Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lajtika


lajtika
aktív tag

Bárcsak ilyen tégla lenne a házamba!

(#2) torma99 válasza lajtika (#1) üzenetére


torma99
aktív tag

Van akinek a wienerberger már nem is elég... ;]

(#3) Segal


Segal
veterán

Tulajdonképpen ha annyi pénzem lenne hogy 7970-et vegyek akkor már nem sajnálnám rá a plusz pénzt hogy ezt vagy valamelyik jobb hűtőset vegyem...

Egyelőre tavasszal van tervbevéve a gépfejlesztés (bevárom az Ivy-t) és mellé vagy 7950 vagy 7870 attól függ mennyibe kerülnek majd tavasszal...
Mindenesetre intel bácsi iparkodhatna mert kezdek türelmetlen lenni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) Apika


Apika
Közösségépítő

Szép darabok! :K

(#5) Angel1981


Angel1981
veterán

Várható volt, hogy jön ez a hűtés az ASUS-tól a 7970-re is!
Nagyon impresszívek! ;)

(#6) Xaels válasza Segal (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Ha ennyi pénzem lenne VGA-ra inkább vennék valami ref kártyát és rá egy rendes hűtőgyártó cég termékét mint az Alpenföhn Peter, Thermalright Shaman, Prolimatech MK-13 vagy ACCELERO Xtreme(bár inkább az első 2 megtámogatva 140-es ventivel) és akkor tuti a csend és a hűsség. 3slot-ot így is úgyis benyeli akkor már adjuk meg a módját.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Rettenet erős kártya... :C

A Radeon HD 7970 is megkapta az ASUS DirectCU II hűtőjét

Így nem lenne jobb?

Az ASUS HD7970 is megkapta a DirectCU II hűtőjét .

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#8) Gude


Gude
senior tag

TEstes példány.

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#9) Móci


Móci
addikt

Ez bizony szép darab, nagyon is el tudnám viselni itthon!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) gyiku


gyiku
nagyúr

ezeken ket db arcedula lesz.

hüllő

(#11) Apika válasza gyiku (#10) üzenetére


Apika
Közösségépítő

És az olcsóbbért viszem! ;)

(#12) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Ütős cucc!

(#13) kpal


kpal
veterán

Ha ilyen hűtést látok annyira megnyugtató akár Nv akár Radeon. :)

(#14) Gyufaaa válasza kpal (#13) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hm. Sokszor ha meglátom a fizu papírom, engem egy ilyen sem nyugtat meg. :DDD

(#15) ammo válasza kpal (#13) üzenetére


ammo
csendes tag

Asus DC II RULEZ! a gtx 570-en is ilyen van és hát 23 fok...

(#16) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Én is szeretnék épitkezni ilyen téglákbol. :)

(#17) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Ilyen VGA ra Thermalright Shaman dukálna. Kár hogy szinte lehetetlen beszerezni.

(#18) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Én már 2 hete szemezek ezzel a szörnyeteggel. Alig várom az áprilist :DD

⭐ Stella

(#19) eclipse006


eclipse006
őstag

Elég vad. ;]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#20) radi8tor válasza fondorlatos (#17) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az a hűtő nem jó az új szériára. A GPU chip nincs egy szintben a chip körül levő fém borítással. 1-2 gyártó már gyárt hűtőt 7970-hez de az még mindig drágább, mint a DCUII megoldás, ami csak 20$ lesz drágább a referencia ASUS kártyától.

⭐ Stella

(#21) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Tetszetős "kis" vga :DD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#22) LÁZ


LÁZ
addikt

csinos kis masinéria

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23) radi8tor válasza CoDWaW07 (#21) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1.3 kg-ot nyom a kártya. ;)

⭐ Stella

(#24) rambustibi


rambustibi
őstag

Nem hiába ASUS, makulátlan kártya! Vagy ez lesz vagy 6990 :R Egy dolog sosem változik a legjobb márka marad: ASUS :R

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#25) BotaN válasza Xaels (#6) üzenetére


BotaN
senior tag

Hidd el nekem a ref. kártya általad rákókányolt 3rd party hűtővel ennek a nyomába se ér, és akkor nem beszéltem a bődületes tuning potenciálról, amit a több fázis, stabilabb áramellátás és társai tesznek lehetővé.

Csak azt tudom emlegetni hogy nekem volt sok fajta HD6950-em, végül egy DCII-es Asus kötött ki a gépemben, egy álom volt, hangja kb mint egy passzív kártyának.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#26) Xaels válasza BotaN (#25) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem ref kártyával (normális gyártótól) soha nem volt még gondom. Viszont anno volt egy DCII-es 6970 a kezeim között amire újra fel kellett rakni a hűtőt mert gyárilag szarul volt és rendszeresen túlmelegedett. Újrapasztázás MX2-vel és körültekintő visszahelyezés után igaz volt amit mondasz. Halk meg hűvös volt.

Az AMD nem véletlenül fekteti le a ref kártya specifikációit és ha én rakok fel valami 3rd party hűtőt akkor az biztos úgy fog működni ahogy én akarom. A tunning meg csak egy szűk réteget érdekel, engem például inkább a stabilitás az ami izgat.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) Def26


Def26
félisten

Jó nagy dög, de nekem a ref. hűtések jobban tetszenek, habár biztos nem ennyire hatásosak.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28) banhammer válasza Def26 (#27) üzenetére


banhammer
veterán

És mennyivel halkabbak, hűvösebbek, mint a gyári hűtők

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#29) Daert


Daert
őstag

Az az egy baj van vele,hogy nem a gépemben csücsül :B
Bár a 250W-os max TDP-t tekintve talán nem is akkora baj.Elég lenne a kis tesója is. :D

(#30) V.Dave válasza Xaels (#6) üzenetére


V.Dave
senior tag

egyetértek. Lehet hogy halk az asus megoldása is, de hogy nem a leghalkabb a piacon arra mérget vehettek!!!
Főleg azzal a két ventilátorral bár ha jól értesültem ez is képes lekapcsolni a ventiket ha nincs használatban a kártya.

