Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Heavy Rain az egyik legérdekesebb játék amivel játszottam. Remélem valami hasonlót csinálnak. :K

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#2) Zirowe


Zirowe
nagyúr

A videó továbbra sem nagy eresztés.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) walkmanboy


walkmanboy
tag

Mikor lesz ez a híres E3 ?
Tudja valaki ?

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#4) Malachi válasza walkmanboy (#3) üzenetére


Malachi
addikt

(#5) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Én meg nekik mutatnék be,hogy nincs se HR se F2 pc-re.
És felejtsük el warezt kösz.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6) v!ct0y válasza Malachi (#4) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azért be lehetne írva a hírbe is...

(#7) UnSkilleD válasza Brutális eb (#5) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

persze hogy nincs, vegyél ps3-at

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#8) #08052480 válasza Zirowe (#2) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nezopont kerdese. Technikailag nem is kell tole hanyatt esni, tulsagosan nem is mutat tul a HR-en, viszont bitang hangulatos es ha csak nyomokban is fog felerni a csapat eddigi munkaihoz mar boven tobbet er mint az aktualis felhozatal nagy resze. szvsz

(#9) Zirowe válasza #08052480 (#8) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Bemutatás előtt beharangozták, hogy milyen gyönyörű grafja lesz, ehhez képest egyáltalán nem lett kiemelkedő.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10) v!ct0y válasza Zirowe (#9) üzenetére


v!ct0y
veterán

PS3 on ? ne viccelj már. Teljesen jó ez a graf.

(#11) Ps Vita válasza Zirowe (#9) üzenetére


Ps Vita
őstag

Azért nem rossz,és a játékélmény úgyis a legjobb lesz..

(#12) #08052480 válasza Zirowe (#9) üzenetére


#08052480
törölt tag

Szerintem azt harangoztak be mennyire jo lesz az arcmimika. Az is. Mindenestre ha tenyleg azt beszeltek volna, hogy gyonyoru akkor sem lonek melle - nem csak techniaki szepseg letezik es ez muveszileg rohadtul helyen van.

(#13) BiP válasza v!ct0y (#6) üzenetére


BiP
nagyúr

Akárhány E3-as játékhírt olvastam (vagy itt vagy máshol), sehol nem írták bele, hogy mikor van, én is hiányolom, csak annyit, hogy majd az E3-on.
Persze nem nagy cucc kikeresni, de azért néhány hírbe be lehetne tenni. (figyelemfelkeltésre vagy emlékeztetőül.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.