nincs az. van baj...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) *RLaci* válasza juuzer (#35) üzenetére


*RLaci*
addikt

Na akkor leírom neked sokadszor is : A POP-UP KAMERA LEDJE KIKAPCSOLHATÓ!!! ;]

(#38) Graphics válasza *RLaci* (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:C Ez mekkora gól... :DDD Erre kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) juuzer válasza *RLaci* (#37) üzenetére


juuzer
addikt

Thanks, ezt nem tudtam. Sry ne haragudj. :DDD

Eleget ettem ma thx, nem trollkodom. Mjuk eddig se tettem. :DDD

Vamos a la playa.

(#40) tökállat válasza juuzer (#16) üzenetére


tökállat
csendes újonc

A MI9T már mitől lenne ronda? Sokan a világ legszebb telefonjának látják. Az, hogy csicsás, az kínai ősbetegség.

(#41) himpike válasza tökállat (#40) üzenetére


himpike
aktív tag

Ráadásul senki nem használja tok nélkül mert csúszós szóval kutyát-macskát sem érdekli hogy néz ki egy telefon általában...

(#42) Cattle_Decap válasza papi77 (#6) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Nekem ezzel csak az a bajom, hogy nem 16:9-es, hanem ilyen amorf aranyu kijelzokkel divat ez. Iden mar csak ilyenek voltak sajnos.

(#43) WeaponX


WeaponX
újonc

A K30 elnevezés sztem teljesen mellé ment. A K20 után ez visszaesésnek tűnik minden tekintetben. Más névvel egy új Redmi, de így illúziórombolás.

(#44) Plug Life válasza WeaponX (#43) üzenetére


Plug Life
aktív tag

Kár hogy nem K9-nal indítottak, Kommissar Rex lehetett volna a kampány arca.

(#45) Asycid


Asycid
tag

Eddig egy, ezzel a telefonnal kapcsolatos hír alatt sem láttam,hogy feltűnt volna valakinek, hogy a kamera és környéke eléggé hajaz egy női nemiszervre :DDD

(#46) Graphics válasza Asycid (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Milyen nőkkel volt neked dolgod? ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) Predatorr


Predatorr
őstag

"ezen a tendenciát" :F

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#48) ghiottone válasza Asycid (#45) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ja, valamelyik barlangrajzon tuti így ábrazolták. :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#49) TeeJay válasza Cattle_Decap (#42) üzenetére


TeeJay
félisten

de ha 16:9 lenne 6,7"-átmérővel akkor azért sírnál hogy 90mm széles lenne és nem tudod megfogni...
Nem tudom látod-e hogy szélességre kb. maradtak az 5,5-6" telefonok 16:9-es kijelzőjénél csak felfelé elkezdték növelni a pixeleket
azért 2400x1080 már a kijelző és ezzel már nyertek 480pixelt függőlegesen ami bőven tökéletes :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#50) TeeJay válasza roli543 (#9) üzenetére


TeeJay
félisten

miért is visszalépés?
csak mert nem 60Hz pentile OLED van benne ami beéghet és villog ha nem 100% fényerőn használod? van benne cserébe 120Hz IPS ami simán szebb képet fog adni és sokkal jobb lesz rajta a gyors mozgás cserébe max nem lesz 1milliós kontraszt de kit izgat, mai napig tökéletesen elvagyok az LG G4 2015-ös QHD IPS paneljával

nincs popup kamera ami ha megnézted a szétszedős videókat baromi sok helyet elvitt a telefonban a mozgató motor meg mechanika meg minden, most van kijelző mögötti szelfi kamera ami fix és 60pixellel amúgy is több függőlegesen a kijelző szóval legalább a felső státusz sor elfér és még mindig ott van alatta a Mi9T kijelző mérete de annak a felső sor még lejön, akárhogy nézem 60pixellel több az sehogy nem lehet visszalépés
cserébe hogy nincs popup mechanika ezért már van microSD és 4500-as akku ami több mint 10%-al nagyobb mint a K20/Mi9T-ben

oldalsó ujjlenyomat olvasó van ami ahogy látom jóval pontosabb és gyorsabb lesz mint a kijelző alatti és nem is foglal annyi helyet

48MP Sony vs. 64MP Sony szenzor
de ami fontosabb hogy 1/2" vs. 1/1,7" tehát a pixel méret nem csökkent de az érzékelő mérete igen és ez igencsak előrelépés
van infra port is újra

még gyorsabb töltés 18w vs. 27 és 30w

730G proci még picit jobb is mint a 730
most már van 8/256GB-os verzió is
de kapaszkodj induló ára olcsóbb a K30 8/128GB-nak mint ahol indult a K20 6/128GB :Y

mesélj kérlek a visszalépésről mert nekem előrelépés minden és megvan mit fogok venni
K30 4G 6/128 vagy 8/128 amint lesz global belőle

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.