Xiaomi mi 8 6/128

(#31) lujó55 válasza rambustibi (#24) üzenetére


lujó55
őstag

Én éveken át ASUS fan voltam, de aztán kezdtek szánalmassá válni a termékeik, rengeteg meghibásodásuk volt. Most kezdenek újra feljönni és valszeg minőséget produkálni.
Részemről ez a gyári tuningolás sokkal megbízhatóbb, mintha a szomszéd szemüvegesszeplősmindentszétbarmolópistikére bíznám, de a tuning valahol mindig is az élettartam ellen való dolog marad.

(#32) Archer válasza V.Dave (#30) üzenetére


Archer
őstag

Az én kártyám is lekapcsolja a ventit meg úgy saját magát ha nincs használatban pedig az nem ilyen csodahűtős ;]

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#33) rambustibi válasza lujó55 (#31) üzenetére


rambustibi
őstag

Nálam eddig 100% pozitív tapasztalat az Asus. Nagyon jó minőséget gyártanak. :R Mondhatni bizonyos termékekben elfogult vagyok, és eddig nem bántam meg :K

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#34) Tökmindegy válasza V.Dave (#30) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

A gyári megoldások közül? Én azért egy toxikológust csak odahívnék a helyedben:)

Ja jut eszembe. Ahogy hallom az ASUS ki is vezeti a ref kártyákat,így szvsz ez alig lesz valamivel drágább a többinél. Okosan csinálják szerintem.

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#35) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Szép darab. :K

rambustibi: A legjobb márka, az EVGA után. :P

[ Szerkesztve ]

(#36) kpal válasza Gyufaaa (#14) üzenetére


kpal
veterán

Legtöbbünket az éppen az ringat álomba :D

(#37) Archer válasza Recon666 (#35) üzenetére


Archer
őstag

Miért olyan nagy cucc az EVGA? A spéci hűtős kártyáikon kívül referencia kártyákat árulnak nem kevés felárral meg plusz garanciával (bár már ez is csökkenő tendenciában van). Alaplapoknál mondjuk tudnak nagyot durrantani.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#38) franc0


franc0
őstag

Látom a "nem telik rá" téma megint sláger.
Megnyugtatásul, amikor futja majd, addigra már nem lesz rá szükség. Aki annyit keres, hogy megengedhet magának ilyet bérből, annak nagyon nincs ideje játszogatni.
First hand experience.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#39) Recon666 válasza Archer (#37) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

A lényeget leírtad spéci kártyáik vannak és sok garanciát vállának rájuk, Drágának drága, de mindig prémium márka volt, úgy mint a tápoknál a Seasonic és az Enermax.

[ Szerkesztve ]

(#40) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Szép darab, bevállalnám.

Mit is kéne ide írni?

(#41) radi8tor válasza Daert (#29) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tévedsz, a DCUII-esnek 375W a TDP-je! :K
Ezért vettem 1200W-os tápot. :DDD

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#42) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

szép nagy szendvics :D

[ Szerkesztve ]

(#43) radi8tor válasza Sz.Miki (#42) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hibás lesz a kártya. Nem cicergett nálam egyáltalán.

⭐ Stella

(#44) Sz.Miki válasza radi8tor (#43) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Mondjuk az enyém nem directCU kiadás hanem a ref változat.

(#45) radi8tor válasza Sz.Miki (#44) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Még nekem sincs DirectCU (sajnos).
Két ref. Sapphire volt a gépemben.

⭐ Stella

(#46) TomiLi


TomiLi
addikt

Egy kivétel ami erősíti a "szabályt"
Én is szeretem az Asus-t, mint márkát, de tavaly sikerült egy hibás DCII-es GTX 580-ba bele szaladni. Hosszas kutatás, és egyeztetés (asus support - ami hagy némi kivetni valót) után vált csak egyértelművé a vga hiba, miszerint nem mindig volt hajlandó pci-e 16x slotban elindulni "normálisan" (nem adott képet). Csak a 8x slotban volt "megbízható"
Ennek ellnére leginkább én is az Asust preferálom még az evga-val szemben is. (na annak a supportja valami katasztrófa!)

Ez a hűtő viszont nekem anno nagyon bevállt! Csendes üzem mellett nagyon kellemes hőfokokat produkált a GTX 580. Az viszont igaz, hogy kell a házban egy jól irányzott venti, ami kitessékeli a DCII által kavart meleget.

Bogyóka

(#47) szmiagor


szmiagor
tag

ezek a képek csak szívem csavarják.jó kis hűtés van rajta

(#48) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Én inkább karcsúbb hűtésre szavaznák. Főleg ha több kártya is menne a gépbe. Na ebből építsen valaki CFX-et. ;] Ráadásul hatékonyságban sem vagyok biztos, hogy ez a legjobb a GTX580-asokból kiindulva. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#49) radi8tor válasza Cyberpunk (#48) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na ebből építsen valaki CFX-et. ;]

Ez a célom. :P

⭐ Stella

(#50) Cyberpunk válasza radi8tor (#49) üzenetére


Cyberpunk
félisten

2-3 VGA? :DDD Akkor meg kell nézni milyen alaplap legyen alájuk. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.